FB pixel TP pixel
A White, White Day
A White, White Day

Bílý bílý den

A White, White Day
Island | 2019 | Drama | Pomsta | 109 minut

Policejní šéf z malého islandského městečka začne mít podezření, že mu někdo lezl za jeho dnes již zesnulou manželkou. A toto podezření brzy přeroste do osobní obsese v příběhu o zármutku, mstě a bezpodmínečné lásce.

Hrají: Ingvar Eggert Sigur?sson, Ída Mekkín Hlynsdóttir, Hilmir Snar Gu?nason, Björn Ingi Hilmarsson, Elma Stefanía Ágústsdóttir, Sara Dögg Ásgeirsdóttir, Haraldur Ari Stefánsson

Režie: Hlynur Pálmason

IMDb  70 % Kinobox  65 %

Bílý bílý den online

Sledovat Bílý bílý den online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bílý bílý den online, zda je ke stažení a zda má Bílý bílý den dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bílý bílý den novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Bílý bílý den, které najdeš na našem webu.

10 povedených filmů na HBO, které jste zcela jistě přehlédli
10 povedených filmů na HBO, které jste zcela jistě přehlédli
27.07.2021 17:00:00 | Tipy na film

Každý, kdo někdy zapnul HBO GO, ví, že dostat se do hlubin jeho nabídky je nesmírně obtížné. Což je škoda, protože se v ní skrývá mnoho pokladů, které by vás jinak ani nenapadlo si pustit. Vybrali jsme pro vás desítku zajímavých snímků, kterým se vyplatí dát šanci.

10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
16.10.2020 | Tipy na film

Na polovinu října a první lockdownový víkend se Netflix a spol. naštěstí nedrží příliš zkrátka a filmová a seriálová nabídka je tudíž více než zajímavá. Dostanete krimi s hokejisty, britské gangstery, anebo dojáček podle literární klasiky či potenciální oscarovku. Co chtít víc?

Bílý bílý den zajímavosti

Tržby v českých kinech
651 159 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 452 diváků

Bílý bílý den recenze a hodnocení

Tomáš Stejskal
Tomáš Stejskal iHned
27.07.2019

Hlynur Pálmason patří k nejtalentovanějším nováčkům světové kinematografie. V jeho novince vyobrazení člověka připomíná islandskou přírodu....   Celá recenze

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
25.07.2019

Jen když je bílá země i mlha nad ní, mohou živí promluvit s mrtvými. Úvodní citát islandského snímku Bílý bílý den možná slibuje více mysteria, než nakonec nadělí, ale svým stylem tří N neboli Nic Než Nálada přesně odpovídá povaze ostrovní tvorby....   Celá recenze

 60 %
Rimsy
Rimsy Moviezone
02.07.2019

Nezvykle natočené rodinné drama, v němž zanechává osobitý režisér možná až příliš velkou stopu. I přesto je to ale často uchvacující podívaná nejen pro fanoušky přísné severské mlhy....   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Bílý bílý den hrají Ingvar Eggert Sigur?sson, Ída Mekkín Hlynsdóttir, Hilmir Snar Gu?nason, Björn Ingi Hilmarsson, Elma Stefanía Ágústsdóttir, Sara Dögg Ásgeirsdóttir, Haraldur Ari Stefánsson.

Film Bílý bílý den režíruje Hlynur Pálmason.

Film Bílý bílý den má 109 minut.

Film Bílý bílý den vidělo v českých kinech 5 452 diváků.

Film Bílý bílý den můžete vidět na KVIFF TV.

Film Bílý bílý den je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.