FB pixel TP pixel
The Period of Examinations
The Period of Examinations

Zkouškové období

The Period of Examinations
Československo | 1990 | Drama | Teenageři | 87 minut

Podzim 1989: Student Petr Soukup se ničím podstatným neliší od svých spolubydlících z vysokoškolské koleje. Bouří se proti režimnímu konformismu rodičů, prožívá aktivně své lásky i svoji účast na studentské stávce. Autoři dodatečně zapojili do roztočeného filmu reakci na aktuální politický vývoj. Pů...

Podzim 1989: Student Petr Soukup se ničím podstatným neliší od svých spolubydlících z vysokoškolské koleje. Bouří se proti režimnímu konformismu rodičů, prožívá aktivně své lásky i svoji účast na studentské stávce. Autoři dodatečně zapojili do roztočeného filmu reakci na aktuální politický vývoj. Původní námět se vytratil, zobrazení listopadových událostí je povrchní a nepřesvědčivé.

IMDb  44 % CSFD  38 %

Zkouškové období online

Sledovat Zkouškové období online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zkouškové období online, zda je ke stažení a zda má Zkouškové období dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 5. 9. 2020
Zdarma

Zkouškové období obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zkouškové období, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zkouškové období postavy.

Zkouškové období novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zkouškové období, které najdeš na našem webu.

10 tematických filmů a seriálů o 17. listopadu
10 tematických filmů a seriálů o 17. listopadu
16.11.2018 10:30:00 | Tipy na film

I když komunistickou éru můžete v porevoluční kinematografii přehazovat vidlema, samotné sametové revoluci se čeští filmaři spíš vyhýbají. Přesto jsme pro vás našli 10 tematických filmů, kterými si můžete sváteční den zpestřit a užít si trochu toho revolučního nadšení i z pohodlí vlastního obýváku.

Zkouškové období recenze a hodnocení

Ve filmu Zkouškové období hrají Petr Strejček, Petr Strejček, Jana Krausová, Yvetta Blanarovičová, Lucie Bílá, Václav Stulík, Václav Stulík.

Film Zkouškové období režíruje Zdeněk Troška.

Film Zkouškové období má 87 minut.

Film Zkouškové období můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Zkouškové období je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.