FB pixel TP pixel
Zlodějíčkové

Zlodějíčkové

Zlodějíčkové
Španělsko | 2007 | Krimi filmy | 105 minut

Mládí strávil opuštěný v sirotčinci a nyní se čerstvě dospělý Alex pokouší začít nový, plnohodnotný život. Problém ale je, že si ze svého dětství odnesl mnohem víc, než by si sám přál. Jeho matka byla patologická kleptomanka, a proto ze svého syna, ještě dřív než zasáhly úřady, v jeho sedmi letech v...

Mládí strávil opuštěný v sirotčinci a nyní se čerstvě dospělý Alex pokouší začít nový, plnohodnotný život. Problém ale je, že si ze svého dětství odnesl mnohem víc, než by si sám přál. Jeho matka byla patologická kleptomanka, a proto ze svého syna, ještě dřív než zasáhly úřady, v jeho sedmi letech vycvičila perfektního kapsáře. A on vlastně dnes neumí pořádně nic jiného - jen krást. Oproti tomu pohledná studentka Sara strávila dospívání v relativně spořádané společnosti a nikdy jí nic nechybělo, ani komfort, ani rodičovská láska. A možná i proto ji nyní tak láká zakázané ovoce v podobě občasných krádeží jen tak pro radost. Setkání obou mladých lidí v supermarketu, kam si oba přišli pro svůj lup, je pak fatální a navěky změní jejich život. Z Alexe se stane učitel a ze Sáry až příliš pozorná žačka. Tento profesionální vztah ale nemůže vydržet dlouho.

IMDb  62 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Zlodějíčkové online

Zlodějíčkové online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Zlodějíčkové obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zlodějíčkové, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zlodějíčkové postavy.

Zlodějíčkové recenze a hodnocení

Ve filmu Zlodějíčkové hrají Juan José Ballesta, María Valverde, Christian Sampedro, Álex Cansinos, Erik Probanza, Patrick Bauchau, Carlos Kaniowsky.

Film Zlodějíčkové režíruje Jaime Marques.

Film Zlodějíčkové má 105 minut.

Film Zlodějíčkové není zatím nikde online.

Film Zlodějíčkové není zatím kde sledovat.