FB pixel TP pixel
The Lady Vanishes
The Lady Vanishes

Zmizení staré dámy

The Lady Vanishes
Velká Británie | 1938 | Romantické filmy | Špióni | 97 minut

Skupina britských turistů uvízne na horské chatě, ale nakonec se jim přece jen podaří odjet vlakem pryč. Jedna z pasažérek, Iris Henderson (Margaret Lockwood), není návratem do Londýna příliš nadšena, protože se má po návratu vdávat. Seznámí se se starší ženou, slečnou Foryovou (Dame May Whitttyo), ...

Skupina britských turistů uvízne na horské chatě, ale nakonec se jim přece jen podaří odjet vlakem pryč. Jedna z pasažérek, Iris Henderson (Margaret Lockwood), není návratem do Londýna příliš nadšena, protože se má po návratu vdávat. Seznámí se se starší ženou, slečnou Foryovou (Dame May Whitttyo), která náhle zmizí.

Hrají: Margaret Lockwood, Michael Redgrave, Paul Lukas, Dame May Whitty, Cecil Parker, Linden Travers, Naunton Wayne

Režie: Alfred Hitchcock

IMDb  80 % Kinobox  73 %

Zmizení staré dámy online

Sledovat Zmizení staré dámy online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zmizení staré dámy online, zda je ke stažení a zda má Zmizení staré dámy dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
SD kvalita | od 10. 3. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zmizení staré dámy recenze a hodnocení

Ve filmu Zmizení staré dámy hrají Margaret Lockwood, Michael Redgrave, Paul Lukas, Dame May Whitty, Cecil Parker, Linden Travers, Naunton Wayne.

Film Zmizení staré dámy režíruje Alfred Hitchcock.

Film Zmizení staré dámy má 97 minut.

Film Zmizení staré dámy můžete vidět na iTunes.

Film Zmizení staré dámy je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.