FB pixel TP pixel
Twilight Zone: The Movie
Twilight Zone: The Movie

Zóna soumraku

Twilight Zone: The Movie
USA | 1983 | Horory | Nadpřirozeno | 101 minut

Čtyři hororové či sci-fi příběhy natočené čtyřmi slavnými režiséry, zpracované na motivy populární televizní série Roda Serlinga, navíc okořeněné vtipným prologem a epilogem. V prvním příběhu se setkáme s velkohubým byznysmanem, jenž z duše nenávidí židy, černochy i asiaty. Ten je jednoho večera nev...

Čtyři hororové či sci-fi příběhy natočené čtyřmi slavnými režiséry, zpracované na motivy populární televizní série Roda Serlinga, navíc okořeněné vtipným prologem a epilogem. V prvním příběhu se setkáme s velkohubým byznysmanem, jenž z duše nenávidí židy, černochy i asiaty. Ten je jednoho večera nevysvětlitelným způsobem transportován zpět do roku 1940, kde je ve Francii pronásledován Nacisty. O deset let později se ocitá coby afro-američan uprostřed shromáždění Ku Klux Klanu a nakonec se objeví v šedesátých letech jako Vietnamec ve Vietnamu. Ve druhém příběhu přijíždí starý muž do domova důchodců a záhadně způsobí, že přání tamních obyvatel se stávají skutečností. Ve třetím příběhu mladá žena sveze záhadného desetiletého chlapce domů, ovšem uvízne s několika dalšími lidmi v alternativní realitě, kterou chlapec vytvořil ve své fantazii. Čtvrtý příběh sleduje cestujícího v letadle, který vidí podivné stvoření na křídle, jenž se snaží letadlo zničit. Nikdo mu však nevěří.

Hrají: Albert Brooks, Vic Morrow, John Larroquette, John Lithgow, Dan Aykroyd, Scatman Crothers, Donna Dixon

Režie: John Landis, Steven Spielberg

IMDb  65 % Kinobox  63 %

Zóna soumraku online

Sledovat Zóna soumraku online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zóna soumraku online, zda je ke stažení a zda má Zóna soumraku dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 3. 2023
Půjčení (HD) za 71 Kč Nákup (HD) za 320 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zóna soumraku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zóna soumraku, které najdeš na našem webu.

8 slavných seriálů, které dostaly (ne)povedenou filmovou adaptaci
8 slavných seriálů, které dostaly (ne)povedenou filmovou adaptaci
29.12.2020 | Tipy na film

Každý hollywoodských producent ví, že originální nápady jsou riskantní a zlatý důl leží hlavně v populárních značkách a zavedených sériích. I proto tvůrci často hledají inspiraci na televizní obrazovce a převádí oblíbené seriály do filmové podoby. Někdy se to povede, někdy ne.

10 filmů, při jejichž natáčení šlo lidem o život
10 filmů, při jejichž natáčení šlo lidem o život
13.08.2019 12:00:00 | Tipy na film

V 99 % rozhovorů o průběhu natáčení se všichni zúčastnění nemohou vynachválit, jak bylo všechno úžasné, jací jsou kamarádi a že by jeden za druhého dali ruku do ohně. Někdy však zasáhne matka příroda, náhoda, nebo lidská arogance a v tu chvíli může jít i o to nejcennější.

Zóna soumraku recenze a hodnocení

Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
07.07.2008 9:03:00

Celkem zajimave, ale nejsem znalec puvodniho serialu.

 70 %

Ve filmu Zóna soumraku hrají Albert Brooks, Vic Morrow, John Larroquette, John Lithgow, Dan Aykroyd, Scatman Crothers, Donna Dixon.

Film Zóna soumraku režíruje John Landis, Steven Spielberg.

Film Zóna soumraku má 101 minut.

Film Zóna soumraku můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Zóna soumraku je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.