FB pixel TP pixel
Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba
Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba
Česko | 2000 | Drama | Road Trip | 95 minut

Petr studuje v Praze práva, Jakub tamtéž filozofii. Jsou nejlepší přátelé až do okamžiku, kdy jejich prázdninovou cestu po Slovensku zkříží romský mladík Imro. Imro miluje Eržiku, která se provinila proti odvěké tradici tím, že porušila slib věrnosti. Slib je zákon. Imro v záchvatu žárlivosti svou m...

Petr studuje v Praze práva, Jakub tamtéž filozofii. Jsou nejlepší přátelé až do okamžiku, kdy jejich prázdninovou cestu po Slovensku zkříží romský mladík Imro. Imro miluje Eržiku, která se provinila proti odvěké tradici tím, že porušila slib věrnosti. Slib je zákon. Imro v záchvatu žárlivosti svou milou zabije. Čekají ho dva tresty. Jeden od většinové společnosti "bílých", druhý od vlastní romské komunity. Petr a Jakub sledují z bezprostřední blízkosti Imrův tragický úděl a jejich názory na věc spravedlnosti a trestu se začínají diametrálně rozcházet. Akademická polemika přeroste posléze v zásadní konflikt životních postojů, který téměř zničí jejich přátelství. Na čí straně je pravda?

IMDb  52 %

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba online

Sledovat Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba online můžeš na Filmy česky a zadarmo, KoukeYTe. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba online, zda je ke stažení a zda má Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba dabing nebo titulky.

Filmy česky a zadarmo
Filmy česky a zadarmo
od 1. 11. 2017
Zdarma
KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 2. 2021
Zdarma

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba postavy.

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba zajímavosti

Tržby v českých kinech
194 236 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 808 diváků

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba recenze a hodnocení

Tvůj názor na Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba?