FB pixel TP pixel
Zrcadlo nenávisti
Zrcadlo nenávisti

Zrcadlo nenávisti

Zrcadlo nenávisti
Česko | 1987 | Krimi filmy | Zločin

Horác (J. Bartoška) navštíví svého přítele, bývalého kriminalistu (R. Hrušínský) a je zaujat dvěma zvláštními ženami, které bydlí v domě naproti. Ty staré sestry spolu žijí celý život, škorpí se, dělají si naschvály, ale být bez sebe nemohou. A pak jsou jednoho dne obě dvě sestry nalezeny ve svém za...

Horác (J. Bartoška) navštíví svého přítele, bývalého kriminalistu (R. Hrušínský) a je zaujat dvěma zvláštními ženami, které bydlí v domě naproti. Ty staré sestry spolu žijí celý život, škorpí se, dělají si naschvály, ale být bez sebe nemohou. A pak jsou jednoho dne obě dvě sestry nalezeny ve svém zamčeném bytě mrtvé. Otrávily se plynem. Takže oficiálně je případ uzavřen jako sebevražda. Jenže Horácovi se to nějak nelíbí. I když ho jeho přítel kriminalista odrazuje, pátrá dál. Byly ty ženy zavražděny? A má v tom prsty Janza, nebo jejich přítel Pesný, který měl bydlet v jejich bytě? Dramatizace detektivního románu Hany Proškové s jejím oblíbeným hrdinou malířem Horácem byla natočena v roce 1987. (Česká televize)

Hrají: Jiří Bartoška, Rudolf Hrušínský, Petr Čepek, Miroslav Macháček, Slávka Budínová, Jiřina Třebická, Tomáš Töpfer

Režie: Dušan Klein

IMDb  57 % Kinobox  52 %

Zrcadlo nenávisti online

Sledovat Zrcadlo nenávisti online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zrcadlo nenávisti online, zda je ke stažení a zda má Zrcadlo nenávisti dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 17. 4. 2001
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Zrcadlo nenávisti recenze a hodnocení

Ve filmu Zrcadlo nenávisti hrají Jiří Bartoška, Rudolf Hrušínský, Petr Čepek, Miroslav Macháček, Slávka Budínová, Jiřina Třebická, Tomáš Töpfer.

Film Zrcadlo nenávisti režíruje Dušan Klein.

Film Zrcadlo nenávisti můžete vidět na iVysílání.

Film Zrcadlo nenávisti je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.