FB pixel TP pixel
Zrcadlo nenávisti
Zrcadlo nenávisti

Zrcadlo nenávisti

Zrcadlo nenávisti
Česko | 1987 | Krimi filmy | Zločin

Horác (J. Bartoška) navštíví svého přítele, bývalého kriminalistu (R. Hrušínský) a je zaujat dvěma zvláštními ženami, které bydlí v domě naproti. Ty staré sestry spolu žijí celý život, škorpí se, dělají si naschvály, ale být bez sebe nemohou. A pak jsou jednoho dne obě dvě sestry nalezeny ve svém za...

Horác (J. Bartoška) navštíví svého přítele, bývalého kriminalistu (R. Hrušínský) a je zaujat dvěma zvláštními ženami, které bydlí v domě naproti. Ty staré sestry spolu žijí celý život, škorpí se, dělají si naschvály, ale být bez sebe nemohou. A pak jsou jednoho dne obě dvě sestry nalezeny ve svém zamčeném bytě mrtvé. Otrávily se plynem. Takže oficiálně je případ uzavřen jako sebevražda. Jenže Horácovi se to nějak nelíbí. I když ho jeho přítel kriminalista odrazuje, pátrá dál. Byly ty ženy zavražděny? A má v tom prsty Janza, nebo jejich přítel Pesný, který měl bydlet v jejich bytě? Dramatizace detektivního románu Hany Proškové s jejím oblíbeným hrdinou malířem Horácem byla natočena v roce 1987. (Česká televize)

IMDb  57 % CSFD  62 %

Zrcadlo nenávisti online

Sledovat Zrcadlo nenávisti online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zrcadlo nenávisti online, zda je ke stažení a zda má Zrcadlo nenávisti dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 25. 11. 2019
Zdarma

Zrcadlo nenávisti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zrcadlo nenávisti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zrcadlo nenávisti postavy.

Jiří Bartoška
Jiří Bartoška
malíř Horác
Rudolf Hrušínský
Rudolf Hrušínský
kriminalista Vašátko
Petr Čepek
Petr Čepek
chiromant Janza
Miroslav Macháček
Miroslav Macháček
kamelot František Pesný
Slávka Budínová
Slávka Budínová
Miroslava Vojínová
Jiřina Třebická
Jiřina Třebická
Slávka Vojínová
Tomáš Töpfer
Tomáš Töpfer
kriminalista
Vítězslav Jirsák
Vítězslav Jirsák
kriminalista
Dušan Klein
Dušan Klein
Režie

Zrcadlo nenávisti recenze a hodnocení