FB pixel TP pixel
Rise of the Legend
Rise of the Legend

Zrodila se legenda

Rise of the Legend
Hong-Kong | 2014 | Akční filmy | Kung-fu | 131 minut

Akční film o mládí Wong Fei-hunga, jednoho z největších národních hrdinů Číny. Wong Fei-hung zde není vyobrazen jako lékař a učitel kung-fu, nýbrž jako mladík, který po smrti svého otce a únosu Malé Fa se svým přítelem přísahá pomstu klanu Černých tygrů. Pronikne do tohoto klanu, díky svému bojovém...

Akční film o mládí Wong Fei-hunga, jednoho z největších národních hrdinů Číny. Wong Fei-hung zde není vyobrazen jako lékař a učitel kung-fu, nýbrž jako mladík, který po smrti svého otce a únosu Malé Fa se svým přítelem přísahá pomstu klanu Černých tygrů. Pronikne do tohoto klanu, díky svému bojovému umění se dostane až do jeho vedení a stane se jedním z adoptivních synů samotného vůdce. Nikdo z ostatních členů však netuší, že toto celé dělá jen za účelem naprostého zničení celého klanu.

IMDb  64 % CSFD  71 %

Zrodila se legenda online

Sledovat Zrodila se legenda online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Zrodila se legenda online, zda je ke stažení a zda má Zrodila se legenda dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 3. 2017
Půjčení za 59 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 210 Kč nebo 250 Kč (HD)

Zrodila se legenda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Zrodila se legenda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Zrodila se legenda postavy.

Zrodila se legenda novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Zrodila se legenda, které najdeš na našem webu.

20 filmů a seriálů, které jsou od 1. srpna nově dostupné na Netflixu
20 filmů a seriálů, které jsou od 1. srpna nově dostupné na Netflixu
02.08.2020 | Tipy na film

Nový měsíc, nové filmy a seriály. Takové je heslo Netflixu, který s koncem července ze své nabídky odstranil přes 40 filmů a nyní musí katalog doplňovat jinými kousky. Pojďme se na ně podívat.

Zrodila se legenda recenze a hodnocení

Ve filmu Zrodila se legenda hrají Eddie Peng, AngelaBaby, Sammo Hung, Tony Leung Ka-Fai, Jing Boran, Wong Cho-lam, Zhang Jin.

Film Zrodila se legenda režíruje Roy Chow Hin-Yeung.

Film Zrodila se legenda má 131 minut.

Film Zrodila se legenda můžete vidět na Google Play.

Film Zrodila se legenda je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.