FB pixel TP pixel
SkyShowtime

SkyShowtime

SkyShowtime je streamovací služba podobně jako je Netflix, HBO Max nebo Disney+. Za měsíční předplatné dostáváte přístup k několika stovkám filmům a seriálů, které jsou mixem exkluzivních novinek a starších pořadů. SkyShowtime v našem regionu spojuje služby Paramount+, Peacock, Showtime či Nick+, které jsou v USA a dalších zemích samostatně. Název služby se odvíjí od dvojice značek, kterou společnosti vlastní - Sky (Universal) a Showtime (Paramount). Služba k nám vstoupila v únoru 2023.

22. 6. 2023 18:30 | Online

Co je SkyShowtime?

SkyShowtime je streamovací služba podobně jako je Netflix, HBO Max nebo Disney+. Za měsíční předplatné dostáváte přístup k několika stovkám filmům a seriálů, které jsou mixem exkluzivních novinek a starších pořadů. SkyShowtime v našem regionu spojuje značky Paramount+, Peacock, Universal, Paramount, DreamWorks, Miramax, Sky, Showtime, CBS, NBC, MTV či Nickelodeon, které jsou v USA často na samostatných službách. Jedná se o poslední streamovací službu z velké hollywoodské pětky - viz HBO Max (Warner) či Disney+ (Walt Disney, 20th Century). Název služby se odvíjí od dvojice značek, kterou společnosti vlastní - Sky (Universal) a Showtime (Paramount). Služba k nám vstoupila 14. února 2023.

SkyShowtime Česko

SkyShowtime je služba, která bude dostupná pouze pro region severní, střední a východní Evropy, v západní a jižní Evropě fungují značky studií Universal a Paramount samostatně - jako Peacock a Paramount+. Obě společnosti se ale rozhodly do našeho regionu vstoupit pod společnou značkou. První státy dostaly SkyShowtime 20. 9. 2022 - Norsko, Dánsko, Švédsko a Finsko. O měsíc později, 25. 10. 2022, byla služba spuštěna v Nizozemí a Portugalsku. Před Vánoci, konkrétně 14. 12. 2022, se služba otevřela pro předplatitele ve Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Herzegovině, Bulharsku, Černé hoře a Srbsku. Další vlna expanze byla 14. února 2023, sem patří Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsku, Albánie a Severní Makedonie. Od 28. února 2023 je SkyShowtime ve Španělsku a Andoře.

SkyShowtime cena

Měsíční předplatné pro SkyShowtime Česko je 179 Kč, do 11. dubna 2023 máte možnost si jej objednat z 50% slevou (tedy za 89 Kč), která bude platit napořád, pokud předplatné nepřerušíte. Ve Finsku stojí cca 169 Kč (6,99 eur), podobně na tom je přepočet ze Švédska (79 švédských korun), v Dánsku a Norsku to vychází dráž (79 norských korun = 179 Kč resp. 69 dánských korun = 229 Kč). V Nizozemí také stojí 6,99 eur (169 Kč), ale je aktuálně v akci za polovinu (cca 85 Kč). V Portugalsku je finální cena jen 4,99 eur (119 Kč). Na jihu Evropy se stanovala jednotná cena 5,99 eur (cca 144 Kč) s výjimkou Bulharska, kde platí zákazníci pouze 3,99 eur (96 Kč). Je tedy pravděpodobné, že u nás bude cena v rozmezí 6 až 7 eur, tedy něco mezi 140 až 160 Kč. Pro srovnání - nejlevnější verze Netflix stojí 199 Kč, stejně jako HBO Max nebo Disney+. SkyShowtime nenabízí roční předplatné ani zkušební dobu zdarma. Placení je doporučená realizovat přes webové rozhraní na počítači.

SkyShowtime nabídka

Společná služba hollywoodských studií Universal a Paramount nenabídne jen filmy těchto dvou značek, ale mnohem širší záběr. Superhvězdnou sestavu zastupují tyto značky

 • CBS - jedna z hlavních amerických televizí, specializuje se hlavně na kriminálky
 • Dreamworks - menší studio založené Stevenem Spielbergem pro jeho filmy i další (Shrek) náměty
 • Miramax - původně nezávislé studio zaměřené na náročnější snímky jako Pulp Fiction
 • MTV - původně hudební televize, dnes především továrna na nejrůznější reality show
 • NBC - další z hlavních amerických televizí, proslavená především sitkomy a dramaty
 • Nickelodeon - televize zaměřené na dětské pořady jako SpongeBob
 • Paramount - jedno z hlavních hollywoodských studií, vlastní série jako Mission Impossible či Top Gun
 • Paramount+ - streamovací služba nabízející také některé původní exkluzivní pořady
 • Peacock - streamovací služba s vybranými originály, ale jinak v USA fungující hlavně pro sport a zprávy
 • Showtime - původně kabelová televize, kvalitní tvorbou postavená jako konkurent původního HBO
 • Sky - britská televize s kvalitní tvorbou často s historickými náměty
 • Universal - jedno z hlavních hollywoodských studií, vlastník sérií jako Jurský park, Rychle a zběsile

SkyShowtime filmy

Služba nabídne stovky nejslavnějších filmů patřící pod značky Universal či Paramount. Universal dodává série jako Rychle a zběsile, Jason Bourne, Čelisti, Jurský park, Já padouch, Návrat do budoucnosti a další spielbergovské klasiky jako E.T. - Mimozemšťan či Schindlerův seznam. Paramount pro změnu sedí na právech ke značkám jako Star Trek, Top Gun, Mission Impossible, Želvy Ninja, Jack Ryan, G.I. Joe, Kmotr, Policajt v Beverly Hills, Bláznivá střela a starším dílům Indiana Jonese, vlastní také klasiky jako Forrest Gump. Obě společnosti si také rozdělily (ve SkyShowtime spojily) pozůstatky po původně nezávislém studiu DreamWorks, které spoluvlastnil Steven Spielberg a vyprodukovalo série jako Transformers nebo Shrek. Paramount také nedávno pohltil studio Miramax, které v 90. letech jednu pecku za druhou (Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Vřískot nebo Život je krásný). .

Seznam filmů

SkyShowtime seriály

Hodně seriálů od společných značek Universal a Paramount jsme viděli už na HBO Max, Amazon Prime či Netflixu, největším lákadlem tak budou exkluzivní novinky dostupné pouze u jejich streamovacích služeb Paramount+ a Peacock. Tam patří především dnes už mohutná sága Yellowstone včetně prequelů 1883 a 1923, sci-fi seriál na motivy populární herní série Halo nebo skvělý seriál o vzniku filmového Kmotra nazvaný Nabídka. Rodinné zlato značky Star Trek zastupují na platformě především novinky Star Trek: Podivné nové světy a Star Trek - Fenomén, veškerou původní seriálovou klasiku najdete zatím pouze na Netflixu, práva na Star Trek: Picard zatím drží Amazon Prime. Od značky Showtime nechybí všechny dobře známé klasiky jako Aféra, Californication, Ray Donovan, ale i kvalitní novinky jako Super Pumped: Válka o Uber nebo Let the Right One In. Nebudou chybět kriminální legendy jako Námořní vyšetřovací služba, Kriminálka Las Vegas, Sherlock Holmes: Jak prosté, komediální klasiky jako Frasier, dramata jako Zákon a pořádek či Dr. House či sci-fi seriály Battlestar Galactica. Děti potěší dobře známé kousky jako je SpongeBob v kalhotách, Tlapková patrola, Dora průzkumnice, Hlasiťákovi či Tučňáci z Madagaskaru. Evropskou tvorbu zastupují britské seriály jako Patrick Melrose, Kateřina Veliká nebo Čas čarodějnic. A výběr doplní několik reality-show točených pod hlavičkou MTV.

Seznam seriálů

Kde sledovat SkyShowtime

SkyShowtime zatím uvádí podporu pro následující zařízení, kde prozatím chybí herní zařízení jako PlayStation nebo Xbox.

 • Stolní počítače s Windows, Mac OS či Chrome OS
 • Mobilní telefony či tablety se systémy iOS (Apple) nebo Android (Samsung, Motorola...)
 • Chytré krabičky jako Apple TV (4. generace a výše) nebo Chromecast
 • Chytré televize se systémy Android (Sony), webOS (LG) či Tizen (Samsung)

SkyShowtime titulky a český dabing

Čeština je k dispozici jako základní jazyk prostředí. České titulky má naprostá většina pořadů, většina má také český dabing. Dabing hledejte u dětských pořadů a velkých filmů, které prošly kiny. Čím starší a menší film či seriál, tím je pravděpodobnější, že bude mít jen titulky. Exkluzivní nové seriály mají pouze titulky. Ověřte si vždy lokalizaci u konkrétních titulů nebo v našem přehled pořadů s dabingem či titulky.

Paramount plus Česko

V USA, Latinské Americe a západní Evropě je dostupná služba Paramount+, která je u nás součástí SkyShowtime, ve které se spojí s dalšími službami jako je Peacock, Showtime či Nick+. Za jednu cenu tak dostaneme nabídku hned z několika služeb najednou. K tomuto kroku se majitelé dvou hlavních hollywoodských společností - Paramount (Paramount plus) a Universal (Peacock) rozhodli poté, co pochopili, že proti zavedené konkurenci jako Netflix, Disney+ a dalším lokálním službám to nebudou mít v Evropě jednoduché. SkyShowtime bude takto dostupný v severní, jižní, střední a východní Evropě.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
SkyShowtime v Česku zdražuje a zavádí reklamy. Technická kvalita ceně neodpovídá
SkyShowtime v Česku zdražuje a zavádí reklamy. Technická kvalita ceně neodpovídá
16.02.2024 13:00:00 | Streaming novinky

Streamovací služba SkyShowtime, která spojuje filmovou nabídku studií Universal a Paramount, oznámila velké změny v předplatném. V průběhu dubna změní cenovou politiku a z dosavadního jednoho tarifu vzniknou dva. Jeden levnější s reklamou a druhý dražší bez reklam.

Streamovací války nesou oběti. Gigant Paramount mává bílou vlajkou a není sám
Streamovací války nesou oběti. Gigant Paramount mává bílou vlajkou a není sám
13.12.2023 15:00:00 | Streaming novinky

Okolo streamovací služby Paramount+, jejíž obsah u nás nabízí SkyShowtime, začíná být v posledních dnech horko. Spekuluje se, že je možná celá značka Paramount (včetně filmového studia) na prodej. A mezi zájemci se objevilo jedno překvapivé jméno.

Hollywoodský gigant se topí v problémech. Masivní akciový pád rozjel spekulace o prodeji
Hollywoodský gigant se topí v problémech. Masivní akciový pád rozjel spekulace o prodeji
05.05.2023 15:00:00 | Streaming novinky

Další z velkých hollywoodských hráčů, studio Paramount, se vytasil s čerstvými výsledky a nedopadlo to vůbec dobře. Sekce Paramount+ sice hlásí hezký nárůst předplatitelů, ale poklesy z prodeje televizní reklamy, nižší příjmy z kin a celkově menší zisk, než se očekávalo, stáhly jeho akcie o pořádný kus dolů.

Velký konkurent Netflixu získal nejvíce nových předplatitelů. Přesto není co slavit
Velký konkurent Netflixu získal nejvíce nových předplatitelů. Přesto není co slavit
17.02.2023 12:20:00 | Streaming novinky

Další z velkých hráčů reportoval svoje kvartální výsledky a podobně jako většina trhu hlásí pěkný nárůst uživatelů. Avšak za cenu nemalých finančních ztrát. Paramount+ sice roste jako z vody, ale budoucnost služby není úplně růžová.

SkyShowtime je v Česku se startovací slevou. Otestovali jsme novou konkurenci Netflixu
SkyShowtime je v Česku se startovací slevou. Otestovali jsme novou konkurenci Netflixu
14.02.2023 8:00:00 | Streaming novinky

Konečně jsme se dočkali, poslední velká streamovací služba je tu. Nabízí obsah od studií Universal a Paramount, včetně pecek jako Top Gun či originály jako Yellowstone. Zamrzí však absence lepší obrazové a zvukové kvality či podpory některých zařízení. Zákazníky nyní láká v akci na poloviční cenu.

SkyShowtime v Česku startuje 14. února. Cena je velkým zklamáním
SkyShowtime v Česku startuje 14. února. Cena je velkým zklamáním
31.01.2023 10:20:00 | Streaming novinky

Nový domov pro filmy studií Paramount a Universal zná konečně datum spuštění v Česku. Už za dva týdny se dočkáme poslední velké chybějící služby na našem trhu. Vstupuje však do trhu, který je už hodně nasycený, v době nastupující krize a hlavně s parametry, které určitě část lidí nepotěší.

Další konkurent Netflixu roste, finančně ale nezáří. Do Česka dorazí už v únoru
Další konkurent Netflixu roste, finančně ale nezáří. Do Česka dorazí už v únoru
27.01.2023 12:45:00 | Streaming novinky

Sezóna výročních zpráv začíná a brzy budeme znát všechny výsledky za uplynulý kalendářní rok pro velké filmové hráče. Netflix už se s výsledky vytasil, růst 8 miliónů předplatitelů za kvartál byl větší, než se čekalo. Teď přichází na řadu Peacock a celá mediální skupina NBC Universal.

Ohromné překvapení! Odstraněné seriály HBO přebírá konkurence, včetně české novinky
Ohromné překvapení! Odstraněné seriály HBO přebírá konkurence, včetně české novinky
10.01.2023 15:30:00 | Streaming novinky

Překvapivou zprávu nejvyšší kvality dnes odeslali z centrály SkyShowtime. Po dohodě s HBO nová streamovací služba přebere celkem 21 nedávno stažených, dokončených či nikdy neodvysílaných seriálů. Chybět nebudou ani české seriály.

Poslední velká konkurence Netflixu přichází! Konečně víme, kdy se spustí v Česku
Poslední velká konkurence Netflixu přichází! Konečně víme, kdy se spustí v Česku
04.11.2022 17:00:00 | Streaming novinky

Streamovací služba SkyShowtime patří mezi poslední velké streamovací služby, které mají šanci zacloumat postavením Netflixu na trhu. Po zahájení aktivit v Evropě v letošním roce expanze pokračuje během podzimu. Češi se pak mohou těšit již v roce 2023.

Jak zničit Netflix? Nový streamovací gigant odhalil jasný plán
Jak zničit Netflix? Nový streamovací gigant odhalil jasný plán
22.09.2022 12:00:00 | Streaming novinky

Streamovací platforma SkyShowtime právě vstoupila do několika států Evropy a zanedlouho se jí dočkáme i v České republice. Její generální ředitel v rozhovoru lákal na kvalitní obsah, nízkou cenu a prozradil, jakou cestou se chce v silné konkurenci vydat.

Nová obří konkurence Netflixu odstartovala. Jak se povedla služba SkyShowtime?
Nová obří konkurence Netflixu odstartovala. Jak se povedla služba SkyShowtime?
21.09.2022 18:00:00 | Streaming novinky

Poslední z velkých služeb zahájila svoji evropskou expanzi 20. září ve 4 zemích Evropy. Co můžeme už příští rok také čekat u nás od dvojice hollywoodských studiií Universal a Paramount, které se online spojily proti Netflixu, Disney+ či HBO Max?

Streamovací domov Dextera a dalších hitů zřejmě skončí. Obsah by se přesunul
Streamovací domov Dextera a dalších hitů zřejmě skončí. Obsah by se přesunul
18.09.2022 13:00:00 | Streaming novinky

Společnost Paramount Global zvažuje ukončení samostatné streamovací služby Showtime a zahrnutí jejího obsahu na svou hlavní streamovací službu Paramount+. Showtime přitom letos nabídl divákům seriály, které byly nominované na cenu Emmy. Konkurence je příliš veliká.