FB pixel

Série DC Extended Universe

DC Extended Universe

3 filmy online (6 celkem)

Všechny filmy, které vydavatelství DC Comics a studio Warner Brothers natáčí od roku 2013, patří do společného vesmíru s názvem DC Extended Universe. Podobně jako Marvel Cinematic Universe to znamená, že filmy s comicsovými hrdiny funguje jednak samostatně a pak i v rámci společného vesmíru, kde se všechny postavy mohou potkávat.

DC filmy seznam

Zatím tvoří DC Extended Universe následující filmy

 • 2013 - Muž z oceli
 • 2016 - Batman v Superman
 • 2016 - Sebevražedný oddíl
 • Plánované filmy DC

 • 2017 (červen) - Wonder Woman
 • 2017 (listopad) - Liga spravedlnosti (Justice League)
 • 2018 (prosinec) - Aquaman
 • Plánuje se také celovečerní film pro hrdiny jako je Flash, Cyborg, Green Lantern nebo Shazam/Black Adam a také nový samostatný celovečerní film o Batmanovi, ale zatím není určeno datum premiéry.

  DC seriály

  Tyto filmy propojené v jedném vesmíru nejsou propojené s aktuálně běžícími televizními seriály na motivy DC hrdinů jako je Green Arrow nebo The Flash, ty fungují v samostatném propojeném vesmíru zvaném ArrowVerse. Celovečerní filmy také nejsou propojeny s animovaný filmy jako je Lego Batman film nebo Návrat temného rytíře.

  DC Extended Universe filmy


  Aquaman

  Aquaman

  USA   2018   Komiksové filmy  

  Celovečerní film věnovaný jedné z hlavních postav DC comicsu - podvodního boha jménem Aquaman. Hrají: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Patrick Wilson
  Liga spravedlnosti
  68

  Liga spravedlnosti

  Online od 26. 2. 2018  USA   2017   Komiksové filmy  

  Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash, Aquaman a Cyborg se musí spojit, aby zabránili mocnému nepříteli z vesmíru ovládnout Zemi. Po ukončení natáčení odešel z pozice režiséra Zack Snyder kvůli úmrtí své dcery. Nahradil ho Joss Whedon. Hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller. Liga spravedlnosti je online na Google Play, Itunes a O2TV.
  Wonder Woman
  75

  Wonder Woman

  Online od 10. 11. 2017  USA   2017   Komiksové filmy  

  Jak začal příběh slavné amazonky? Psala se první světová válka, mladý voják ztroskotal u neznámých břehů a jako první uviděl krásnou bohyni. Hrají: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis. Wonder Woman je online na Google Play a Itunes.
  Sebevražedný oddíl
  61

  Sebevražedný oddíl

  Online od 11. 12. 2016  USA   2016   Komiksové filmy  

  Americká vláda se rozhodne sestavit akční tým ze superpadouchů. Naučí se Deadshot či Harley-Quinn spolupracovat a nebo při první příležitostí utečou? Prodloužená verze je delší o 12 minut. Podívejte se na sestřih nejdůležitějších nových scén. Hrají: Margot Robbie, Jared Leto, Viola Davis, Will Smith, Cara Delevingne. Sebevražedný oddíl je online na Google Play, HBO a Itunes.
  Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
  66

  Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

  Online od 1. 10. 2016  USA   2016   Komiksové filmy  

  Dvě nejslavnější comicsové ikony poprvé na velkém plátně proti sobě. Kdo vyhraje? Muž z oceli nebo Temný rytíř? Prodloužená verze filmu je delší o 30 minut a obsahuje například nové scény se Supermanem či odhalení, kdo bude padouch v dalších filmech. Hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane. Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti je online na Google Play a Itunes.
  Muž z oceli
  71

  Muž z oceli

  Online od 11. 12. 2015  USA   2013   Komiksové filmy  

  Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety. Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na Zemi. Kdo měl původně hrát nového Supermana? Všechny zajímavosti o Man of Steel na Edna.cz Hrají: Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Diane Lane, Russell Crowe. Muž z oceli je online na Google Play, Itunes, Netflix a O2TV.
  DC Extended Universe herci a herečky  DC Extended Universe novinky


  10 nejdůležitějších trikových filmů

  10 nejdůležitějších trikových filmů

  před 2 dny   Tipy na film   21 líbí se   1 komentář  

  Od Meliésovy Cesty na Měsíc uplynulo již 116 let a my při pohledu na filmové trikařství stále žasneme jako malé děti. Projeli jsme proto naše filmotéky a pokusili jsme se dát s těžkým srdcem dohromady 10 filmů, které napříč dekádamy přinesly do filmového světa trikovou revoluci. A ano, geniálního Georgese Méliese jsme zminili právě proto, abyste nám ho nevmetli do tváře. Stačí, že to schytáme za vynechání Metropolis, King Konga a Raye Harryhausena.
  Odehrávají se všechny filmy Pixaru v jednom vesmíru?

  Odehrávají se všechny filmy Pixaru v jednom vesmíru?

  před 5 měsíci   Tipy na film  

  Filmy Pixaru obsahují spoustu skrytých vtipků, které zvědavce nenechají spát. A dokonce vznikla teorie, podle které se všech devatenáct filmů (ano včetně aktuálního Coco) odehrávají v jednom propojeném světě. Že nevěříte, jak by mohli existovat v jednom vesmíru mluvící auta, strašidla vyrábějící elektřinu či zničená Země? Pojďte se přesvědčit!

  Další série  TOPlist TOPlist TOPlist