FB pixel
Zdroj:
Ranařky Zdroj: TMDB

Ranařky

Slavná americká komička Amy Poehler, stojící především za zábavným mockumentary seriálem Parks and Recreation, se již podruhé pro Netflix ujala filmové režie. Debutovala průměrnou komedií V kraji vína, nyní zrežíruje adaptaci feministického dívčího románu Ranařky spisovatelky Jennifer Mathieu. V něm má šestnáctiletá Vivian (Hadley Robinson) už dost sexistických narážek spolužáků a nespravedlnosti školy v čele se svým třídním učitelem, a rozhodne se, poté, co zjistí, že její matka (Amy Poehler) byla členkou punkového hnutí Riot Girrrl, vydávat feministický časopis Ranařky, bojovat za práva dívek a pořádat protestní akce.
Na Netflixu ke zhlédnutí od 3. března.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 3. 3. 2021

Pacific Rim – Země nikoho Zdroj: TMDB

Pacific Rim – Země nikoho

Než se natěšení diváci dočkají letošního nejočekávanějšího monstrbijáku Godzilla vs. Kong, mohou si užít na Netflixu nové mecha příběhy z frančízy Pacific Rim v seriálové anime podobě. V první řadě dostane projekt s podtitulem Země nikoho, na kterém Netflix spolupracuje se studiem Legendary Entertainment, sedm epizod a představí nám příběh kolem sourozenců Taylora a Hayley hledajících své rodiče, kteří se jim ztratili při evakuaci Austrálie, kterou napadli Kaijuové.
Na Netflixu k vidění od 4. března.

Online na Netflix (titulky) od 4. 3. 2021

Stráž Zdroj: TMDB

Stráž

Olga Kurylenko, hvězda z hitů jako Quantum of Solace, dramedie Sedm psychopatů nebo cruisovké sci-fi Nevědomí si v netflixovském akčním thrilleru zahraje francouzskou vojačku, která po převelení domů, využije svých znalostí a pátrá po muži, který znásilnil její sestru. Film režíroval Julien Leclercq, žánrový všeuměl, který v poslední době dokázal oživit kariéru Jean-Claude Van Damme ve filmu Lukas . Těšit se můžeme na cestu za pomstou ve stylu Johna Wicka nebo 96 hodin.
Na Netflixu ke zhlédnutí od 5. března.

Online na Netflix (titulky) od 5. 3. 2021

Dealer Zdroj: TMDB

Dealer

Francouzská odnož Netflixu nedávno celosvětově zabodovala s komediální krimi Lupin s Omarem Syem v hlavní roli. Tentokrát se pojede v trochu temnějších a drsnějších vodách, když v syrovém found-footage stylu budeme sledovat Francka, režiséra videoklipů, který se infiltruje do drsné čtvrti na jihu Francie, aby natočil Tonyho, charismatického ale nepředvídatelného vůdce drogových gangů, jenž chce natočit rapový klip. Franck se tak dostane do krvavé války gangů a svou kamerou zaznamená pravou tvář obchodování s drogami.
Na Netflixu k vidění od 10. března.

Online na Netflix (titulky) od 10. 3. 2021

Svatba, nebo stavba Zdroj: TMDB

Svatba, nebo stavba

Nová reality show Svatba, nebo stavba vychází ze situace, ve které se vybrané páry musí rozhodnout, jestli své uspořené peníze raději utratí za nezapomenutelnou a vysněnou svatbu se zážitky na celý život, nebo spíše za praktičtější nový dům zajišťující budoucnost. Lákat k životnímu rozhodnutí budou na jedné straně svatební koordinátorka a na té druhé realitní agentka.
Na Netflixu ke zhlédnutí od 10. března.

Online na Netflix (titulky) od 10. 3. 2021

Yes Day Zdroj: TMDB

Yes Day

V tomto rodinném příběhu s Jennifer Garner a Edgarem Ramírezem v hlavních rolích se Netflix rozhodl zfilmovat stejnojmenný americký knižní bestseller od Amy Krouse Rosenthal. V něm se hlavní zápletka točí kolem rodičů, kteří si uvědomí, že všem ve svém životě až příliš často říkají ne. Nechají proto své tři děti, aby pro jeden den určovaly pravidla. Ty si nakonec přejí, aby rodiče po čtyřiadvacet hodin se vším souhlasili. A kolo zábavných situací se roztáčí.
Na Netflixu od 12. března.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 12. 3. 2021

Pohoda v rytmu Country Zdroj: TMDB

Pohoda v rytmu Country

Klasické sitcomy už na obrazovkách nezažívají takový rozmach jako v minulosti a jsou dnes spíše zdrojem pastiše či nostalgie, což dokazuje i nejnovější hitová marvelovka WandaVision. Naopak nová desetidílná Pohoda v rytmu country bude mířit svým nekomplikovaným a dobrosrdečným humorem pro celou rodinu ve stylu devadesátkového hitu Krok za krokem spíše na usedlejší diváky, kteří si komplikovaná pomrkávání neužijí. Příběh se zaměřuje na country zpěvačku Baily (Katharine McPhee), která se shodou okolností dostane do rodiny drsného kovboje Beaua, a přijme od něj práci jako chůva. Musí se tak postarat o jeho děti, když jim navíc nahrazuje jejich chybějící matku.
Na Netflixu od 19. března.

Online na Netflix (titulky) od 19. 3. 2021

Holky z červeného gauče Zdroj: TMDB

Holky z červeného gauče

Z heistu Papírový dům se stal celosvětový fenomén a jeho tvůrci se určitě budou snažit nezůstat v jeho stínu a potvrdit, že nešlo jen o náhodný úspěch. Od 19. března si tak můžeme pustit jejich nový projekt vytvořený pro Netflix s názvem Holky z červeného gauče a zjistit, jestli jim to vyšlo. Seriál je žánrovým mixem akce, krimi a dramatu, ve kterém jsou tři prostitutky Coral, Wendy a Gina na útěku před svým pasákem Romeem a jeho kumpány. Čeká je zběsilá a chaotická cesta plná nebezpečí. Domluveny jsou již dvě řady po osmi dílech o průměrné délce pětadvacet minut.
Na Netflixu k vidění od 19. března.

Online na Netflix (titulky) od 19. 3. 2021 , nové díly od 23. 7. 2021

DOTA: Dračí krev Zdroj: TMDB

DOTA: Dračí krev

Další populární herní série se dočká seriálového zpodobnění, tentokráte podobně jako jiná netflixovská herní adaptace Castlevania v oblíbené anime podobě. DOTA: Dračí krev (kde DOTA znamená Defense of the Ancienst) je fantasy série strategických online her od uznávaného herního studia Valve, a je to jedna z dosud nejhranějších her vůbec. DOTA, vyprávějící především příběh dračího rytíře Daviona, dostane od Netflixu osm epizod a na starost si jej vzalo jihokorejské studio Mir stojící za peckami jako Legenda Korry nebo Voltron: Legendary Defender. Na Netflixu od 25. března.
Na Netflixu od 25. března.

Online na Netflix (titulky) od 25. 3. 2021

Příležitostní detektivové z Baker Street Zdroj: TMDB

Příležitostní detektivové z Baker Street

Případy detektiva Sherlocka Holmese a jeho pobočníka Watsona z pera Arthura Conana Doyla si vyžádaly již nespočet adaptací. Tentokrát se v osmidílné sérii Příležitostní detektivové z Baker Street, která na Netflix dorazí na konci března, seznámíme s partou mladých vyšetřovatelů, kteří jsou najímáni doktorem Watsonem, aby luštili nevysvětlitelné záhady viktoriánského Londýna. A zásluhy si za ně neprávem bere právě Sherlock. V těchto nových příbězích dostaneme žánrový mix krimi, fantasy, mystéria a hororu, se zjevnou snahou přiblížit slavnou dvojici a dům v Baker Street číslo 221B mladšímu publiku.
K vidění od 26. března.

Online na Netflix (titulky) od 26. 3. 2021

10 březnových novinek, kvůli kterým byste si měli zaplatit Netflix  |  Tipy na film  |   |  41 líbí se

Petr Kollár

Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.


Další články jako 10 březnových novinek, kvůli kterým byste si měli zaplatit Netflix

Tipy na film  |  dnes 15:00  |  60

15 nejlepších filmů, které jsou od prosince nově dostupné na Netflixu

S nástupem prosince Netflix do své nabídky přidal i nové filmy, které nespadají do jeho Netflix Originals. Můžete se těšit na akci i hororovou klasiku. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  174

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

První prosincový víkend se nese ve znamení bohaté akce. Ať už jde o obří monstra, bojovníky z Outworldu nebo Johna Wicka. Podíváme se ale i do vesmíru a dorazí i vikingové a kovbojové. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  36

10 nejočekávanějších prosincových novinek (nejen) na Netflixu

Konec roku se nezadržitelně blíží a Netflix i dalších streamovací služby ví, že budeme sedět u televizí. A tahají z rukávu ty největší hity! číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  336

10 akčních komedií, které musíte vidět po netflixovském hitu Red Notice

Natočit dobrou akční komedii je kumšt, obzvlášť pokud pracujete s dvěma postavami, které se neustále hašteří. Úspěch totiž tkví právě ve vyvážení obou postav, které musí být natolik protikladné, aby se ve výsledku dokonale doplňovaly. Tematicky, humorem i akcí. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  78

10 nejlepších historických seriálů posledních let

Neustálá starost o budoucnost a stres z přítomnosti mohou být vyčerpávající. Při takovém přetížení vás nic neuklidní víc, než si pustit autentický historický seriál: ať už kvůli odpočinkové, anebo přidané vzdělávací hodnotě. číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist