FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Bludné kruhy (1. řada)
Zdroj: TMDB

Bludné kruhy (1. řada)

Mark Ruffalo si v 6 hodinových dílech střihne dvojí roli jednovaječných dvojčat - bratrů, kteří mají kromě vzhledu společné i to, že se jim v životě pocit štěstí úspěšně vyhýbá. Další kousek do sbírky minisérií HBO, který tentokrát vzniká na motivy stejojmenného románu autora Wallyho Lamba, jež spatřil světlo světa před 22 lety. Hrají: Mark Ruffalo, Melissa Leo, Rosie O'Donnell, Archie Panjabi a Imogen Poots.
První díl online na HBO GO od 28.4.2020

Online na HBO (titulky) (dabing) od 11. 5. 2020 , nové díly od 17. 5. 2020

Co děláme v temnotách (1. a nová 2. řada)
Zdroj: TMDB

Co děláme v temnotách (1. a nová 2. řada)

Netradiční pohled na život upírů, kteří už celá staletí žijí (hlavně v noci) na Staten Islandu. Režiséři (mezi nimiž je i Taika Waititi) pojali jednotlivé díly v dokumentárním stylu a během snahy hlavních postav o ovládnutí nového světa rozhodně nebude nouze ani o humor. HBO na úvod měsíce zveřejní celou loňskou první řadu a pak od půlky dubna začne běžet v tradičním týdenním gardu nová druhá řada. Hrají: Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén a Mark Proksch.
Celá 1. řada online na HBO GO od 2.4.2020, první díl 2. řady od 16.4.

Online na HBO (titulky) od 2. 4. 2020 , nové díly od 2. 9. 2021

Spiknutí proti Americe
Zdroj: TMDB

Spiknutí proti Americe

Další historická minisérie HBO je tady, tentokrát na motivy románu Philipa Rotha. Zamíříme do Spojených států v dobách druhé světové války, kde se však všechno nevyvíjí tak, jak to znáte z učebnic dějepisu. Předválečný příznivec fašismu a slavný letech Charles Lindbergh zde totiž místo politického aktivismu rovnou vyrazí do nejvyšších pater politiky, aby se v prezidentských volbách proti Franklinu Rooseveltovi ucházel o post lídra Spojených států. Tento dramatický vývoj událostí, který může Ameriku velmi rychle poslat na scestí, navíc pozorujeme z pohledu chudé židovské rodiny žijící v New Jersey. Hrají: Morgan Spector, John Turturro, Winona Ryder, Zoe Kazan a Anthony Boyle.
Nové díly na HBO GO od 7.4.2020

Online na HBO (titulky) (dabing) od 17. 3. 2020 , nové díly od 16. 3. 2020

Westworld (3. řada)
Zdroj: TMDB

Westworld (3. řada)

Roboti z Westworldu jsou zpět již potřetí. Tentokrát však už nebudou jako křečci v teráriu pobíhat po lidmi kontrolovaném zábavním parku, ale vydají se do světa svých stvořitelů. Mají totiž v plánu ukázat jim, že tenhle technologický pokrok lidstvo trochu přehnalo a nyní je čas za něj zaplatit. Známé postavy Dolores, Maeve, Bernarda či Charlotte nově doplní Caleb, kterého ztvární Aaron Paul. Tvůrci slibují méně hádanek a přímočařejší vyprávění, které druhá řada mírně postrádala, tak snad... Hrají: Evan Rachel Wood, Aaron Paul, Jeffrey Wright, Sidse Babett Knudsen a James Marsden.
Nové díly na HBO GO každé pondělí od 6.4.2020

Online na HBO (titulky) (dabing) od 1. 12. 2016 , nové díly od 15. 3. 2020

Nesvá (4. řada)
Zdroj: TMDB

Nesvá (4. řada)

Hlavní hrdinka seriálu Nesvá Issa Rae, jež se dočkal už své 4. řady, je zároveň scénáristkou s dvojnásobnou nominací na Zlatý glóbus za pasem. Issa a Molly jsou nejlepší kamarádky a černošské ženy žijící v současném Los Angeles. Komediální seriál sleduje nejen jejich místy nepříjemné a pikantní životní zážitky, ale i to, jak dvojice žen, které svým chováním popírají prakticky všechny zažité černošské stereotypy, čelí všem možným výzvám dnešního světa. Hrají: Issa Rae, Yvonne Orji, Jay Ellis, Lisa Joyce a Natasha Rothwell.
První díl online na HBO GO od 13.4.2020

Online na HBO (titulky) (dabing) od 1. 10. 2018 , nové díly od 12. 4. 2020

Tenkrát v Hollywoodu
Zdroj: TMDB

Tenkrát v Hollywoodu

Další oscarovka v nabídce HBO. Tentokrát jde o 9. film Quentina Tarantina, který patří minimálně z pohledu obdržených ocenění k nejlepším filmům roku 2019. Nejen hvězdné obsazení, ale zejména skvěle vykreslená retro atmosféra 60. let v USA a především tehdejšího zlatého věku amerického filmu dělají z tohohle bijáku něco, co zkrátka přeskočit nemůžete. A pokud vám něco říkají jména Sharon Tate a Charles Manson, určitě se v ději nebudete mít problém zorientovat. Hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Dakota Fanning a Al Pacino.
Online na HBO GO od 19.4.2020

Online na Google Play (titulky), iTunes (titulky) (dabing), Kuki (dabing), Netflix (titulky), O2TV (titulky) (dabing), Prima Videopůjčovna (dabing), Rakuten (titulky) (dabing) od 14. 12. 2019

Vraždy dětí v Atlantě: Ztracené děti

Vraždy dětí v Atlantě: Ztracené děti

HBO v dubnu doplní rovněž i svou nabídku dokumentů z oblasti kriminalistiky. Tentokrát se podíváme do americké Atlanty na přelomu 70. a 80. let, kdy zde došlo k desítkám únosů a vražd afroamerických dětí i mladistvých. Vraždy otřásly celým městem a jejich vyšetřování i nalezení domnělého viníka Waynea Williamse se z dnešního pohledu zdá jako přinejmenším uspěchaná snaha celý případ pro veřejnost oficiálně uzavřít a mít z krku všeobecnou paniku. Nová analýza archivních materiálů dnes však přinesla řadu nových důkazů a řadu jednotlivé případy únosů a vražd tak znovu otevřela.
Online na HBO GO od 6.4.2020

Utíkej
Zdroj: TMDB

Utíkej

HBO chce zřejmě v současné napjaté době divákům pozvednout náladu, a tak tady je ještě jeden zcela nový komediální seriál, který na obrazovky dorazí v dubnu. Nic náročného, osm dílů, každý o půl hodině stopáže. O co půjde? Pravděpodobně o neškodnou slaďárnu okořeněnou humorem. Ruby Richardson si žije svým obyčejným životem jen do chvíle, kdy dostane zprávu od svého expřítele z vysoké. Společně se totiž při studiích dohodli, že pokud kdykoliv v budoucnosti jeden druhému napíše zprávu, ve které bude napsáno "UTÍKEJ" a druhý mu odpoví to samé, musí oba ihned bez ohledu na okolnosti se vším praštit, otočit svůj život vzhůru nohama a setkat se v New Yorku, odkud vyrazí na trip po Spojených státech. Kdo se komu ozval první? A jak je to s tou rezavějící starou láskou? Hrají: Merritt Wever, Domhnall Gleeson, Phoebe Waller-Bridge, Archie Panjabi a Tamara Podemski.
První díl online na HBO GO od 13.4.2020

Online na HBO (titulky) od 13. 4. 2020

Dobrý boj (4. řada)
Zdroj: TMDB

Dobrý boj (4. řada)

Právní drama, které si vzhledem k tomu, že se vrací už po čtvrté, nepochybně oblíbili nejen právníci. Advokátní kancelář Reddick, Boseman a Lockhart stojí před nemalou výzvou. Přišla o svého největšího klienta a jejich PR se přiblížilo nebezpečně blízko močůvce. Navíc se kvůli nevalným vyhlídkám museli schovat pod křídla nadnárodní advokátní korporace. Svoboda rozhodování je tak ta tam a kdykoliv se může objevit kravaťák, který vám právě schválený plán roztrhá před očima. Jak se naši hrdinové poperou s tím, že jsou poprvé nuceni fungovat bez své nezávislosti? Hrají: Christine Baranski, Cush Jumbo, Sarah Steele, Michael Boatman a Audra McDonald.
První díl online na HBO GO od 10.4.2020

Online na Amazon Prime, HBO (titulky) od 7. 2. 2020 , nové díly od 24. 6. 2021

Lego Příběh 2
Zdroj: TMDB

Lego Příběh 2

A na závěr jedna animovaná oddechovka ze světa rodinných akčňáků. Pokud už máte za sebou Toy Story 4: Příběh hraček, který HBO přidalo v březnu a přemýšlíte, co dalšího pustit své ratolesti, která už se na další pokračování UčíTelka fakt dívat nechce, zkuste třeba tohle.
Online na HBO GO od 12.4.2020

Online na Google Play (titulky), HBO (titulky) (dabing), iTunes (titulky) (dabing), O2TV (dabing), Rakuten (dabing) od 14. 5. 2019

10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v dubnu  |  Tipy na film  |   |  8 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v dubnu

Tipy na film  |  včera 14:30

Netflix právě přidal 5 parádních filmů, které byste neměli přehlédnout

Streamovací gigant zařadil do své nabídky filmy, které by byla škoda minout. Najdete v nich vše od akce přes drama až výživný psycho-horor. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Polovina září je tady a s pořádným zápřahem školního roku se vrací i Sexuální výchova. Netflix ale chystá i sci-fi novinku, parádní dokument pro fandy sportu a poslední slovo neříká ani konkurence! číst více

Tipy na film  |  před 6 dny

7 filmů, které byste měli vidět po marvelovce Shang-Chi

Nová marvelovka Shang-chi nabízí příjemný fantasy eskapismus šmrncnutý východní kulturou a tradičním mustrem hrdinovy cesty. Pokud se vám nástup nového Avengera líbil, určitě byste si neměli nechat ujít tyto filmy, které s ním mají mnoho společného. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny

24 nejnovějších filmů, které najdete na Netflixu s dabingem a titulky

Počet titulů na Netflixu v posledních dnech opět utěšeně narůstá. A nás těší, že se mezi nimi objevují i zajímavé archivní kousky. A kdo nechce němého Hitchcocka, najde si určitě něco jiného. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

Netflix v Česku: Streamovací gigant má za sebou jeden z nejslabších měsíců

Originální projekty z dílny Netflixu pravidelně vítězí v žebříčcích sledovanosti seriálů. Nejinak tomu bylo i v druhém prázdninovém měsíci, za který do top desítky proniklo sedm Netflix Originals. Pojďme se podívat, které to byly a jaká trojka jim dělala garde. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist