FB pixel

Outsider

V polovině ledna na obrazovky zamířil další seriál, jehož kořeny leží v díle Stephena Kinga. Ze stejnojmenného bestselleru natočili režiséři Andrew Bernstein, Jason Bateman a Charlotte Brändström desetidílný příběh sledující detektiva Ralpha Andersona, který vyšetřuje brutální vraždu teprve jedenáctiletého chlapce. Ralph po prvotním seznámení s případem zjišťuje, že některé okolnosti vraždy jsou zkrátka nevysvětlitelné. Zapojí proto do vyšetřování soukromou vyšetřovatelku Holly, jejíž netradiční metody pramení z jejich nadpřirozených schopností. Podaří se dvojici zjistit, co se vlastně stalo a kdo zločin spáchal? Hrají: Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Marc Menchaca, Derek Cecil a Summer Fontana.
Nové díly na HBO GO každé pondělí od 3.2.2020

Nebe s.r.o.: Doba temna

První řada antologie Nebe s.r.o. je adaptací knihy Simona Riche s názvem What in God's Name. Komediální seriál vypráví příběh znuděného Boha, kterého už Země a lidstvo omrzeli, a tak se je chystá zničit a přesunout se k nějakému novému projektu. Dva níže postavení andělé však chtějí naší planetu před zkázou zachránit, a tak se se svým nadřízeným vsadí, že se pokusí vyslyšet na první pohled nesplnitelnou modlitbu - pomoci dvěma lidem, aby se do sebe zamilovali. Hrají: Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni a Jon Bass.
Nový díl na HBO GO každou středu od 5.2.2020

Babylon Berlín (2. řada)

Historické drama Babylon Berlín letos čeká premiérová 3. řada, a tak HBO přináší pro zájemce kompletní druhou řadu. Ta diváky zavede do Berlína během podzimu roku 1929, kdy se západní ekonomika nezadržitelně řítí vstříc největšímu burzovnímu krachu v dějinách lidstva. Zdejší inspektor Gereon Rath vyšetřuje se svou spolupracovnicí Charlottou smrt herečky, jež byla s největší pravděpodobností zavražděna ve filmových ateliérech. Každý přitom bojuje s osobními problémy, Gereon s drogovou závislostí, Charlotta s předsudky, které ji na policejním oddělení ovládaném muži čekají na každém kroku. A na pozadí toho všeho se odehrává bouřlivé období německých dějin, kdy se říšská armáda snaží svrhnout křehké a mladé demokratické zřízení země, zatímco pod povrchem, kam se nikdo neobtěžuje nahlédnout, začíná bublat hrozba komunismu a nacismu. Hrají: Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Peter Kurth a Matthias Brandt.
Nové díly na HBO GO každý pátek od 7.2.2020

Taková moderní rodinka (11. řada)

Zlatým glóbem oceněný komediální seriál v únoru vstupuje do druhé poloviny své již 11. řady a zatím to vypadá, že mu dech nijak zásadně nedochází. V hlavní roli se opět představí rodina připomínající svou velikostí Hujerovy, v jehož čele stojí Jay Pritchett a jeho druhá (mnohem mladší) manželka Gloria. Komplikované partnerské a ještě komplikovanější rodičovské vztahy v tomhle spletitém rodokmenu zaručují, že o problémy, komplikace, trapné situace a hromadu zábavy rozhodně nebude nouze. Hrají: Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell a Jesse Tyler Ferguson.
Online na HBO GO od 9.2.2020

K smíchu (2. řada)

Ikona dětské zábavy Jeff (respektive jeho alter ego) se vrací v druhé řadě. Rozpad rodiny se přímo odráží i na jeho kariéře, a tak se slavný hrdina dětí a jeho tradiční maňásek poprvé po hodně dlouhé době nachází bez svého vlastního televizního pořadu. Nyní jde o to zjistit, jak nepřijít o své dětské fandy a zůstat v jejich přízni... za každou cenu! Hrají: Jim Carrey, Frank Langella, Catherine Keener, Judy Greer a Cole Allen.
Online na HBO GO od 10.2.2020

Avenue 5

Sci-fi komedie Avenue 5 je zasazena do 40 let vzdálené budoucnosti, kdy lidstvo naplno ovládá vesmírné cestování a z vesmírné turistiky se stal hit. Děj nás zavede na výletní loď Avenue 5, které velí kapitán Ryan Clark. Ten si během vesmírných výletů bude muset poradit s různými komplikacemi, problémy i osobitými turisty. Hrají: Hugh Laurie, Josh Gad, Zach Woods, Rebecca Front a Raffaello Degruttola.
Nový díl na HBO GO každé pondělí od 3.2.2020

Rocketman

Muzikálové drama Rocketman vypráví o zásadních událostech života nesmrtelné legendy hudební scény Eltona Johna. Jak se z introvertního klavíristy z malého města stal miláček světa, jehož popové hity bořily veškeré rekordy a hrály na každém rohu? Pokud vám náhodou Bohemian Rhapsody přišla příliš růžová, zde nouze o kontroverzi rozhodně nechybí. Hrají: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden, Bryce Dallas Howard a Gemma Jones.
Online na HBO GO od 9.2.2020

Nový papež

Když papež Pius XIII. kvůli zdravotním komplikacím upadne do kómatu, je na jeho místo s pomocí kardinála Voiella dosazen na první pohled umírněný a okouzlující anglický aristokrat Sir John Brannox. Ten přijme jméno Jan Pavel III., avšak velmi brzy začne zjišťovat, že nahradit svého všemi oblíbeného předchůdce a spravovat církev plnou skandálů bude větší oříšek, než si možná původně myslel. Kromě hrozeb zvenčí bude navíc muset bojovat i s vlastními slabinami a stinnými stránkami. Hrají: John Malkovich, Jude Law, Silvio Orlando, Cécile de France a Javier Cámara.
Již na HBO GO kompletně ke zhlédnutí.

Zelený servis (4. řada)

Brooklýnský dealer marihuany se vrací již po čtvrté, aby v této komediální hříčce zajistil potřebnou dávku pro své vskutku různorodé klienty rekrutující se ze všech vrstev newyorského obyvatelstva. Nejde však jen o výměnu pytlíčků za peníze. Jak tenhle přátelský dealer zas a znovu zjišťuje, někdy může vztah mezi dealerem a jeho klientem být i něčím víc než jen pouhou obchodní transakcí. Hrají: Ben Sinclair, Amy Ryan, Andy Taylor a Jon Viktor Corpuz.
Online na HBO GO každou sobotu od 8.2.2020

McMilióny

McMilióny

Šestidílný dokumentární seriál McMilióny popisuje skutečný příběh bývalého amerického policisty, kterému se podařilo najít způsob, jak zmanipulovat hru Monopoly provozovanou fastfoodem McDonald’s. Než se chytře vymyšlenou machinaci podvodníka podařilo odhalit, podařilo se mu napříč USA vytvořit rozsáhlou síť kompliců a nakrást miliony dolarů. Tvůrci dokumentu použili exkluzivní dobové materiály včetně svědectví a archivních materiálů, a tak přinášejí například i výpovědi agentů FBI, jež se odhalením podvodu zabývali, ale i svědectví tehdejších vysokých manažerů McDonald’s, které případ naprosto šokoval.
Již online na HBO GO

10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v únoru  |  Tipy na film  |   |  1 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 důvodů, proč si HBO zaplatit i v únoru

Tipy na film  |  dnes 9:00

10 skvělých filmů na HBO, které jste určitě přehlédli a je to chyba

V záplavě velkofilmů se snadno ztratí film, ve kterém není každých 5 minut exploze a ani v něm nehraje žádná megahvězda s milionovým platem. Výjimkou není ani HBO, která nabízí řadu povedených a často skvělých snímků, které byste rozhodně neměli minout, přestože nejsou viditelné v hlavním menu. číst více

Tipy na film  |  včera 10:00  |  48

To je nálož! Netflix do konce týdne přidá 10 parádních filmů a seriálů

My víme, že jsou venku tropická vedra a očividně to ví i Netflix. Ten totiž tahá z rukávu filmy a seriály, které nás nutí neopustit byt! číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  54

10 seriálových hitů na Netflixu: Které z nich budou pokračovat?

Netflix v posledních týdnech konečně vypustil do světa některé ze svých letošních předpokládaných hitů, které se okamžitě dostaly do nejsledovanější desítky. Přesto to na novou řadu stačit nemusí. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  35

11 největších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Druhý květnový víkend přináší pořádnou kupu nových filmů a seriálů ke sledování. Největší novinkou je bezpochyby komiksovka Jupiter's Legacy z dílny Marka Millara. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  18

10 nejlepších seriálových novinek na HBO, které mají (zatím) jen jednu řadu

Znáte ten pocit, kdy chcete začít koukat na seriál, ale při spuštění nabídky zjistíte, že už má několik řad o desítkách epizod? Proto vám dnes doporučíme horké novinky HBO z poslední doby, kde pokračování buď ještě nevzniklo, anebo ani nevznikne a seriál má pouze jednu řadu. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist