FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Vánoční princ: Královské dítě
Zdroj: TMDB

Vánoční princ: Královské dítě

Království Aldovie má dostat k Vánocům ten nejkrásnější dárek: narození nového potomka královského rodu. Královna Amber a král Richard navíc chtějí obnovit posvátné příměří s vladařem z dalekého království, kterého pozvou na návštěvu. Když ale jejich protějšek dorazí, ukáže se, že mírová smlouva se ztratila. Do ohrožení se náhle dostává celá královská rodina, nad kterou se začne vznášet prastará kletba. Hrají: Rose McIver, Ben Lamb, Alice Krige, Theo Devaney a Richard Ashton.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 5. 12. 2019

Manželská historie
Zdroj: TMDB

Manželská historie

Vztahové drama s prvky komedie sledující Charlieho a Nicole, kteří jsou chyceni ve víru rozpadajícího se manželství, jež má svou ideální fázi již dávno za sebou a musí se na nadcházející vzájemný souboj vyzbrojit nejen právníky, ale i silnými argumenty. Ve hře je totiž i jejich syn Henry. Jde rovněž mimoděk o zdařilou sondu do způsobu, jakým rozvody, jež jsou dnes čím dál tím častější, probíhají za velkou louží na americké půdě. Podle prvních recenzí jde o jedno z nejlepších děl režiséra Noaha Baumbacha a hodnocení rovněž nešetří chválou na výkony ústřední manželské dvojice. Hrají: Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda a Ray Liotta a Azhy Robertson.
Online na Netflixu od 6.12.2019

Online na Netflix (titulky) od 25. 11. 2019

Vrahoun přiznavač
Zdroj: TMDB

Vrahoun přiznavač

Dokumentární minisérie zabývající se Henry Lee Lucasem, sériovým vrahem usvědčeným z 11 vražd a odsouzeným na doživotí, který se však vyšetřovatelům přiznal ke stovkám dalších dosud neobjasněných vražd. Své výpovědi však následně změnil, ale přisuzoval si až 600 vražd. Vyšetřovatelé jeho odhad považovali za přehnaný a odhadovali počet jeho obětí spíš na zhruba 350, avšak ani pro ně neměli žádné pádné důkazy. Jak to celé ve skutečnosti bylo? Hrají: Henry Lee Lucas
Online na Netflixu od 6.12.2019

Online na Netflix (titulky) od 7. 12. 2019

Zase máme plný dům
Zdroj: TMDB

Zase máme plný dům

Rodinný sitcom, jež je sequelem svého předchůdce Full House, vypráví příběh DJ Tannerové-Fullerové, ovdovělé matky, která pracuje jako veterinářka a zůstala na výchovu svých tří synů zcela sama. Naštěstí jí pomáhá sestra Stephanie a její nejlepší kamarádka Kimmy se svou dcerou. Hrají: Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Michael Campion a Elias Harger.
5. řada online na Netflixu od 6.12.2019

Online na Netflix (titulky) od 26. 2. 2016 , nové díly od 6. 12. 2019

6 Underground: Tajné operace
Zdroj: TMDB

6 Underground: Tajné operace

Netflix v prosinci představí doposud nejdražší filmy ze své originální produkce, a když je řeč o masivním budgetu 150 milionů dolarů, nemůže nikoho překvapit, že za ním stojí režisér a vášnivý pyroman Michael Bay. Akční thriller nás zavede do řad speciální jednotky agentů, kteří jsou všichni považováni za mrtvé a vydávají se na tajnou misi, aby z povrchu zemského jednou pro vždy odstranili nepohodlného diktátora. Hrají: Ryan Reynolds, Dave Franco, Mélanie Laurent, Ben Hardy, Adria Arjona a Corey Hawkins.
Online na Netflixu od 13.12.2019

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 13. 12. 2019

Zaklínač
Zdroj: TMDB

Zaklínač

Seriálová adaptace románů Andrzeje Sapkowského z dílny Netflixu patří bez diskuze k nejočekávanějším seriálům tohoto roku. A první ukázky, trailer i dojmy recenzentů, kteří již seriál mohli zhlédnout, rozhodně naznačují, že by mělo jít o když ne nejlepší, tak rozhodně jednu z nejlepších televizních fantasy událostí roku. Osmidílná první řada seriálu nás zavede na úplný úvod románové ságy o mutantovi a lovci příšer, který horko těžko hledá své místo ve společnosti a za peníze je ochoten postavit se těm nejohavnějším monstrům, jaké po světě kráčejí. Jenže co když se lidé stanou ve svém konání ohavnějšími než příšery? Hrají: Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey, Millie Brady, Tom Canton a Adam Levy.
Online na Netflixu od 20.12.2019

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 20. 12. 2019 , nové díly od 17. 12. 2021

Dva papežové
Zdroj: TMDB

Dva papežové

Hraný životopisný film, jehož hlavní a nejsilnější stránkou jsou dialogy. V nich spolu o Bohu a budoucnosti křesťanství konverzují poslední papež Benedikt XVI. a současný papež František, zatímco se druhý jmenovaný připravuje na převzetí Svatého stolce a titulu papeže. Hrají: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín a Matthew T. Reynolds.
Online na Netflixu od 20.12.2019

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 20. 12. 2019

Ztraceni ve vesmíru
Zdroj: TMDB

Ztraceni ve vesmíru

Rodina Robinsonových měla velké štěstí. Byla vybrána, aby opustila ekologicky i politicky zdevastovanou Zemi a vydala se na novou obyvatelnou planetu, jež byla objevena v souhvězdí Alpha Centauri a označena jako vhodná pro kolonizaci lidmi. Během cesty za novým domovem jsou však napadeni neznámým tvorem a musí nouzově přistát na nejbližší planetě, kterou mají na dosah. Místo nového domova se tak rodina stává - nečekaně - ztracenou ve vesmíru předaleko od svého cíle i od Země. Hrají: Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey a Taylor Russell.
2. řada online na Netflixu od 24.12.2019

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 13. 4. 2018

TY
Zdroj: TMDB

TY

Joe je na první pohled charismatickým manažerem knihkupectví, kterému by propadla nejedna dívka. Není proto divu, že když do jeho obchodu zavítá začínající spisovatelka Beck, oba se mimo seznámení do sebe zakoukají. Jenže tady obyčejnou romanťárnu nečekejte. Joe se zamiluje takovým způsobem, že na Beck nemůže přestat myslet a začne ji stalkovat. Postupně navíc zjišťuje, že se chce do života dívky dostat za každou cenu a je pro to ochoten udělat cokoli... jakože opravdu cokoli. Hrají: Penn Badgley, Elizabeth Lail, Shay Mitchell, Luca Padovan a Hari Nef.
2. řada online na Netflixu od 26.12.2019

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 27. 12. 2018 , nové díly od 15. 10. 2021

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
Zdroj: TMDB

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení

Animovaná verze veleúspěšné blockbusterové série, kterou chce její producent Vin Diesel vrátit zpět do prostředí závodění. Desetidílný seriál vypráví příběh skupinky teenagerů v čele s Tony Torretem, bratrancem Doma, kteří se skrz vládní agenturu dostanou do závodní ligy ovládané zločinnou organizací, kde prý o dobrodružství rozhodně nouze nebude. Hrají: Tyler Posey, Luke Youngblood, Charlet Chung, Jorge Diaz, Renée Elise Goldsberry a Camille Ramsey.
Online na Netflixu od 26.12.2019

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 27. 12. 2019 , nové díly od 13. 8. 2021

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i na Vánoce  |  Tipy na film  |   |  24 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i na Vánoce

Tipy na film  |  včera 14:30

Netflix právě přidal 5 parádních filmů, které byste neměli přehlédnout

Streamovací gigant zařadil do své nabídky filmy, které by byla škoda minout. Najdete v nich vše od akce přes drama až výživný psycho-horor. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Polovina září je tady a s pořádným zápřahem školního roku se vrací i Sexuální výchova. Netflix ale chystá i sci-fi novinku, parádní dokument pro fandy sportu a poslední slovo neříká ani konkurence! číst více

Tipy na film  |  před 6 dny

7 filmů, které byste měli vidět po marvelovce Shang-Chi

Nová marvelovka Shang-chi nabízí příjemný fantasy eskapismus šmrncnutý východní kulturou a tradičním mustrem hrdinovy cesty. Pokud se vám nástup nového Avengera líbil, určitě byste si neměli nechat ujít tyto filmy, které s ním mají mnoho společného. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny

24 nejnovějších filmů, které najdete na Netflixu s dabingem a titulky

Počet titulů na Netflixu v posledních dnech opět utěšeně narůstá. A nás těší, že se mezi nimi objevují i zajímavé archivní kousky. A kdo nechce němého Hitchcocka, najde si určitě něco jiného. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

Netflix v Česku: Streamovací gigant má za sebou jeden z nejslabších měsíců

Originální projekty z dílny Netflixu pravidelně vítězí v žebříčcích sledovanosti seriálů. Nejinak tomu bylo i v druhém prázdninovém měsíci, za který do top desítky proniklo sedm Netflix Originals. Pojďme se podívat, které to byly a jaká trojka jim dělala garde. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist