FB pixel

Nevyjasněné záhady

Ikonická série, jež se poprvé na televizních obrazovkách objevila v roce 1987, se opět vrací, aby divákům naservírovala další várku příběhů obyčejných lidí, kteří si prožili nemyslitelné. Vše od trauma z nevysvětlitelného zmizení milované osoby přes bizarní úmrtí až po na první pohled neuvěřitelné paranormální zážitky. Nejen detektivové a novináři, ale i příbuzní se v každém díle snaží přicházet se svými důkazy, teoriemi či odhady pachatelů jednotlivých případů. Podaří se vám nějakou nevyjasněnou záhadu vyjasnit?
Již online na Netflixu

Řekni ano: Nečekané svatby

Netflix v poslední době s reality show poměrně slaví úspěch, a tak je tady další. V téhle dostanou páry, jež už léta plánují svatbu, ale zatím se k ní nerozhoupali, šanci konečně do toho praštit, jak se sluší a patří. Aby jejich velký den byl zcela dokonalý a podle jejich představ, pomohou jim s přípravami interiérový designer Jeremiah Brent, módní návrhář Thai Nguyen a kuchař Gabriele Bertaccini. Nepůjde ale jen o přípravu a organizaci samotné svatby, show se v každém díle vrhá i do emočních hlubin jednotlivých zamilovaných párů a snaží se zjistit, co je pro ně v rámci svatby nejdůležitější. Jedině tak lze mít vše od žádosti o ruku až po svatební mejdan naprosto bezchybné.
Již online na Netflixu

Nenávist: Počátky

Pokud vám "voní" první doporučení z tohoto seznamu, pak vás nepochybně zaujme i tento návrat kultovní japonské hororové franšízy Ju-On, která je rovněž založena na skutečných událostech, jež se udály během 40 let. Vášnivý expert na paranormální jevy se snaží prohledat každou píď domu, jež je považován za prokletý, neboť když zde kdysi žila žena se svým dítětem, stalo se jim něco hrozivého. A vězte, že pravda je ještě mnohem strašidelnější, než si budete myslet. Hrají: Yoshiyoshi Arakawa a Yuina Kuroshima.
Již online na Netflixu

Zac Efron nohama na zemi

Zac Efron hledá nové způsoby, jak na naší planetě žít zdravě (a snad se jednoho dne dostat zpět k tomu vyrýsování z Pobřežní hlídky). Nejde ale jen o vlastní zdraví - jedním z atributů smysluplného zdravého životního stylu by měla být i skutečnost, že nijak nepoškozuje planetu a životní prostředí. Aby našel všechny smysluplné způsoby zdravého žití, přivolal si na pomoc zdravotního experta Darina Olliena. Spolu s ním vyráží na cesty s cílem zjistit, zda mu svět může nabídnout cestu, která jeho showbyznysem znavenou duši dokáže přiblížit zpět ke zdraví a spokojenosti. Hrají: Zac Efron a Anna Kendrick.
Již online na Netflixu

Z úst do úst

Odlehčená portugalská teen seriálová komedie, která řeší pro dnešní dobu velmi povědomý problém. Malebné brazilské město totiž zachvátí panika, když se zde začne šířit epidemie infekčního onemocnění. Největší obavy z nákazy však mají paradoxně zejména mladí a dospívající lidé - choroba se totiž z nějakého důvodu šíří pouze líbáním.
Online na Netflixu od 17.7.2020

Prokletá

Konečně něco pro fanoušky fantasy. Netflix zkouší rozjet další sérii z tohohle žánru a tentokrát jde ke kořenům. Inspiroval se totiž legendou o králi Artušovi. Tohle zpracování ale jde poctivě s dobou a místo Artuše staví do popředí jako hlavní hrdinku mladou čarodějku Nimue, která slavnému dědici trůnu pomáhá najít čaroděje Merlina, jež drží onen slavný meč, jehož jméno určitě všichni znáte. Seriál vznikl na motivy stejnojmenného komiksu, který byl vydán loni a vzešel od slavného autora Franka Millera. Hrají: Katherine Langford, Devon Terrell, Peter Mullan, Lily Newmark, Daniel Sharman a Gustaf Skarsgard.
Online na Netflixu od 17.7.2020

Seveřané (3. řada)

Milovníci komedií, vikingů a zejména suššího severského (britského) humoru si už potřetí přijdou na své. Již po třetí se totiž budou v druhé polovině července moci vydat do 8. století našeho letopočtu a do norské vesnice Norheim, kterou obývá skupinka vikingů. Mimo svou hlavní pracovní náplň - drancování a plenění - však tito větrem a vlnami ošlehaní válečníci musí řešit i problémy každodenního rodinného života či nikdy nechybějící politické pletichy. Hrají: Kare Conradi, Nils Jorgen Kaalstad, Trond Fausa Aurvag, Silje Torp, Oystein Martinsen a Jon Oigarden.
Online na Netflixu od 22.7.2020

Stánek s polibky 2

Pokračování romantické "komedie ze střední", která na jednu stranu ničím totálně šokujícím nepřekvapí, ale fandy tohohle žánru na druhou stranu rozhodně nepohorší. Druhý díl bude řešit zásadní problém všech zamilovaných maturantů, kteří si zrovna (stejně jako hlavní hrdina Elle) užívají to nejromantičtější léto, když tu náhle přijde podzim, vysoká škola v jiném městě a nutnost vyrazit jiným směrem než partner. Jak si náš zamilovaný pár z prvního dílu poradí se vztahem na dálku? Zvlášť když se na nové škole objeví další velmi charismatický objev? Hrají: Joey King, Jacob Elordi, Joel Courtney, Maisie Richardson-Sellers, Molly Ringwald a Joshua Daniel Eady.
Online na Netflixu od 24.7.2020

Old Guard: Nesmrtelní

Tahle tajná skupinka žoldáků není tak úplně z těch běžných. Nejenže její členové mají záhadnou schopnost nesmrtelnosti, ale zároveň jsou díky tomu předurčeni k ochraně lidstva... navěky. Jenže někdo se o jejich "superschopnosti" dozvěděl a nyní má zájem získat ji pro sebe. A tak připraví nečekanou léčku, s kterou si naši hrdinové budou muset poradit. Film vznikl na motivy stejnojmenných komiksových knih od Grega Rucka. Hrají: Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli a Chiwetel Ejiofor.
Již online na Netflixu

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2. řada)

Tenhle středoškolský nerd řeší podobný problém, jaký na vysoké řešil Mark Zuckerberg - chce udělat dojem na svou ex. Místo Facebooku ale založí online drogový byznys, který se však svým úspěchem a rychlostí expanze velmi rychle začne Facebooku přibližovat. Hrají: Danilo Kamperidis, Lena Klenke a Maximilian Mundt.
Online na Netflixu od 21.7.2020

The Umbrella Academy (2. řada)

Komiksových příběhů je dneska všude okolo dost. Zatímco filmy a běžné seriály nám prezentují superhrdiny jako ty nejúžasnější a nejskvělejší postavy, občas se objeví zápletky, které ukazují, že i nadpřirozenými silami prodchnutí hrdinové a hrdinky jsou v dost šílené depresi, mají podivné úchylky a vzájemně se nesnášejí. Tak trochu ve stylu Watchmen je i tohle adaptace stejnojmenného komiksu (vyšel také u nás), kde se musí po smrti svého opatrovníka, podivného miliardáře Sira Reginalda, dát znovu dohromady šestice jeho bývalých dětských superhrdinů, nyní ovšem už dospělých trosek. A jak do příběhu zapadá sedmá, podle všeho úplně obyčejná Vanya (Ellen Page)? The Umbrella Academy ukázalo, že Netflix nemusí až tolik litovat ukončení svých spoluprací s Marvelem, protože i sám dokáže najít a hlavně natočit hodně dospěláckých a přemýšlivých seriálů. Co přinese druhá řada? Hrají: Aidan Gallagher, Ellen Page, Tom Hopper, David Castaneda, Robert Sheehan a Emmy Raver-Lampman.
Online na Netflixu od 31.7.2020

11 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v červenci  |  Tipy na film  |   |  6563 přečtení  |  41 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 11 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v červenci

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 11 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v červenci

Tipy na film  |  dnes 0:00

Toto je 10 nejoblíbenějších filmů na Netflixu současnosti

Okurková filmová sezóna je v plném proudu a protože v kinech nejsou velké hity, publikum už zdá se kouká na úplně cokoli, co má punc nového filmu. Tedy alespoň v to doufáme, protože z aktuálně nejpopulárnějších filmů na Netflixu jinak přechází zrak. číst více

Tipy na film  |  včera 0:00  |  11

Pozor, hlášení! Netflix za pár dní opustí dalších 13 filmů

Blíží se polovina měsíce a to bohužel znamená, že Netflix provede další čistku ve svém zakoupeném obsahu. Samozřejmě se může stát, že se některé z titulů v dalších dnech na službě znovu objeví, neboť jim Netflix prodlouží licenci. Moc bychom na to ale nesázeli. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  25

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v srpnu

Závěr léta bude v podání Netflixu rozhodně namlsaný. Z YouTube dorazí Cobra Kai, dorazí další Lucifer, přijde dříve slíbený interaktivní speciál či poslední díly dánského postapo Déšť. A chybět nebudou ani zvířátka nebo hned dvě dokumentární série, z nichž je kontroverze cítit i na dálku. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  155

Oslavujme! Netflix vrací 20 filmů, kterým v červenci skončila licence

Netflix moc dobře ví, které žánry a filmy máte v nabídce rádi. A pokud se mu jejich koupě vyplácí, neváhá jim prodlužovat licence. Ukázkový je v tomto směru začátek srpna, kdy Netflix vrátil do nabídky 20 hlavně akčních filmů, které s 31. červencem službu na krátkou chvíli opustily. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  34

10 novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Ani o prvním srpnovém víkendu se rozhodně nudit nebudete. A bohatě vám postačí Netflix a HBO, které daly dohromady solidní multižánrovou nabídku, která zaujme snad každého. Sci-fi? Dokumenty? Romantika? Všechno máme! číst více

TOPlist TOPlist TOPlist