FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Ledová archa
Zdroj: TMDB

Ledová archa

Post-apokalyptický sci-fi seriál, který vás nebude strašit ohraným globálním oteplováním, ale pravým opakem - globální dobou ledovou. Dokonce tak ledovou, že lidské pokolení už to má po 7 letech neustálého krutého mrazu téměř za sebou. Poslední známí přeživší zůstávají na palubě vlakové soupravy jménem Ledová archa, jež jezdí napříč světem. Uvnitř se nachází různorodá směs obyvatel zeměkoule, kteří se i přes zásadní rozdíly a neshody musí snažit najít společnou řeč, aby měli šanci přežít. Hrají: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Sumner, Susan Park a Benjamin Haigh.
Každý týden nový díl online na Netflixu (premiéra 17.5.)

Online na Netflix (titulky), Starmax od 17. 5. 2020 , nové díly od 25. 1. 2021

Konec zločinu v Americe
Zdroj: TMDB

Konec zločinu v Americe

Heist thriller natočený na motivy stejnojmenného komiksu Ricka Remendera a Grega Tocchiniho. O co půjde? Akční děj nás zavede do nedaleké budoucnosti, v které se americké vládě podařilo najít ultimátní zbraň v podobě specifického signálu, jež má všem občanům v mysli znemožnit jakékoliv nelegální chování. Týden před uvedením zbraně do praxe se však jeden z kriminálníků, kterého tohle řemeslo živí, rozhodne, že ještě než tahle sranda spatří světlo světa a on bude muset pověsit krádeže na hřebík, chtělo by to provést jednu pořádnou, poslední, nezapomenutelnou vloupačku. Hrají: Anna Brewster, Sharlto Copley, Edgar Ramírez, Michael Pitt a Inge Beckmann.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) od 5. 6. 2020

Bratrstvo pěti
Zdroj: TMDB

Bratrstvo pěti

Vyrážíme do Vietnamu. Ne válčit, ale se skupinkou afroamerických veteránů, kteří tam svého času bojovali a prolévali krev. Proč se po letech vrací na "místo činu" jako turisté? Chtějí najít pozůstatky svého velitele, který v boji padl. Jo a taky najít tu zatracenou bednu plnou zlata, která tam někde čeká v zemi. Oscarem oceněný Spike Lee přináší na Netflix svůj další kousek, kde hlavní roli ztvárnil "Black Panther" Chadwick Boseman a v seznamu herců zaujme mimo jiné Jean Reno. Hrají: Chadwick Boseman, Delroy Lindo, Jean Reno, Jonathan Majors a Paul Walter Hauser.
Online na Netflixu od 12.6.2020

Online na Netflix (titulky) od 12. 6. 2020

Proč? 13x proto
Zdroj: TMDB

Proč? 13x proto

Finální čtvrtá řada netflixovského seriálu, jež před třemi lety diváky pobláznil silným příběhem točícím se okolo příčiny sebevraždy mladé půvabné dívky. Vzhledem k tomu, kolik kontroverze si v posledních letech seriál užil, je možná tak trochu zázrak, že se dostal až sem a může v klidu skončit. V závěrečném pokračování se fandové budou moci podívat, jak všechny ty (seriálové) skandály, s kterými se Clay a jeho přátelé museli během studií na střední vypořádat, tuhle skupinku omladiny poznamenají, zatímco se na jejich obzoru objevuje promoce. Hrají: Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe a Brandon Flynn.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 31. 3. 2017 , nové díly od 5. 6. 2020

Hříšnice (3. řada)
Zdroj: TMDB

Hříšnice (3. řada)

Úspěšný seriál Hříšnice, jehož první řada byla několikrát nominována na Zlatý globus, přichází s třetím pokračováním. Stejně jako v prvních dvou nás zde čeká nový případ podivné, tajemné vraždy, avšak napotřetí se už děj nebude znovu točit primárně okolo toho, jaký byl motiv. Ten nám zde tvůrci naopak bez okolků naservírují hned na začátku a místo toho začnou děj stavět na psychologii, myšlenkách, přesvědčení či paranoie hlavních postav. Pořádně se držte, tohle bude poctivá emoční houpačka. Hrají: Jessica Biel, Bill Pullman, Christopher Abbott, Orlagh Cassidy a Abby Miller.
Online na Netflixu od 19.6.2020

Online na Netflix (titulky) od 7. 11. 2017 , nové díly od 19. 6. 2020

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Zdroj: TMDB

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Komedie na motivy známé celoevropské pěvecké soutěže, v níž si hlavní roli střihli Will Ferrell (jež je zároveň spolutvůrcem) a Rachel McAdams. Dvojice ztvárňuje aspirující pěvecké duo Larse a Sigrit, kterým se naskytne výjimečná šance - zúčastnit se masivní hudební soutěže Eurovision a konečně prorazit na velká pódia! Hrají: Will Ferrell, Rachel McAdams, Pierce Brosnan, Dan Stevens, Demi Lovato a Jóhannes Haukur Jóhannesson.
Online na Netflixu od 26.6.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 26. 6. 2020

Řád (2. řada)
Zdroj: TMDB

Řád (2. řada)

Škola pro nadpřirozené bytosti se vrací a naskakuje přímo do vyhrocených nálad mezi vlkodlaky a čaroději, jež chtějí pokračovat ve svém střetnutí na život a na smrt. Jenže co když se do jejich roztržky vloží temná síla, která je tak mocná, že oba tábory donutí zapomenout na své sváry a spojit síly? Hrají: Jake Manley, Sarah Grey, Matt Frewer, Sam Trammell, Max Martini a Adam DiMarco.
Online na Netflixu od 18.6.2020

Online na Netflix (titulky) od 7. 3. 2019 , nové díly od 18. 6. 2020

Politik (2. řada)
Zdroj: TMDB

Politik (2. řada)

Druhá řada seriálu Ryana Murphyho, která získala zelenou pro více řad ještě před tím, než se ta první objevila v televizi, je tady. Opět budeme následovat mladého ambiciózního muže Paytona, který má i přes svůj nízký věk jasný životní cíl - stát se prezidentem. V každé sérii by se měl děj točit okolo jiného volebního souboje o jinou pozici. V první řadě se Payton teprve otrkával v bezvýznamné středoškolské volbě, nyní je ale vše jinak. Vybaven předešlými zkušenostmi chce tentokrát sesadit newyorského senátora... a dostat se na jeho místo. Hrají: Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Barbra Streisand, Zoey Deutch a Dylan McDermott.
Online na Netflixu od 19.6.2020

Online na Netflix (titulky) od 27. 9. 2019 , nové díly od 19. 6. 2020

Temné lesy
Zdroj: TMDB

Temné lesy

Netflix drží linii zájmu o cizojazyčné seriály a přidává do nabídky tento nový polský thriller, jež vznikl na motivy další knihy Harlana Cobena (autor knižní předlohy seriálu Cizinec). Seriál se odehrává ve dvou časových rovinách - v roce 1994 a v současnosti - a vypráví příběh prokurátora, která se po 25 letech snaží zjistit příčinu zmizení své sestry, jež se před léty ztratila z letního tábora. Novou krev do žil tomuto případu totiž vlije případ vraždy chlapce, který onoho léta zmizel s ní. Hrají: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Jacek Koman a Ewa Skibińska.
Online na Netflixu od 12.6.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 12. 6. 2020

Pětkrát rande naslepo (2. řada)
Zdroj: TMDB

Pětkrát rande naslepo (2. řada)

První randící reality show přímo z produkce Netflixu se dočkala druhé řady. V každé epizodě se jeden nezadaný či jedna nezadaná vydá rovnou na pět romantických schůzek s neznámými protějšky, kde rozhodně nechybí průpovídky nasáklé flirtem i notnou dávkou trapnosti. Bude to tentokrát láska na první pohled, nebo ne? A dočká se někdo pozvání na druhé rande? Tady žádné herce nečekejte, Netlix místo toho nabízí upřímný a přesvědčivý pohled na to, jak vypadá skutečný svět randění.
Online na Netflixu od 12.6.2020

Online na Netflix (titulky) od 14. 2. 2019 , nové díly od 12. 6. 2020

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v červnu  |  Tipy na film  |   |  11 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v červnu

Tipy na film  |  před 3 dny

7 filmů, které byste měli vidět po marvelovce Shang-Chi

Nová marvelovka Shang-chi nabízí příjemný fantasy eskapismus šmrncnutý východní kulturou a tradičním mustrem hrdinovy cesty. Pokud se vám nástup nového Avengera líbil, určitě byste si neměli nechat ujít tyto filmy, které s ním mají mnoho společného. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

24 nejnovějších filmů, které najdete na Netflixu s dabingem a titulky

Počet titulů na Netflixu v posledních dnech opět utěšeně narůstá. A nás těší, že se mezi nimi objevují i zajímavé archivní kousky. A kdo nechce němého Hitchcocka, najde si určitě něco jiného. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny

Netflix v Česku: Streamovací gigant má za sebou jeden z nejslabších měsíců

Originální projekty z dílny Netflixu pravidelně vítězí v žebříčcích sledovanosti seriálů. Nejinak tomu bylo i v druhém prázdninovém měsíci, za který do top desítky proniklo sedm Netflix Originals. Pojďme se podívat, které to byly a jaká trojka jim dělala garde. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Před námi je další nabušený zářijový víkend. A zatímco HBO sází na sci-fi seriály, Netflix pumpuje do nabídky napětí a hlavně pekelnou zábavu. číst více

Tipy na film  |  před 9 dny

9 zářijových novinek, kvůli kterým si musíte předplatit HBO

Co si pro své předplatitele přichystala na září kabelová a internetová televize HBO? Další řadu dostal oblíbený bizarní seriál Co děláme v temnotách, milovníci dramat si můžou pustit ambiciózní Scény z manželského života a konečně se na streamu dočkáme Nolanova Tenetu. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist