FB pixel

Vyproštění

Chris Hemsworth znovu spojil síly s bratry Russoovými z Marvel Universe a je z toho další akčňárna. Tentokrát žádné kladivo ani létání, ale staré dobré olovo a pěsti, to vše navíc utopené v hektolitrech bangladéšského potu. Právě sem se totiž Chris jakožto ostřílený žoldák najatý mafiánským bossem vydá, aby zachránil jeho uneseného syna. Jenže jak už to tak bývá, ne vše vyjde úplně podle plánu a na první pohled triviální operace se velmi rychle mění v boj o holý život. Trojí hranice vibes anyone? Hrají: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, David Harbour, Golshifteh Farahani a Derek Luke.
Online na Netflixu od 24.4.2020

Willoughbyovi

První plnohodnotný pokus Netflixu o velký celovečerní animák ve stylu Pixaru. Čtveřice opuštěných dětí, na něž zanevřeli jejich sobečtí rodiče, se musí poprat s nástrahami moderního světa. V dabingu nechybí pár zajímavých jmen. Hrají: Ricky Gervais, Maya Rudolph, Terry Crews, Jane Krakowski, Martin Short, Alessia Cara a Shannon Chan-Kent.
Online na Netflixu od 22.4.2020

Láska, svatba, zas a znova

Britský remake francouzské svatební komedie Plan de table z roku 2012. Bratr nevěsty se snaží ze všech sil zajistit, že jeho sestra zažije dokonalý svatební den, což se však velmi rychle ukáže jako nelehký a vyčerpávající úkol. Zvlášť, když se na svatbě objeví jeho ex. Hrají: Sam Claflin, Olivia Munn, Eleanor Tomlinson, Freida Pinto, Aisling Bea, Jack Farthing a Joel Fry.
Online na Netflixu od 10.4.2020

Po životě (2. řada)

Ricky Gervais v dubnu na Netflix kromě Willoughbyů dorazí také v druhé řadě svého přízemního komediálního seriálu o nevrlém ovdovělém novináři. A ano, zase je ujištěn, že ten pes neumře. Hrají: Ricky Gervais, Tom Basden, Kerry Godliman, Paul Kaye, Tony Way, Diane Morgan a Mandeep Dhillon.
Online na Netflixu od 24.4.2020

Papírový dům (4. řada)

Španělský seriálový fenomén se vrací ve velmi očekávané čtvrté řadě, zvlášť po explozivním konci té třetí. Papírový dům aktuálně bez diskuze patří k nejlepším seriálům Netflixu a řadí se mezi počiny jako Elita, kterým se podařilo překonat jazykovou bariéru a stát se populárními napříč celým světem. Není pochyb, že známý tým čeká další souboj o přežití. Společně s novou řadou seriálu Netflix pro fanoušky vydává i BTS dokument z natáčení tohoto výborného španělského dramatu. Hrají: Úrsula Corberó, Itziar Ituno, Álvaro Morte, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores a Miguel Herrán.
Již online na Netflixu

Nebezpečné lži

Nový netflixovský thriller, který na první pohled vypadá jako mnohem temnější verze loňského bijáku Na nože. Mladá opatrovatelka (Camila Mendes) starého majetného muže je po jeho smrti vtažena do víru obrovského nebezpečí poté, co jí muž ve své závěti odkáže celý svůj dům. Hrají: Jamie Chung, Camila Mendes, Jessie T. Usher, Cam Gigandet, Sasha Alexander a Elliott Gould.
Online na Netflixu od 30.4.2020

Poslední království (4. řada)

Saští vikingové na motivy knižní série The Saxon Stories autora Bernarda Cornwella se vracejí po čtvrté. Pokud už začínáte oplakávat konec Vikingů, kterým do úplného konce chybí jen druhá polovina 6. řady, tohle by mohlo být vaše světlo na konci tunelu. Jen pozor, protože tyhle vikingy navíc obklopuje drama, za které by se nemusela ve svých nejlepších letech stydět ani Hra o trůny. Hrají: Alexander Dreymon, David Dawson, Ian Hart, Thomas W. Gabrielsson, Eliza Butterworth, Harry McEntire a Simon Kunz.
Online na Netflixu od 26.4.2020

Sergio

Životopisné drama popisující tragický sebevražedný bombový útok na Canal Hotel v iráckém Bagdádu, při němž v roce 2003 kromě útočníka zemřelo 22 lidí, mezi nimi i několik představitelů OSN včetně brazilského diplomata Sergia Vieiry de Mella. Film se odehrává v Iráku v chaotické době po americké invazi, kdy se sem na svou mírovou misi Sergio vydal, aniž by tušil, že bude jeho poslední. A ano, hlavního hrdinu si střihl Wagner Moura neboli Pablo Escobar z Narcos. Hrají: Wagner Moura, Ana de Armas, Garret Dillahunt, Will Dalton, Bradley Whitford a Brían F. O'Byrne.
Online na Netflixu od 17.4.2020

Ocas tygra

Drama popisující život několika generací tchajvanské rodiny počínající v 50. letech minulého století u pracovníka z továrny, který se rozhodne odcestovat do Ameriky. Tvůrce Alan Yang si film také sám režíroval. Hrají: Christine Ko, John Cho, Fiona Fu, Tzi Ma, Joan Chen, Margot Bingham a James Saito.
Online na Netflixu od 10.4.2020

Outer Banks

Skupinka teenagerů vyráží hledat poklad! Nový teen dobrodružný seriál Netflixu sleduje chlapce a jeho přátele, kteří se původně vydají hledat jeho ztraceného otce. Při tom však narazí na tajemnou mapu ukazující cestu k pokladu, kterou se rozhodnou následovat. Jak tohle dopadne? Hrají: Jonathan Davis, Chase Stokes, Madelyn Cline a Madison Bailey.
Online na Netflixu od 15.4.2020

Absurdní planeta

Svět je podivné a úžasné místo zároveň. Ne každý z nás má však čas jej neustále prohledávat a hledat jeho podivná či nečekaná zákoutí. I proto se dobře natočené dokumenty o přírodě vždy těší velkému zájmu diváků. A Absurdní planeta vypadá jako výborná podívaná pro každého, kdo má zájem nahlédnout i na podivnější stránku života kolem nás. Ta ryba s obrovskýma očima je jen ochutnávkou toho, co bude následovat.
Online na Netflixu od 22.4.2020

Zpátky do školy (všechny řady)

Nadčasovka Zpátky do školy, která byla během své premiéry v roce 2009 naprostou špičkou televizní komedie, byť jí prakticky na konci každé řady hrozilo ukončení produkce, dorazila na Netflix. Sony loni v říjnu otevřelo konkurenci streamovací práva k seriálu a Netflix rovnou sáhl po těch globálních. Od 1. dubna tak nabízí svým divákům všech 6 řad. Hrají: Alison Brie, Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Paget Brewster a Ken Jeong.
Již online na Netflixu

12 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v dubnu  |  Tipy na film  |   |  53 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 12 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v dubnu

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 12 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v dubnu

Tipy na film  |  včera 11:30  |  10

10 povedených novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Poslední únorový víkend je před námi a jak se zdá, je to poslední víkend, co můžeme vyrazit dál než na nákup. Pokud už ale přes den vyrazíte někam na výlet, nechte se inspirovat alespoň na večerní sledování filmů a seriálů. Tyhle novinky rozhodně stojí za to. číst více

Tipy na film  |  včera 0:00  |  6

10 nejlepších nových seriálů, které můžete právě teď vidět na Netflixu

Stranger Things, Zaklínače, Sexuální výchovu a další klasiky Netflixu už máte nakoukané? Výtečně. Nyní můžete dohnat resty z posledních týdnů a měsíců. Ve spolupráci s Vodafone TV jsme pro vás připravili doporučení deseti nejlepších seriálových novinek, které jsou aktuálně na Netflixu! číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  25

10 parádních novinek, které se začátkem března objeví na Netflixu

Se začátkem března nás opět čeká přísun nových filmů a seriálů. Některé pochází přímo do Netflixu, jiné si streamovací služba licencuje skrze třetí strany. Pojďme se podívat na to nejzajímavější, co nás v prvních dnech nového měsíce čeká. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  85

10 nejočekávanějších nových seriálů Netflixu, které nás čekají v roce 2021

Rok 2021 je stále ještě na začátku a ani Netflix ještě nezačal tahat z rukávu své největší seriálové trumfy. Kromě pokračování svých velkých hitů chystá na letošek i řadu původních novinek. Pojďme se na ty nejočekávanější společně podívat. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  146

30 aktuálně nejlepších seriálů na Netflixu s českým dabingem

Netflix aktuálně nabízí přes stovku seriálů s českým dabingem. Vybrali jsme pro vás třicítku těch nejlepších seriálů, které by rozhodně neměly ujít nikomu, kdo chce být na seriálovém poli v obraze. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist