FB pixel
Zdroj:
Vyproštění Zdroj: TMDB

Vyproštění

Chris Hemsworth znovu spojil síly s bratry Russoovými z Marvel Universe a je z toho další akčňárna. Tentokrát žádné kladivo ani létání, ale staré dobré olovo a pěsti, to vše navíc utopené v hektolitrech bangladéšského potu. Právě sem se totiž Chris jakožto ostřílený žoldák najatý mafiánským bossem vydá, aby zachránil jeho uneseného syna. Jenže jak už to tak bývá, ne vše vyjde úplně podle plánu a na první pohled triviální operace se velmi rychle mění v boj o holý život. Trojí hranice vibes anyone? Hrají: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, David Harbour, Golshifteh Farahani a Derek Luke.
Online na Netflixu od 24.4.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 24. 4. 2020

Willoughbyovi Zdroj: TMDB

Willoughbyovi

První plnohodnotný pokus Netflixu o velký celovečerní animák ve stylu Pixaru. Čtveřice opuštěných dětí, na něž zanevřeli jejich sobečtí rodiče, se musí poprat s nástrahami moderního světa. V dabingu nechybí pár zajímavých jmen. Hrají: Ricky Gervais, Maya Rudolph, Terry Crews, Jane Krakowski, Martin Short, Alessia Cara a Shannon Chan-Kent.
Online na Netflixu od 22.4.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 22. 4. 2020

Láska, svatba, zas a znova Zdroj: TMDB

Láska, svatba, zas a znova

Britský remake francouzské svatební komedie Plan de table z roku 2012. Bratr nevěsty se snaží ze všech sil zajistit, že jeho sestra zažije dokonalý svatební den, což se však velmi rychle ukáže jako nelehký a vyčerpávající úkol. Zvlášť, když se na svatbě objeví jeho ex. Hrají: Sam Claflin, Olivia Munn, Eleanor Tomlinson, Freida Pinto, Aisling Bea, Jack Farthing a Joel Fry.
Online na Netflixu od 10.4.2020

Online na Netflix (titulky) od 10. 4. 2020

Po životě (2. řada) Zdroj: TMDB

Po životě (2. řada)

Ricky Gervais v dubnu na Netflix kromě Willoughbyů dorazí také v druhé řadě svého přízemního komediálního seriálu o nevrlém ovdovělém novináři. A ano, zase je ujištěn, že ten pes neumře. Hrají: Ricky Gervais, Tom Basden, Kerry Godliman, Paul Kaye, Tony Way, Diane Morgan a Mandeep Dhillon.
Online na Netflixu od 24.4.2020

Online na Netflix (titulky) od 8. 3. 2019 , nové díly od 24. 4. 2020

Papírový dům (4. řada) Zdroj: TMDB

Papírový dům (4. řada)

Španělský seriálový fenomén se vrací ve velmi očekávané čtvrté řadě, zvlášť po explozivním konci té třetí. Papírový dům aktuálně bez diskuze patří k nejlepším seriálům Netflixu a řadí se mezi počiny jako Elita, kterým se podařilo překonat jazykovou bariéru a stát se populárními napříč celým světem. Není pochyb, že známý tým čeká další souboj o přežití. Společně s novou řadou seriálu Netflix pro fanoušky vydává i BTS dokument z natáčení tohoto výborného španělského dramatu. Hrají: Úrsula Corberó, Itziar Ituno, Álvaro Morte, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores a Miguel Herrán.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) od 2. 7. 2017 , nové díly od 3. 9. 2021

Nebezpečné lži Zdroj: TMDB

Nebezpečné lži

Nový netflixovský thriller, který na první pohled vypadá jako mnohem temnější verze loňského bijáku Na nože. Mladá opatrovatelka (Camila Mendes) starého majetného muže je po jeho smrti vtažena do víru obrovského nebezpečí poté, co jí muž ve své závěti odkáže celý svůj dům. Hrají: Jamie Chung, Camila Mendes, Jessie T. Usher, Cam Gigandet, Sasha Alexander a Elliott Gould.
Online na Netflixu od 30.4.2020

Online na Filmy v češtině (dabing), Netflix (titulky) od 8. 3. 2021

Poslední království (4. řada) Zdroj: TMDB

Poslední království (4. řada)

Saští vikingové na motivy knižní série The Saxon Stories autora Bernarda Cornwella se vracejí po čtvrté. Pokud už začínáte oplakávat konec Vikingů, kterým do úplného konce chybí jen druhá polovina 6. řady, tohle by mohlo být vaše světlo na konci tunelu. Jen pozor, protože tyhle vikingy navíc obklopuje drama, za které by se nemusela ve svých nejlepších letech stydět ani Hra o trůny. Hrají: Alexander Dreymon, David Dawson, Ian Hart, Thomas W. Gabrielsson, Eliza Butterworth, Harry McEntire a Simon Kunz.
Online na Netflixu od 26.4.2020

Online na Netflix (titulky) od 28. 12. 2015 , nové díly od 26. 4. 2020

Sergio Zdroj: TMDB

Sergio

Životopisné drama popisující tragický sebevražedný bombový útok na Canal Hotel v iráckém Bagdádu, při němž v roce 2003 kromě útočníka zemřelo 22 lidí, mezi nimi i několik představitelů OSN včetně brazilského diplomata Sergia Vieiry de Mella. Film se odehrává v Iráku v chaotické době po americké invazi, kdy se sem na svou mírovou misi Sergio vydal, aniž by tušil, že bude jeho poslední. A ano, hlavního hrdinu si střihl Wagner Moura neboli Pablo Escobar z Narcos. Hrají: Wagner Moura, Ana de Armas, Garret Dillahunt, Will Dalton, Bradley Whitford a Brían F. O'Byrne.
Online na Netflixu od 17.4.2020

Online na Netflix (titulky) od 17. 4. 2020

Ocas tygra Zdroj: TMDB

Ocas tygra

Drama popisující život několika generací tchajvanské rodiny počínající v 50. letech minulého století u pracovníka z továrny, který se rozhodne odcestovat do Ameriky. Tvůrce Alan Yang si film také sám režíroval. Hrají: Christine Ko, John Cho, Fiona Fu, Tzi Ma, Joan Chen, Margot Bingham a James Saito.
Online na Netflixu od 10.4.2020

Online na Netflix (titulky) od 10. 4. 2020

Outer Banks Zdroj: TMDB

Outer Banks

Skupinka teenagerů vyráží hledat poklad! Nový teen dobrodružný seriál Netflixu sleduje chlapce a jeho přátele, kteří se původně vydají hledat jeho ztraceného otce. Při tom však narazí na tajemnou mapu ukazující cestu k pokladu, kterou se rozhodnou následovat. Jak tohle dopadne? Hrají: Jonathan Davis, Chase Stokes, Madelyn Cline a Madison Bailey.
Online na Netflixu od 15.4.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 15. 4. 2020 , nové díly od 30. 7. 2021

Absurdní planeta Zdroj: TMDB

Absurdní planeta

Svět je podivné a úžasné místo zároveň. Ne každý z nás má však čas jej neustále prohledávat a hledat jeho podivná či nečekaná zákoutí. I proto se dobře natočené dokumenty o přírodě vždy těší velkému zájmu diváků. A Absurdní planeta vypadá jako výborná podívaná pro každého, kdo má zájem nahlédnout i na podivnější stránku života kolem nás. Ta ryba s obrovskýma očima je jen ochutnávkou toho, co bude následovat.
Online na Netflixu od 22.4.2020

Online na Netflix (titulky) od 22. 4. 2020

Zpátky do školy (všechny řady) Zdroj: TMDB

Zpátky do školy (všechny řady)

Nadčasovka Zpátky do školy, která byla během své premiéry v roce 2009 naprostou špičkou televizní komedie, byť jí prakticky na konci každé řady hrozilo ukončení produkce, dorazila na Netflix. Sony loni v říjnu otevřelo konkurenci streamovací práva k seriálu a Netflix rovnou sáhl po těch globálních. Od 1. dubna tak nabízí svým divákům všech 6 řad. Hrají: Alison Brie, Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Paget Brewster a Ken Jeong.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) od 14. 4. 2015 , nové díly od 7. 1. 2017

12 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v dubnu  |  Tipy na film  |   |  53 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 12 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v dubnu

Tipy na film  |  včera 16:00  |  130

10 největších prosincových novinek, které musíte vidět na Netflixu

Netflix se i v prosinci bude snažit uspokojit všechny své předplatitele pestrou nabídkou. Na své si přijdou zejména milovníci oscarových dramat a hollywoodských hereckých hvězd, dva seriálové hity pak končí finálními řadami, největší očekávání ale samozřejmě vzbuzuje nová řada Zaklínače. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  94

15 nejlepších filmů, které jsou od prosince nově dostupné na Netflixu

S nástupem prosince Netflix do své nabídky přidal i nové filmy, které nespadají do jeho Netflix Originals. Můžete se těšit na akci i hororovou klasiku. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  110

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

První prosincový víkend se nese ve znamení bohaté akce. Ať už jde o obří monstra, bojovníky z Outworldu nebo Johna Wicka. Podíváme se ale i do vesmíru a dorazí i vikingové a kovbojové. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  78

10 nejočekávanějších prosincových novinek (nejen) na Netflixu

Konec roku se nezadržitelně blíží a Netflix i dalších streamovací služby ví, že budeme sedět u televizí. A tahají z rukávu ty největší hity! číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  336

10 akčních komedií, které musíte vidět po netflixovském hitu Red Notice

Natočit dobrou akční komedii je kumšt, obzvlášť pokud pracujete s dvěma postavami, které se neustále hašteří. Úspěch totiž tkví právě ve vyvážení obou postav, které musí být natolik protikladné, aby se ve výsledku dokonale doplňovaly. Tematicky, humorem i akcí. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist