FB pixel

Jednotky vesmírného nasazení

Steve Carell je zpět! Místo papírenského kanclu se ale tentokrát postaví do čela zcela nové armádní větve, která má za úkol "šířit americkou demokracii" nikoliv do nějaké další jeskyně islámských radikálů, ale rovnou do Vesmíru. A v deseti půlhodinových dílech by rozhodně neměla být nouze o záchvaty smíchu, tohle totiž není další várka amerického patriotismu, nýbrž satirický pohled na prezidentem Trumpem založené Vesmírné síly Spojených států amerických, které se dočkaly posměchu i v reálném světě. Carella navíc v seriálu doplní velmi slušná skvadra herců ve vedlejších rolích. Hrají: Steve Carell, John Malkovich, Lisa Kudrow a Ben Schwartz.
Online na Netflixu od 29.5.2020

Dokud nás vražda nerozdělí

Další vlaštovka potenciální nové doby. Původní film studia Paramount, který měl mít v kinech premiéru na začátku dubna. Netflix jej zakoupil a vyšle jej mezi diváky aspoň online. O co půjde? O komediální hříčku, v níž se dvojice prožívající zrovna krizové období svého vztahu dostane až příliš blízko k vraždě. Tak blízko, že se partneři dostanou mezi hlavní podezřelé. Jak z téhle šlamastyky ven? Jedinou cestou je rozchod, který již byl na obzoru, prozatím odložit a najít co nejdříve opravdového vraha, který prokáže jejich nevinu. Hrají: Issa Rae, Kumail Nanjiani a Paul Sparks.
Online na Netflixu od 22.5.2020

White Lines

Nový seriál od tvůrce Papírového domu, španělského producenta Álexe Piny. Když je její bratr nalezen mrtvý, rozhodne se žena z anglického Manchesteru hodit svůj poklidný konzervativní život za hlavu a vyráží zjistit, co doopravdy stojí za zmizením sourozence. Stopa ji zavede až na malebnou Ibizu. Hrají: Laura Haddock, Nuno Lopes, Marta Milans a Juan Diego Botto.
Online na Netflixu od 5.5.2020

Ta druhá

A teď jedna oddechovka. Chlápek jménem Tim potká na letišti půvabnou ženu a po prvním rande zjistí, že ta neznámá, která se k němu tak má, je ve skutečnosti bývalá královna krásy. Nenapadne ho nic lepšího, než ji pozvat na víkend na Havaj. Trošku "ballsy move" říkáte si? Jenže ona řekne ano a Tim má tak rázem nakročeno k životnímu zájezdu s potenciální životní partnerkou. Ale... Tim zřejmě není zrovna nejbystřejší, a tak místo své missce poslal pozvánku na Havaj potrhlé ženské, s kterou dříve zažil katastrofální rande naslepo (proč si proboha její číslo nechal v telefonu?). No nic, přežít tenhle víkend bude vyžadovat hodně sebezapření... a alkoholu. Hrají: David Spade, Candace Smith, Lauren Lapkus a Sarah Chalke.
Online na Netflixu od 13.5.2020

Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy versus Reverend (1. řada)

Další interaktivní speciál Netflixu, tentokrát k populárnímu seriálu Nezdolná Kimmy Schmidt, který sice po 4. řadě skončil, ale příběh Kimmy pokračuje. O co půjde? Kimmy se bude vdávat! A má si brát prince! Jenže na scénu se vrací Reverend a má pro její speciální den vlastní plán. Jak to celé dopadne? To už je na vás. Hrají: Ellie Kemper, Jane Krakowski, Tituss Burgess a Daniel Radcliffe.
Online na Netflixu od 12.5.2020

Eddy (1. řada)

Režisér filmové mňamky La La Land představuje svůj další počin, kterým je muzikálový seriál o majiteli jazzového klubu v pulzující multikulturní moderní Paříži. Byznys však nejde podle plánu a jak zdejší kapela, tak rodina majitele navíc musí čelit nebezpečím, které na ně chaotické město vrhá. Hrají: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg a Tahar Rahim.
Online na Netflixu od 8.5.2020

Smrt nás spojí (2. řada)

Člověk by čekal, že kombinace rozkošných ksichtíků Christiny Applegate a Lindy Cardellini ve spojení s černohumornou žánrovkou bude lákat automaticky. Seriál Smrt nás spojí, jenž na Netflixu v květnu přistává s druhou řadou, přesto v našich luzích a hájích téměř nikdo neviděl. Chyba! Jen (Applegate) totiž zemře manžel a ona se s tím snaží vyrovnat tak, aby co nejméně utrpěly její děti i ona sama. Manželství nebylo nejšťastnější a jak postupně vyplouvá na povrch, manžílek byl ještě větší zmetek, než si čerstvá vdova myslela. Když však potká na skupinové terapii usměvavou Judy (Cardellini), vše se pořádně zamotá. Nová kámoška má totiž se smrtí nebožtíka mnoho společného a nechybí ani další kostlivci ve skříni. Připravte se na černohumornou a nesmírně vtipnou podívanou, jíž zcela vládne hlavní dvojice sexy a ultra vtipných hereček, kterým jejich emocionální turbulence uvěříte za všech okolností. Hrají: Christina Applegate, Linda Cardellini, James Marsden a Max Jenkins.
Online na Netflixu od 8.5.2020

Jerry Seindfeld: Jak zabít 23 hodin času

Druhý stand-up speciál Jerryho Seindfelda v produkci Netflixu. O čem to bude? Světová špička stand-upu jednou pro vždy rozsekne hned několik odvěkých otázek - datlovat na mobilu, nebo radši zavolat? Vyrazit s kručícím břichem do levné jídelny, nebo radši do snobské restaurace? A řeč prý bude také o pojídání sladkostí. Hrají: Jerry Seinfeld
Již online na Netflixu

Hollywood (1. řada)

Tvůrci Glee Ryan Murphy a Ian Brennan to dali znovu dohromady a vytvořili seriál, který popisuje začátky Hollywoodu z trochu jiného pohledu, než je běžné. Jak vypadala kolébka amerického filmu ve své zlaté éře z pohledu lidí odlišné barvy pleti a čemu všemu musely nové hvězdičky čelit? A co by se stalo, kdyby se proti zavedeným konzervativním pořádkům rozhodli bojovat? Hrají: David Corenswet, Darren Criss, Patti LuPone a Laura Harrier.
Již online na Netflixu

Kdybys jen tušil

Romantická komedie o nesmělé premiantce Ellie, které se svět otočí vzhůru nohama, když ji osloví pohledný sportovec Paul. Ne že by ji zval na rande, spíš po jedničkářce potřebuje, aby mu pomohla sepsat perfektní milostný dopis, díky kterému se mu podaří sbalit jinou dívku, na niž má políčeno. Jenže Ellie se při téhle na první pohled nevinné pomoci do oné dívky zamiluje také, z čehož rázem vzniká milostný trojúhelník, jaký zřejmě na začátku nečekal nikdo ze zúčastněných. Hrají: Leah Lewis, Daniel Diemer, Alexxis Lemire a Collin Chou.
Již online na Netflixu

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v květnu  |  Tipy na film  |   |  13 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v květnu

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v květnu

Tipy na film  |  včera 0:00  |  8

15 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem

Co si budeme povídat, situace na streamovacích službách není s ohledem na dabing zrovna růžová. Kromě HBO ostatní SVOD služby zatím mnoho dabingu nenabízí. Netflix se ale od loňského roku alespoň snaží v posledních týdnech znovu přidal pár kousků, které si můžete užít v mateřštině. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  2

10 nejlepších filmů, které nás čekají na HBO do konce ledna

Podobně jako Netflix, i HBO chystá do konce ledna uvést ještě několik filmů, které nám pomohou překlenou mrazivé zimní večery. Ostatně co také dělat jiného ve státě, kde je vše zavřené a ulice jsou plné leda námrazy. Toto je 10 filmů, na které se rozhodně těšíme. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  53

14 nejzajímavějších filmů a seriálů na Netflixu do konce ledna

První měsíc roku 2021 se přehoupl do své druhé poloviny, fanoušci streamingu ale nemusí smutnit. Do konce měsíce nás totiž čeká celá řada zajímavých přírůstků na Netflixu, kterými se určitě zabavíme. Čekají nás české filmy, zahraniční sci-fi a samozřejmě i původní novinky Netflixu. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  47

8 nejlepších sci-fi seriálů na Netflixu, o kterých se nemluví a je to škoda

Když se řekne sci-fi a Netflix, každému vyskočí v paměti Stranger Things a někomu možná i Ztraceni ve vesmíru nebo Ledová archa. Netflix ale přidává i řadu jiných sci-fi seriálů, které si zaslouží pozornost, protože vůbec nejsou špatné. Pojďme se na ně dnes podívat. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  44

10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Zdá se, že poněkud chudší týdny na filmové a seriálové novinky pomalu končí a streamovací služby se probouzí k pořádnému plnění svých katalogů. Jen o tomto víkendu si velké novinky přichystali Netflix, HBO i Amazon, který uvádí chválené drama One Night in Miami. A konečně je dostupná i nová Mulan. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist