FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Cesta svatojánských mušek
Zdroj: TMDB

Cesta svatojánských mušek

Pro milovníky romantických melodramat si Netflix připravil adaptaci románu spisovatelky Kristin Hannah nazvanou Cesta svatojánských mušek. To vypráví o nerozlučném přátelství dvou kamarádek Tully Hart a Kate Mularkey, jenž trvá přes 30 let. Potkaly se už jako děti a i když mají rozdílné povahy jako ohěň a voda, jsou prakticky nerozdělitelné. Tully v její dospělé verzi ztvárnila Katherine Heigl (Zbouchnutá) a Kate si zahrála Sarah Chalke (Scrubs: Doktůrci).
Na Netflixu k dispozici všech deset epizod od 3. února.

Online na Netflix (titulky) od 4. 2. 2021

Malcolm a Marie
Zdroj: TMDB

Malcolm a Marie

Režisér a scénárista Sam Levinson, který stojí především za cenami ověnčenou Euforií vysílanou na konkurenční HBO, si přizval svou hlavní hvězdu Zendayu a do páru k ní povolal John David Washington, aby spolu vytvořili ústřední pár filmaře Malcolma a jeho přítelkyně Marie. Ti se po premiéře Malcolmova filmu vrátí domů a očekávají reakce kritiků. Během těchto napjatých chvil začínají na povrch vyplouvat jejich skrytá tajemství a dosud nevyřčené křivdy, které otestují sílu jejich vztahu.
K vidění na Netflixu od 5. února.

Online na Netflix (titulky) od 5. 2. 2021

Čističi vesmíru
Zdroj: TMDB

Čističi vesmíru

Čističi vesmíru jsou Netflixem promováni jako první jihokorejský vesmírný blockbuster. Příběh Čističů se odehrává v roce 2092. V něm sledujeme partu sběračů odpadků putující na vesmírné lodi Victory. Děj se začne komplikovat ve chvíli, kdy objeví androidku Dorothy, která se ukáže být hrozbou pro celou planetu Zemi, je to totiž zbraň hromadného ničení. Posádka se nyní musí rozhodnout, co s ní udělat dále. Mix dobrodružné sci-fi a fantasy slibuje skvělé triky a odvázanou a nespoutanou akci i zabávu.
Na Netflixu k vidění od 5. února.

Online na Netflix (titulky) od 5. 2. 2021

Vlastníci
Zdroj: TMDB

Vlastníci

Jen málo českých komedií poslední doby zarezonovalo mezi diváky i kritiky tak silně jako vtipní ale v důsledku nepříjemní Vlastníci. Zisk tří českých Lvů, dvou cen české filmové kritiky a návštěvnost 321 tisíc diváků v našich kinech jsou poměrně jasnými důkazy, že se u této adaptace divadelní hry Jiřího Havelky, který se i u filmové verze ujal režie, střetla kvalita s diváckou přístupností. Pro toho, kdo ještě nějakou náhodou film neviděl, je to povinnost, ostatní si určitě rádi zopakují.
Na Netflixu k vidění od 10. února.

Online na Aerovod (čeština), DaFilms (titulky) (čeština), iTunes (čeština), Kuki (čeština), Netflix (titulky) (čeština), O2TV (čeština), Prima Videopůjčovna (čeština) od 18. 3. 2020

Červená tečka
Zdroj: TMDB

Červená tečka

Švédský psychologický thriller je žánrové označení, které je určitě mezi mnohými filmovými fanoušky velkým lákadlem. V případě Červené tečky jde o příběh, jenž se točí kolem dvou novomanželů, kteří se vydají do hor, aby trochu rozproudili jejich uvadající vztah. Ten ovšem rozproudí do té míry, že jim nakonec půjde o holé přežití. Potkají se totiž s neznámým střelcem, který bude o usilovat o jejich život. Červenou tečku reprezentující laserový zaměřovač režíroval a spolunapsal Alain Darborg (Bezchybně), v hlavních rolích pak účinkují Nanna Blondell, Johannes Bah Kuhnke nebo Anastasios Soulis.
K vidění na Netflixu od 11. února.

Online na Netflix (titulky) od 11. 2. 2021

Všem klukům: Navždy s láskou
Zdroj: TMDB

Všem klukům: Navždy s láskou

Netflix se v roce 2018 trefil do černého a vytvořil hit s romantickou komedií Všem klukům, které jsem milovala se sympatickou Lanou Condor v hlavní roli Lary Jean. Zápletka filmu se točila kolem milostných dopisů Lary, které se dostaly k objektům jejích citů, což jí převrátilo život vzhůru nohama. A jelikož Netflix se snímkem zabodoval, bylo jen otázkou času, kdy přijde pokračování. Loňského 12. února jsme dostali druhý díl Všem klukům 2: P.S. Stále tě miluju a na den přesně po roce se s Larou rozloučíme v závěrečném třetím díle s podtitulem Navždy s láskou. V něm Lara opouští střední školu a pomalu se rozkoukává po dospělém životě, který na ni čeká.
K vidění online od 12. února.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 12. 2. 2021

Jako v bavlnce
Zdroj: TMDB

Jako v bavlnce

Pro milovníky černých komedií si Netflix přichystal velmi slibný projekt s názvem Jako v bavlnce, který si na festivalu v Torontu odnesl nadšená hodnocení jak od diváků, tak i kritiků. Hlavním lákadlem je určitě chválený výkon Rosamund Pike v hlavní roli protřelé a vychytralé právní zástupkyně Marly Grayson. Ta si s morálkou hlavu neláme, a vydělává si okrádáním starších lidí z domovů důchodců tím, že se stává jejich opatrovnicí, čímž dostane přístup k jejich úsporám. Jedna její klientka Jennifer Peterson (Dianne Wiest) má ovšem vazby na mocného gangstera Romana Lunyova (Peter Dinklage) a kolotoč nečekaných situací se roztáčí.
Na Netflixu k vidění od 19. února.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 19. 2. 2021

Evropské kmeny
Zdroj: TMDB

Evropské kmeny

Jeden ze seriálů, pro který se Netflix rozhodl při natáčení využít českých lokací, je německé dystopické sci-fi ve stylu Šíleného Maxe Evropské kmeny. To láká především na temnou atmosféru a kupodivu i na dobře vypadající vizuál. Děj se pak odehrává v roce 2074 a točí se kolem tří sourozenců, kteří se vydají svou vlastní cestou ve světě do sebe zahleděných a neustále bojujících kmenových státečků.
K vidění na Netflixu od 19. února.

Online na Netflix (titulky) od 19. 2. 2021

Pelé
Zdroj: TMDB

Pelé

Na své sportovní dokumenty, a fotbalové zvláště, bude chtít navázat Netflix se svým novým přírůstkem Pelé. Jak je z názvu jasné, dokument se bude zabývat jedním z nejlepších fotbalových hráčů historie, brazilskou legendou Edsonem Arantesem do Nascimentem, známým především jako Pelé. Byl znám pro svou kopací techniku, ovládání míče a předvídání hry, s Brazílií dokázal získat tři mistrovské tituly. Filmový materiál je posbíraný z unikátních archivních záběrů a exkluzivních rozhovorů.
K vidění online od 23. února.

Online na Netflix (titulky) od 23. 2. 2021

Ginny a Georgia
Zdroj: TMDB

Ginny a Georgia

Netflix si na únor připravil také premiéru emocionálního rodinného seriálového dramatu o nespoutané, ale nezodpovědné matce Georgii, jejím synovi Austinovi a její dospívající dceři Ginny, která v této rodině vychází jako ta „dospělá a zodpovědná“. Všichni se odstěhují do městečka v Nové Anglii, aby začali nový život, ale nic není tak jednoduché, jak se může zpočátku zdát, zvláště když minulosti nejde utéct. V hlavních rolích účinkují Brianne Howey a Antonia Gentry.
K vidění na Netflixu od 24. února.

Online na Netflix (titulky) od 24. 2. 2021

10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v únoru  |  Tipy na film  |   |  39 líbí se

Petr Kollár

Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.


Další články jako 10 důvodů, proč si Netflix zaplatit i v únoru

Tipy na film  |  dnes 7:00

11 filmů od Netflixu, které musíte vidět do konce roku

S nastupujícím podzimem se blíží období, kdy Netflix hodlá uvádět ty nejlepší pecky ze svého letošního katalogu. Pojďme se na ně pořádně podívat, je totiž rozhodně o co stát a na co se těšit. číst více

Tipy na film  |  včera 7:00

11 kyberpunk filmů, které byste měli vidět před Matrixem 4

Těšíte se na nový Matrix a chcete kyberpunku víc? V tomto článku najdete 11 příkladů filmů, které kyberpunk představují, nebo z něj jen vychází, případně filmů, ze kterých právě kyberpunk vycházel. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

Netflix právě přidal 5 parádních filmů, které byste neměli přehlédnout

Streamovací gigant zařadil do své nabídky filmy, které by byla škoda minout. Najdete v nich vše od akce přes drama až výživný psycho-horor. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Polovina září je tady a s pořádným zápřahem školního roku se vrací i Sexuální výchova. Netflix ale chystá i sci-fi novinku, parádní dokument pro fandy sportu a poslední slovo neříká ani konkurence! číst více

Tipy na film  |  před 9 dny

7 filmů, které byste měli vidět po marvelovce Shang-Chi

Nová marvelovka Shang-chi nabízí příjemný fantasy eskapismus šmrncnutý východní kulturou a tradičním mustrem hrdinovy cesty. Pokud se vám nástup nového Avengera líbil, určitě byste si neměli nechat ujít tyto filmy, které s ním mají mnoho společného. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist