FB pixel

Lady a Dale (1. února, HBO GO)

Dokumenty HBO dlouhodobě umí a novinka Lady a Dale by neměla být výjimkou. Sleduje příběh Elizabeth Carmichaelové, která se dostane do popředí pozornosti poté, co v době benzinové krize v 70. letech minulého století uvede na trh tříkolové vozidlo s úsporným motorem.

Online na HBO (titulky) od 1. 2. 2021

Cesta svatojánských mušek (3. února, Netflix)

Pro milovníky romantických melodramat si Netflix připravil adaptaci románu spisovatelky Kristin Hannah, vyprávějící o nerozlučném přátelství dvou kamarádek Tully Hart a Kate Mularkey trvající přes 30 let. Potkaly se jako děti a i když mají rozdílné povahy jako oheň a voda, jsou prakticky nerozdělitelné. Tully v její dospělé verzi ztvárnila Katherine Heigl a Kate si zahrála Sarah Chalke. Na Netflixu bude jako obvykle k dispozici naráz všech deset epizod.

Online na Netflix (titulky) od 4. 2. 2021

Bliss (5. února, Amazon Prime)

Zajímavou novinku chystá Amazon, který vrací po delší době do hry tvář Owena Wilsona. Ten žije hodně nešťastný, nenaplňující život. To se ale změní v momentě, kdy potká Salmu Hayek a zjistí, že jeho smutná realita nemusí být realitou jedinou. Jenže je nový krásný svět skutečností, nebo fikcí? A je lepší svět krásný, nebo svět temný, leč skutečný? Napínavá novinka Bliss nám bude podle všeho hezky motat hlavu. Těšíme se.

Online na Amazon Prime (titulky) od 5. 2. 2021

Lockdown (5. února, HBO GO)

Na první únorový víkend chystá velkou filmovou novinku i HBO. To si z USA od většího HBO Max převzalo krimi novinku režiséra Douga Limana Lockdown, ve kterém se Anne Hathaway a Chiwetel Ejiofor rozejdou, aby se během pandemického lockdownu zase spojili pro krádež náramného diamantu. HBO Max komediální krimi uvedlo již v lednu a dosavadní recenze jsou spíše rozpačité. Jenže když něco napíše Steven Knight, obvykle na tom musí být něco alespoň trochu zajímavého, takže se stále ještě těšíme.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 5. 2. 2021

Malcolm a Marie (5. února, Netflix)

A ještě jednou první únorový víkend. Se svou troškou do mlýna totiž dorazí talentovaný Sam Levinson, jenž během první vlny COVIDu natočil komorní drama Malcolm a Marie. Filmař Malcolm (John David Washington) a jeho přítelkyně Marie (Zendaya) se po premiéře filmu vrátí domů a očekávají reakce kritiků. Jenže v průběhu večera začnou vyplouvat na povrch tajemství jejich vztahu a jejich láska projde tvrdou zkouškou. Vzhledem k tomu, že Levinson stojí za famózní Euforií od HBO, vysoká očekávání jsou na místě.

Online na Netflix (titulky) od 5. 2. 2021

Červená tečka (11. února, Netflix)

Mrazivých a hlavně napínavých thrillerů není nikdy dost a vypadá to, že Netflix v únoru uspokojí naše choutky. Švédská žánrovka Červená tečka totiž vypráví o zamilovaném páru, který se vydává do divočiny, kde začne být obratem naháněn tajuplným zabijákem. A pokud můžeme soudit z traileru, máme se opravdu na co těšit.

Online na Netflix (titulky) od 11. 2. 2021

Jako v bavlnce (19. února, Netflix)

Pro milovníky černých komedií si Netflix přichystal žánrovku Jako v bavlnce, která si na festivalu v Torontu odnesla nadšená hodnocení jak od diváků, tak i kritiků. Hlavním lákadlem je určitě chválený výkon Rosamund Pike v hlavní roli protřelé a vychytralé právní zástupkyně Marly Grayson. Ta si s morálkou hlavu neláme, a vydělává si okrádáním starších lidí z domovů důchodců tím, že se stává jejich opatrovnicí, čímž dostane přístup k jejich úsporám. Jedna její klientka Jennifer Peterson (Dianne Wiest) má ovšem vazby na mocného gangstera Romana Lunyova (Peter Dinklage) a kolotoč nečekaných situací se roztáčí.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 19. 2. 2021

For All Mankind (19. února, Apple TV+)

V druhé půlce února se vrátí do hry i Apple TV+, která nabídne další z druhých řad svých startovních seriálů. For All Mankind bude pokračovat v příběhu o studené vesmírné válce mezi USA a Sověty. V hlavní roli opět Joel Kinnaman a trailerový příslib dramatické podívané, v jejímž středu bude hrozba sovětské zbraně.

Online na Apple TV Plus od 1. 11. 2019 , nové díly od 19. 2. 2021

Evropské kmeny (19. února, Netflix)

Netflix v průběhu února vytáhne z rukávu i jedno zajímavé seriálové sci-fi. V Evropských kmenech bojují o post-apokalyptické území různé skupiny lidí, kteří jako by vypadli z více zalesněného Šíleného Maxe. A uprostřed tohoto sváru se ocitnou tři sourozenci, kteří musí bojovat o přežití.

Online na Netflix (titulky) od 19. 2. 2021

Billie Eilish: The World‘s a Little Blurry (26. února, Apple TV+)

Fenomén zpěvačky Billie Eilish zaujal i hlavouny od Apple a ti fanouškům naservírují již koncem února unikátní dokument, který vám Billie naservíruje pěkně intimně ze zákulisí. Sledovat totiž bude nejen její tour a nahrávání hitového prvního alba, ale samozřejmě i soukromý život. Dozvědět byste se tedy měli, jak se rodí hudební superstar a co ji trápí.

Online na Apple TV Plus od 26. 2. 2021

10 nejočekávanějších únorových novinek (nejen) na Netflixu  |  Tipy na film  |   |  29 líbí se

Petr Semecký

Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.


Další články jako 10 nejočekávanějších únorových novinek (nejen) na Netflixu

Tipy na film  |  před 3 dny

10 povedených filmů na HBO, které jste zcela jistě přehlédli

Každý, kdo někdy zapnul HBO GO, ví, že dostat se do hlubin jeho nabídky je nesmírně obtížné. Což je škoda, protože se v ní skrývá mnoho pokladů, které by vás jinak ani nenapadlo si pustit. Vybrali jsme pro vás desítku zajímavých snímků, kterým se vyplatí dát šanci. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

20 nejlepších sci-fi, které najdete aktuálně na Netflixu s češtinou

Sci-fi patří mezi nejoblíbenější žánry na Netflixu, a proto nepřekvapí, že má streamovací služba docela slušný výběr filmů napříč subžánry. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny

13 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Je před námi další z nabušených víkendů. Především Netflix se do obsahu pořádně opřel a servíruje sexy těla, upíry či gangstery. Co na to Ted Lasso a konkurence od Amazonu? číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

20 nejlepších akčních filmů, které najdete aktuálně na Netflixu s češtinou

Pokud milujete akci, pak se máte na Netflixu na co těšit. Najdete zde totiž celou řadu akčních sérií, které do vás napumpují pořádnou dávku adrenalinu a nabídnou frajerské hrdiny, kterým je radost držet palce. číst více

Tipy na film  |  před 11 dny

10 skvělých filmů, o kterých jste ani nevěděli, že jsou na Netflixu

Máte pocit, že nabídka Netflixu je složená hlavně z jeho původních pořadů? To streamer chce, abyste si mysleli. My jsme ale z jeho útrob vylovili dalších deset mnohdy kultovních bijáků, které byste si měli pustit dřív, než další jeho původní výplach. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist