FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

The Tick
Zdroj: TMDB

The Tick

Comicsových hrdinů je poslední dobou víc, než bychom stačili spočítat, Amazon se rozhodl do tohoto boje zapojit poněkud netradičně. Pro svůj nový seriál si vybral stejnojmennou postavu, která původně vznikla jako sportovní maskot, ale byla natolik populární, že si vydobyla svůj vlastní comics, animovaný seriál a dokonce i seriál hraný. Tick je sice supehrdina silný jako Superman, ale čekejte spíše legrační příhody hrdiny, který nepatří mezi nejchytřejší. Startuje se 18. srpna 2017

Online na Amazon Prime (titulky) od 17. 5. 2019 , nové díly od 5. 4. 2019

The Deuce
Zdroj: TMDB

The Deuce

Kdy začal porno průmysl být opravdu zajímavým byznysem? Podle všeho zhruba v polovině 70. let v New York,u a toto bude příběh o vzestupu i pádu prvních průkopníků v čele s bratry Martinovými. Nákladné historické drama se bude chtít poučit z neúspěchu Vinylu nebo Get Down a osmidílnou první sérii prý HBO zatím drží rozpočtově na uzdě. Ústřední dvojroli bratrů si střihl James Franco, ze známých herců ještě uvidíme třeba Maggie Gyllenhall. Na HBO od 10. září 2017.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 3. 5. 2021 , nové díly od 10. 9. 2019

The Strike
Zdroj: TMDB

The Strike

Když vám řekneme, že děj tohoto kriminálního seriálu se točí okolo bývalého vojáka, ze kterého se stane soukromé očko se specializací na kompikované příklady, asi vás to moc nezvruší. Ale co když vám prozradíme jméno tohoto vojáka - Cormoran Strike? Zní vám to povědomě? Znalcům knih by mělo, protože ten samý hrdina se objevuje i v u nás populární knize Volání kukačky. Ano, toto je adaptace jeho knih a zřejmě i dalších nových příběhů, zatím vyšly tři. A ještě perlička na závěr pro nezasvěcené, knižné sérii napsal jistý Robert Galbraith, což ale není nic jiného než pseudonym superúspěšné autorky Harryho Pottera - J.K.Rowling.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 21. 1. 2021 , nové díly od 30. 8. 2020

Comrade Detective
Zdroj: TMDB

Comrade Detective

Ehm, tak jak popsat tenhle nový seriál? Řekněme, že v Rumunsku v osmdesátých letech minulého století byl nedostatek kvalitních krimi seriálů a tak si natočili svojí vlastní verzi ostřílených detektivů - pod názvem “Soudruh detektiv”. Po pádu komunismu se tento seriál ztratil, ale naštěstí ho objevil hollywoodský Channing Tatum, který se rozhodl ho technicky oprášit a uvést v současné Americe. Alespoň takhle se to celé prodává, celé je to ale mystifikace tak trochu jako Borat. Nicméně - co je pravda: ano, Amazon investoval peníze do seriálu, který vypadá skoro jako kdyby se natáčel v Rumunsku v 80. letech. Ano - hlavní herci jsou Rumuni. Ano, všechny rumunské herce dabují američtí herci, v čele s Channingem, ale nechybí ani Joseph Gordon Lewitt nebo Nick Offerman. Premiéra už doufejme i u nás na Amazonu tento pátek, 4. srpna.

Není nikde online

Midhunter
Zdroj: TMDB

Midhunter

Dobrých kriminálek není nikdy dost a ví to i Netflix. Proto se rozhodl sáhnout po stejnojmenné úspěšné knížce, ve které bývalí agenti FBI popisují vyšetrování těch nejpodivnějších vražd. Záhadná zmizení, vyslýchání sériových vrahů a další drsné postupy, to bude denní chleba dvojice detektivů z elitního oddělení FBI. Tvůrci se holedbají, že všechny věci se opravdu staly, ostatně i hrdinové nesou jména skutečných FBI agentů. Můžeme se tedy těšit na opravdu drsnou kriminálku? To se dozvíme už 13. října. A určitě vás nepřekvapí, že jedním z producentů je otec moderních drsných kriminálek - David Fincher.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 13. 10. 2017 , nové díly od 16. 8. 2019

Watership Down
Zdroj: TMDB

Watership Down

Ve spolupráci s BBC natáčí Netflix také další adaptaci slavné knihy Watership Down. V ní se snaží skupina králíků utéct ze svého zajetí. Což nezní nijak slavně, ale králící v knize (i seriálu) jsou tací, kteří mají vlastní kulturu, poezii, bohy, ale i krutovládce. Dříve už vznikl animovaný film i seriál, a je přesně tak strašidelný a pro děti nevhodný, jak byste z krátkého popisu čekali. Ani tentokrát se neuhne z animované verze, ovšem luxusní je hlasové obsazení - James McAvoy, Ben Kingsley, Gemma Arterton nebo John Boyega.

Online na Netflix od 23. 12. 2018 , nové díly od 22. 12. 2018

Dark

Dark

Že cesta k neamerickým divákům vede přes lokalizaci nebo původní místní produkci, pochopil Netflix už před časem. A teď poprvé si vyzkouší první seriál natočený primárně pro německé diváky. Německé kriminálky to mají k těm českým už docela blízko, ale tady nečekejte dalšího komisaře Rexe. Tři mladé dívky jsou uneseny. a detektivové musí objasnit jejich záhadné, skoro nadpřirozené zmizení. Premiéra "někdy na podzim 2017"

The Defenders
Zdroj: TMDB

The Defenders

Už jen pár dní zbývá do premiéry televizních Avengers. V ní se spojí čtyři dosud samostatní comicsoví hrdinové z marveláckého vesmíru - Jessica Jones, Iron Fist, Daredevil a Luke Cage. Společně si to rozdají s tajemnou paní (Sigourney Weaver) a čekejte další staré známé jako Madam Gao, Elektru nebo Sticka. První recenze už jsou venku a prý to zase všechno kazí Iron Fist :) Jestli to je pravda, poznáme už 18. srpna.

Online na Netflix od 18. 8. 2017

The Punisher
Zdroj: TMDB

The Punisher

Po dvou nepovedených adaptacích složil svůj televizní reparát v druhé sezóně Daredevila také comicsový Mstitel. A byl to reparát tak úspěšný, že se Netflix mu rozhodl přiklepnout vlastní seriál, ve kterém se dozvíme mnohem více o tom, jak Frank Castle přišel o svojí rodinu a co se stalo před tím, než se z něj stal drsný a nekomprisní bojovník za spravedlnost. Vrací se samozřejmě Jon Bernthal, premiéra prý v listopadu.

Online na Netflix (titulky) od 17. 11. 2017 , nové díly od 18. 1. 2019

Star Trek Discovery
Zdroj: TMDB

Star Trek Discovery

Slavná sci-fi série se letos dočká dalšího zářezu, po dvanáctileté pauze se tak fanoušci Star Treku opět dočkají vesmírných dobrodružství lodí Federace. Ty se budou odehrávat chronologicy cca deset let před zcela první sérií (ano, tou ze šedesátých let) a nebudou mít žádnou spojitost s aktuální filmovou sérii. I takoví Klingoni budou vypadat trochu jinak než byli fanoušci zvyklí, takže ještě před premiérou 24. září tu máme zaděláno na několik kontroverzí. V hlavních rolích se objeví třeba Jason Isaacs nebo Michelle Yeoh a na rozdíl od jiných seriálů, Netflix je zde pouze mimoevropským distributorem, očekávejte tedy novou epizodu vždy s týdenní pauzou.

Online na Netflix (titulky) od 24. 9. 2017 , nové díly od 15. 10. 2020

10 nejočekávanějších nových seriálů  |  Tipy na film  | 

Tomáš Vyskočil

Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.


Další články jako 10 nejočekávanějších nových seriálů

Tipy na film  |  včera 7:00

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Polovina září je tady a s pořádným zápřahem školního roku se vrací i Sexuální výchova. Netflix ale chystá i sci-fi novinku, parádní dokument pro fandy sportu a poslední slovo neříká ani konkurence! číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

7 filmů, které byste měli vidět po marvelovce Shang-Chi

Nová marvelovka Shang-chi nabízí příjemný fantasy eskapismus šmrncnutý východní kulturou a tradičním mustrem hrdinovy cesty. Pokud se vám nástup nového Avengera líbil, určitě byste si neměli nechat ujít tyto filmy, které s ním mají mnoho společného. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny

24 nejnovějších filmů, které najdete na Netflixu s dabingem a titulky

Počet titulů na Netflixu v posledních dnech opět utěšeně narůstá. A nás těší, že se mezi nimi objevují i zajímavé archivní kousky. A kdo nechce němého Hitchcocka, najde si určitě něco jiného. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny

Netflix v Česku: Streamovací gigant má za sebou jeden z nejslabších měsíců

Originální projekty z dílny Netflixu pravidelně vítězí v žebříčcích sledovanosti seriálů. Nejinak tomu bylo i v druhém prázdninovém měsíci, za který do top desítky proniklo sedm Netflix Originals. Pojďme se podívat, které to byly a jaká trojka jim dělala garde. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Před námi je další nabušený zářijový víkend. A zatímco HBO sází na sci-fi seriály, Netflix pumpuje do nabídky napětí a hlavně pekelnou zábavu. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist