FB pixel

Ďábel

Spider-man Tom Holland a nový Batman Robert Pattinson se společně se zbytkem působivého obsazení potkávají na pozadí nového thrilleru Antonia Campose (Hříšnice). Ten se odehrává na americkém Středozápadě v období mezi druhou světovou válkou a válkou ve Vietnamu. I přes období míru si někteří zdejší obyvatelé šrámy z válečného utrpení dodnes nosí s sebou. Hrají: Tom Holland, Bill Skarsgard, Robert Pattinson, Riley Keough, Jason Clarke a Sebastian Stan.
Online na Netflixu od 16.9.2020

Enola Holmes

A další setkání známých hrdinů, tentokrát se vydáme do "universa" Sherlocka Holmese s Eleven ze Stranger Things a Zaklínačem. Pro Millie Bobby Brown i Henryho Cavilla jde o druhý velký projekt, jehož jsou pro Netflix součástí. A o co půjde? Enola Holmes je (mírně pubertální) sestrou Sherlocka Holmese, jež se rozhodne, že je načase, aby si vyzkoušela jeden kriminální případ vyřešit zcela sama. Pouští se proto do vyšetřování konspirace točící se okolo mladého Lorda. Hrají: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Helena Bonham Carter, Fiona Shaw, Sam Claflin a Burn Gorman.
Online na Netflixu od 23.9.2020

Asi to ukončím

Hororoví fandové by měli zpozornět. Charlie Kaufman se rozhodl zfilmovat famózní stejnojmenný román a je z toho nejočekávanější hororovka, kterou má letos Netflix v plánu vypustit. Milenecký pár se vydává na venkov navštívit mužovy rodiče. Odlehlá farma a okolní promrzlá a sněhem pokrytá krajina však skýtají mnohem víc než jen poklidnou romantiku a rodinnou atmosféru. Spíše než přímočarý horor však čekejte psychologickou haluz první jakosti. Hrají: Jessie Buckley, Jesse Plemons, Toni Collette, David Thewlis, Colby Minifie a Ashlyn Alessi.
Již online na Netflixu

Ratchedová (1. řada)

Fandové Kena Keseyho či Miloše Formana budou nepochybně postavu zdravotní sestry Ratchedové znát z Přeletu nad kukaččím hnízdem. Jak se ale z této ženy stala chladná, nesmlouvavá a vypočítavá zdravotní sestra, jež posléze dokázala zpacifikovat i nejednoho lékaře? To se dozvíme právě v tomto seriálu, jež nás zavede do roku 1947, kdy byla sestra Ratchedová ještě mladá, začínající zdravotnice. Netflix již dopředu potvrdil, že seriál se dočká i druhé řady. Hrají: Sarah Paulson, Corey Stoll, Finn Wittrock, Sharon Stone, Amanda Plummer, Jon Jon Briones a Cynthia Nixon.
Online na Netflixu od 18.9.2020

Mladý Wallander (1. řada)

Kriminální drama Wallander je švédskou kriminální klasikou vycházející z populárních knih švédského autora Henninga Mankella. V roce 2005 se dočkal seriálu přímo ve Švédsku a má za sebou i spin-off v podání Britů. Nyní se znovu celou sérii pokouší nastartovat Netflix. Kurt Wallander je mladý policista zelenáč, který se díky propuknutí občanských nepokojů velmi rychle dostává do víru událostí, jež z něj udělají detektiva a nasměrují jej vstříc nadějné kariéře. Hrají: Adam Palsson, Ellise Chappell, Yasen Atour, Sara Seyed, Astrid Fox-Sahan, Leanne Best a Richard Dillane.
Již online na Netflixu

Away (1. řada)

Po několika ne příliš slavných snahách o nastartování vesmírné série (Jednotky vesmírného nasazení, Jiný život) to Netflix zkouší znovu se seriálem Away. V něm dostává astronautka Emma Green nečekaný rozkaz vydat se ihned na misi do vesmíru. Na zemi musí zanechat svou rodinu, od které se jí popravdě příliš nechce. Zvládne toto odloučení, aniž by svými emočními problémy sabotovala úspěch celé mise? Hrají: Hilary Swank, Josh Charles, Ato Essandoh, Adam Irigoyen, Mark Ivanir, Ray Panthaki a Vivian Wu.
Již online na Netflixu

Criminal: Velká Británie (2. řada)

Populární britské kriminální drama o vyšetřovatelích, jež svádějí souboj s časem a snaží se dostat pravdu ze skupinky obviněných v různých závažných případech, je zpět. V druhé řadě nás čeká nová čtveřice delikventů, kteří se posadí k výslechu: Kit Harington, Kunal Nayyar, Sharon Horgan a Sophie Okonedo. Těšíte se? Hrají: Lee Ingleby, Katherine Kelly, Rochenda Sandall, Kit Harington, Kunal Nayyar, Sharon Horgan a Sophie Okonedo.
Online na Netflixu od 16.9.2020

Láska se zárukou

Nová romantická komedie z dílny Netflixu sleduje advokátku, která se snaží zachránit osud své kanceláře, a tak se rozhodne přijmout nového velkého klienta, jež se snaží žalovat online randící službu. Ta svým uživatelům garantuje nalezení lásky, avšak zmíněný klient se cítí být podveden a oklamán, neb se mu veškerá láska i nadále vyhýbá. Hrají: Rachael Leigh Cook, Damon Wayans Jr., Heather Graham, Kallie Hu, Quynh Mi a Stephanie Son.
Již online na Netflixu

Hraběnka (1. řada)

Máte-li ženských hrdinek stále málo, v září Netflix vypustí i první ze dvou plánovaných seriálů Katherine Ryan. Hraběnka se točí okolo svobodné matky žijící v Londýně. Zde se navzdory tlaku hektického města snaží skloubit dohromady kariérní život s tím osobním, kde je prioritou výchova dcery, ale také vztah s novým přítelem... jo a doposud nevyhaslé city k tomu bývalému. Hrají: Katherine Ryan, Rory Keenan, Emer Kenny a Doon Mackichan.
Online na Netflixu od 11.9.2020

Šéfkuchařův stůl: Grilování

Na závěr si pojďme dát i jeden dokument. Tenhle si vychutnají všichni milovníci dobrého jídla, specificky grilování. Letošní grilovací sezóna ještě není definitivně u konce, a pokud hledáte nějakou inspiraci od expertů z kolébek grilování ze zámoří, tohle je přesně pořad pro vás. Podíváme se na to, jak borci (a borkyně) z USA, Austrálie či Mexika dokáží na ohni a kouři proměnit kus syrového masa v nezapomenutelný kulinářský zážitek. Dobrou chuť!
Již online na Netflixu

10 novinek, kvůli kterým byste si měli v září zaplatit Netflix  |  Tipy na film  |   |  79 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Komentáře k článku 10 novinek, kvůli kterým byste si měli v září zaplatit Netflix

Pro přídávání komentářů se přihlas nebo registruj na Filmtoro.

Další články jako 10 novinek, kvůli kterým byste si měli v září zaplatit Netflix

Tipy na film  |  dnes 0:00  |  6

10 žhavých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Zdá se, že poněkud chudší týdny na filmové a seriálové novinky pomalu končí a streamovací služby se probouzí k pořádnému plnění svých katalogů. Jen o tomto víkendu si velké novinky přichystali Netflix, HBO i Amazon, který uvádí chválené drama One Night in Miami. A konečně je dostupná i nová Mulan. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  2

Nejlepší seriály roku 2020 podle redakce Filmtoro

Jeden z nejbizarnějších roků máme konečně za sebou, z pohledu seriálového se však jednalo víceméně o rok velice klasický, když nám nabídl celou řadu rozličných seriálů, u nichž byla radost trávit/marnit čas. Které kousky zaujaly naši redakci nejvíc? Na to jsme se zeptali samotných redaktorů. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  100

20 nejlepších sci-fi filmů, které jsou aktuálně na Netflixu v češtině

V posledních měsících na Netflixu končila řada licencovaných filmů, jiným byla naopak licence obnovena a nově i s českou lokalizací v podobě titulků. Je tedy ideální čas podívat se, které nejlepší sci-fi kousky aktuálně Netflix nabízí. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  24

10 nejsledovanějších filmů na Netflixu konce roku 2020 v Česku

Rok 2020 je za námi a konečně se tak můžeme ohlédnout za tím, čemu jsme v posledních prosincových dnech věnovali největší pozornost na Netflixu. Najdete zde svoje oblíbené prokrastinační snímky? číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  69

Netflix přidává s češtinou nové filmy s hvězdou Dámského gambitu

Jestli někdo dokáže zkoumat své statistiky a adekvátně na ně reagovat, je to Netflix. Tomu poslední týdny jasně ukázaly, že se ve statistikách vyhledávání až podezřele často vyskytuje jméno Anyi Taylor-Joy, tak nepřekvapivě přidává její předchozí filmy. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist