FB pixel

Ďábel

Spider-man Tom Holland a nový Batman Robert Pattinson se společně se zbytkem působivého obsazení potkávají na pozadí nového thrilleru Antonia Campose (Hříšnice). Ten se odehrává na americkém Středozápadě v období mezi druhou světovou válkou a válkou ve Vietnamu. I přes období míru si někteří zdejší obyvatelé šrámy z válečného utrpení dodnes nosí s sebou. Hrají: Tom Holland, Bill Skarsgard, Robert Pattinson, Riley Keough, Jason Clarke a Sebastian Stan.
Online na Netflixu od 16.9.2020

Enola Holmes

A další setkání známých hrdinů, tentokrát se vydáme do "universa" Sherlocka Holmese s Eleven ze Stranger Things a Zaklínačem. Pro Millie Bobby Brown i Henryho Cavilla jde o druhý velký projekt, jehož jsou pro Netflix součástí. A o co půjde? Enola Holmes je (mírně pubertální) sestrou Sherlocka Holmese, jež se rozhodne, že je načase, aby si vyzkoušela jeden kriminální případ vyřešit zcela sama. Pouští se proto do vyšetřování konspirace točící se okolo mladého Lorda. Hrají: Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Helena Bonham Carter, Fiona Shaw, Sam Claflin a Burn Gorman.
Online na Netflixu od 23.9.2020

Asi to ukončím

Hororoví fandové by měli zpozornět. Charlie Kaufman se rozhodl zfilmovat famózní stejnojmenný román a je z toho nejočekávanější hororovka, kterou má letos Netflix v plánu vypustit. Milenecký pár se vydává na venkov navštívit mužovy rodiče. Odlehlá farma a okolní promrzlá a sněhem pokrytá krajina však skýtají mnohem víc než jen poklidnou romantiku a rodinnou atmosféru. Spíše než přímočarý horor však čekejte psychologickou haluz první jakosti. Hrají: Jessie Buckley, Jesse Plemons, Toni Collette, David Thewlis, Colby Minifie a Ashlyn Alessi.
Již online na Netflixu

Ratchedová (1. řada)

Fandové Kena Keseyho či Miloše Formana budou nepochybně postavu zdravotní sestry Ratchedové znát z Přeletu nad kukaččím hnízdem. Jak se ale z této ženy stala chladná, nesmlouvavá a vypočítavá zdravotní sestra, jež posléze dokázala zpacifikovat i nejednoho lékaře? To se dozvíme právě v tomto seriálu, jež nás zavede do roku 1947, kdy byla sestra Ratchedová ještě mladá, začínající zdravotnice. Netflix již dopředu potvrdil, že seriál se dočká i druhé řady. Hrají: Sarah Paulson, Corey Stoll, Finn Wittrock, Sharon Stone, Amanda Plummer, Jon Jon Briones a Cynthia Nixon.
Online na Netflixu od 18.9.2020

Mladý Wallander (1. řada)

Kriminální drama Wallander je švédskou kriminální klasikou vycházející z populárních knih švédského autora Henninga Mankella. V roce 2005 se dočkal seriálu přímo ve Švédsku a má za sebou i spin-off v podání Britů. Nyní se znovu celou sérii pokouší nastartovat Netflix. Kurt Wallander je mladý policista zelenáč, který se díky propuknutí občanských nepokojů velmi rychle dostává do víru událostí, jež z něj udělají detektiva a nasměrují jej vstříc nadějné kariéře. Hrají: Adam Palsson, Ellise Chappell, Yasen Atour, Sara Seyed, Astrid Fox-Sahan, Leanne Best a Richard Dillane.
Již online na Netflixu

Away (1. řada)

Po několika ne příliš slavných snahách o nastartování vesmírné série (Jednotky vesmírného nasazení, Jiný život) to Netflix zkouší znovu se seriálem Away. V něm dostává astronautka Emma Green nečekaný rozkaz vydat se ihned na misi do vesmíru. Na zemi musí zanechat svou rodinu, od které se jí popravdě příliš nechce. Zvládne toto odloučení, aniž by svými emočními problémy sabotovala úspěch celé mise? Hrají: Hilary Swank, Josh Charles, Ato Essandoh, Adam Irigoyen, Mark Ivanir, Ray Panthaki a Vivian Wu.
Již online na Netflixu

Criminal: Velká Británie (2. řada)

Populární britské kriminální drama o vyšetřovatelích, jež svádějí souboj s časem a snaží se dostat pravdu ze skupinky obviněných v různých závažných případech, je zpět. V druhé řadě nás čeká nová čtveřice delikventů, kteří se posadí k výslechu: Kit Harington, Kunal Nayyar, Sharon Horgan a Sophie Okonedo. Těšíte se? Hrají: Lee Ingleby, Katherine Kelly, Rochenda Sandall, Kit Harington, Kunal Nayyar, Sharon Horgan a Sophie Okonedo.
Online na Netflixu od 16.9.2020

Láska se zárukou

Nová romantická komedie z dílny Netflixu sleduje advokátku, která se snaží zachránit osud své kanceláře, a tak se rozhodne přijmout nového velkého klienta, jež se snaží žalovat online randící službu. Ta svým uživatelům garantuje nalezení lásky, avšak zmíněný klient se cítí být podveden a oklamán, neb se mu veškerá láska i nadále vyhýbá. Hrají: Rachael Leigh Cook, Damon Wayans Jr., Heather Graham, Kallie Hu, Quynh Mi a Stephanie Son.
Již online na Netflixu

Hraběnka (1. řada)

Máte-li ženských hrdinek stále málo, v září Netflix vypustí i první ze dvou plánovaných seriálů Katherine Ryan. Hraběnka se točí okolo svobodné matky žijící v Londýně. Zde se navzdory tlaku hektického města snaží skloubit dohromady kariérní život s tím osobním, kde je prioritou výchova dcery, ale také vztah s novým přítelem... jo a doposud nevyhaslé city k tomu bývalému. Hrají: Katherine Ryan, Rory Keenan, Emer Kenny a Doon Mackichan.
Online na Netflixu od 11.9.2020

Šéfkuchařův stůl: Grilování

Na závěr si pojďme dát i jeden dokument. Tenhle si vychutnají všichni milovníci dobrého jídla, specificky grilování. Letošní grilovací sezóna ještě není definitivně u konce, a pokud hledáte nějakou inspiraci od expertů z kolébek grilování ze zámoří, tohle je přesně pořad pro vás. Podíváme se na to, jak borci (a borkyně) z USA, Austrálie či Mexika dokáží na ohni a kouři proměnit kus syrového masa v nezapomenutelný kulinářský zážitek. Dobrou chuť!
Již online na Netflixu

10 novinek, kvůli kterým byste si měli v září zaplatit Netflix  |  Tipy na film  |   |  79 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 10 novinek, kvůli kterým byste si měli v září zaplatit Netflix

Tipy na film  |  včera 15:20  |  14

11 největších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Druhý květnový víkend přináší pořádnou kupu nových filmů a seriálů ke sledování. Největší novinkou je bezpochyby komiksovka Jupiter's Legacy z dílny Marka Millara. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  10

10 nejlepších seriálových novinek na HBO, které mají (zatím) jen jednu řadu

Znáte ten pocit, kdy chcete začít koukat na seriál, ale při spuštění nabídky zjistíte, že už má několik řad o desítkách epizod? Proto vám dnes doporučíme horké novinky HBO z poslední doby, kde pokračování buď ještě nevzniklo, anebo ani nevznikne a seriál má pouze jednu řadu. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny  |  1

9 nejlepších filmů Jiřiny Bohdalové

Jiřina Bohdalová oslavila krásné 90. narozeniny, a to je ideální příležitost nakoukat, nebo si alespoň zopakovat některé z jejích nejlepších filmů. Musíme totiž uznale přiznat, že tato Paní Herečka má na kontě rozhodně víc než 9 povedených kousků. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  39

Novinky na Netflixu: Dorazil Joker, vrací se Pařby ve Vegas a další hity

S nástupem nového měsíce Netflix přidává (staro)nové tituly do své nabídky. Květnová nabídka je však v porovnání s předchozími měsíci zklamáním, především kvůli absenci lokalizovaného obsahu. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny  |  27

12 skvělých novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Konec dubna se na streamovacích službách nese ve znamení velkých novinek. Zatímco Netflix útočí očekávaným animákem a hororem, konkurence tasí celou ságu o Rockym, 4. řadu Příběhu služebnice či novou verzi Pobřeží moskytů. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist