FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Záhadné sídlo bly
Zdroj: TMDB

Záhadné sídlo bly

Tvůrce úspěšného hororového seriálu Dům na kopci Mike Flanagan fanouškům k Halloweenu přináší svou další sérii z antologie The Haunting. Tentokrát se vydáme do Anglie 80. let na historické panské sídlo. A opět nebudou chybět postavy lidí, kteří jsou již po smrti, ale zatím tento svět tak úplně neopustili. Hrají: Victoria Pedretti, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel a Rahul Kohli.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 9. 10. 2020

Hubieho Halloween
Zdroj: TMDB

Hubieho Halloween

Spolupráce Adama Sandlera a Netflixu pokračuje dalším snímkem, tentokrát halloweenskou komedií o Hubiem, který i přes své dobré srdce není v městečku Salem nijak populárním obyvatelem. Když se však město ocitne ve strašidelném nebezpečí, rozhodne se vzít pořádek do svých rukou a s nezvanými hosty zatočit. Hrají: Adam Sandler, Kevin James, Julie Bowen, Maya Rudolph, Ray Liotta a Steve Buscemi.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 7. 10. 2020

Barbaři
Zdroj: TMDB

Barbaři

Historická šestidílná minisérie z německo-britské produkce nás zavede do roku 9 našeho letopočtu, kdy legie rozpínající se Římské říše narazily v Germánii na rostoucí odpor zdejších barbarských obyvatel. Rozpory nakonec vyústili až masivní - a pro Římany zcela nečekané - sjednocení rozdrobených germánských kmenů, jež se rozhodly postavit okupantům společně. Vše vyústilo ve střetnutí známé jako Bitva v Teutoburském lese, jež jednou pro vždy změnila dějiny římské říše i Germánie. Hrají: Gaetano Aronica, Jeanne Goursaud, Jeremy Miliker, Laurence Rupp, David Schütter a Bernhard Schütz.
Online na Netflixu od 23.10.2020

Online na Netflix (titulky) od 23. 10. 2020

Dámský gambit
Zdroj: TMDB

Dámský gambit

Dobový seriál, jež vznikl na motivy stejnojmenného románu autora Waltera Tevise z roku 1983, jež sleduje život geniální šachistky a skrz něj se zabývá tématy jako jsou feminismus, šachy, závislost na drogách a alkoholismus. Společně s Beth Harmon prožijeme její neslavné dětství v sirotčinci, během nějž v osmi letech objeví světlo na konci tunelu - šachy. "Hra králů" ji uchvátí již po první odehrané partii a v šestnácti letech již bojuje o titul americké mistryně. Mimo šachovnici se však dívka potýká s rostoucím tlakem profesionálního života a osamělostí, jež se postupně přelijí i do závislosti. Hrají: Anya Taylor-Joy, Moses Ingram, Bill Camp, Thomas Brodie-Sangster, Marielle Heller a Harry Melling.
Online na Netflixu od 23.10.2020

Online na Netflix (titulky) od 23. 10. 2020

Emily in Paris
Zdroj: TMDB

Emily in Paris

Komediální seriál plný klišé, u kterého se ale budete bavit! To je vyprávění o marketingové manažerce Emily Cooperové, která získala práci snů v Paříži, a tak balí kufry a vyráží z Ameriky za novou kariérou v Evropě. Tato razantní změna s sebou přináší nové přátele, nové vztahy a s tím spojenou novou nálož problémů všech tvarů a barev. Hrají: Lily Collins, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold a Camille Razat.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) od 2. 10. 2020 , nové díly od 22. 12. 2021

Nevyjasněné záhady (2. řada)
Zdroj: TMDB

Nevyjasněné záhady (2. řada)

Ikonická série, jež se poprvé na televizních obrazovkách objevila v roce 1987, se po červencové premiéře 1. svazku vrací s šesti novými díly, aby divákům naservírovala další várku příběhů obyčejných lidí, kteří si prožili nemyslitelné. Vše od trauma z nevysvětlitelného zmizení milované osoby přes bizarní úmrtí až po na první pohled neuvěřitelné paranormální zážitky. Nejen detektivové a novináři, ale i příbuzní se v každém díle snaží přicházet se svými důkazy, teoriemi či odhady pachatelů jednotlivých případů. Podaří se vám nějakou nevyjasněnou záhadu vyjasnit?
2. svazek online na Netflixu od 19.10.2020

Online na Netflix (titulky) od 1. 7. 2020

Rebeka
Zdroj: TMDB

Rebeka

Milovníci filmových klasik by měli zpozornět. Režisér Ben Wheatley se totiž rozhodl o moderní adaptaci gotického románu Mrtvá a živá od anglické spisovatelky Dame Daphne du Maurier. Filmová novinka se však bude muset poměřit i s dnes kultovním ztvárněním stejného příběhu od Alfreda Hitchcocka z roku 1940. Dočkáme se dalšího úzkostného dramatu plného otupujícího mixu romantiky a záhadného úmrtí zesnulé první manželky? Hrají: Armie Hammer, Lily James, Kristin Scott Thomas, Ann Dowd, Keeley Hawes a Sam Riley.
Online na Netflixu od 21.10.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 21. 10. 2020

Social Distance
Zdroj: TMDB

Social Distance

Pandemie koronaviru letos přinesla do lidské společnosti zcela nový fenomén - zákazy shromažďování a setkávání pro mnohé z nás udělaly z moderních technologií jediný způsob, jak v izolaci udržovat kontakt s okolním světem a svými blízkými. Skupina režisérů se v tomto bezprecedentním období rozhodla dát dohromady soubor příběhů, které si lidé v rámci domácí izolace natočili sami. Pestrá paleta osobností přináší zajímavý vhled do toho, jak se dnes různí lidé s novým standardem snaží vypořádat, což s sebou přináší řadu pozitivních i negativních skutečností. Hrají: Danielle Brooks a Oscar Nunez, Mike Colter.
Online na Netflixu od 15.10.2020

Online na Netflix (titulky) od 15. 10. 2020

David Attenborough: Život na naší planetě
Zdroj: TMDB

David Attenborough: Život na naší planetě

Čtyřiadevadesátiletý přírodovědec David Attenborough je tady s novým dokumentem. Tentokrát však bude místo přírody jeho hlavním tématem on sám. Život na naší planetě je ohlédnutím za jeho pestrým životem, jež je mimo jiné lemován dramatickými ekologickými změnami, které mohl na vlastní oči pozorovat. Kromě konstatování toho, jak zásadně se globální příroda jen za jeho života změnila, přichází Attenborough také s vlastní vizí toho, jak bude vypadat budoucnost divočiny. Hrají: David Attenborough.
Již online na Netflixu

Online na Netflix (titulky) od 4. 10. 2020

Až na měsíc
Zdroj: TMDB

Až na měsíc

Animovaný muzikál pro celou rodinu, jež by v období uzavřených základních škol mohl nejednomu rodiči přinést aspoň hodinu a 39 minut odpočinku od své zvídavé ratolesti. Premiéra filmu byla kvůli pandemii přesunuta z kina na Netflix. Společně s dívkou Fei Fei se vypravíme na vesmírné dobrodružství, jehož cílem je Měsíc a tamní bájná měsíční bohyně. Než se tam ale hlavní hrdinka dostane, bude si muset sestrojit raketu. Hrají: Cathy Ang, Kimiko Glenn, Phillipa Soo, John Cho, Robert G. Chiu, Artt Butler a Ruthie Ann Miles.
Online na Netflixu od 23.10.2020

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 23. 10. 2020

Francouzská revoluce
Zdroj: TMDB

Francouzská revoluce

Barbaři nejsou jedinou historickou sérií, kterou Netflix v říjnu uvede. Brutální balíček násilí, sexu a boje za svobodu přinese i Francouzská revoluce, která však nebude úplně věrná hodinám dějepisu. Zápletka se totiž točí okolo objevu záhadné nemoci, která šlechtice nutí vraždit své poddané. A je to právě tento objev, který vede k ultimátnímu střetu mezi modrokrevníky a plebsem. Trailery slibují sexem, krví a brutalitou nasáklou podívanou, ve které nebude chybět napětí, akce i lidské momenty.
Online na Netflixu od 16.10.2020

Online na Netflix (titulky) od 16. 10. 2020

Chicagský tribunál
Zdroj: TMDB

Chicagský tribunál

Scenárista a držitel Oscara za The Social Network Aaron Sorkin se již podruhé posadil do režisérské židle a rozhodl se tentokrát převyprávět příběh podle skutečných událostí odehrávajících se v roce 1968 v Chicagu, kde se původně konal pokojný protest proti sjezdu demokratické strany. Ten ale nakonec propukl v násilí a střety s policií. Drama se pak soustředí hlavně na následný soudní proces se sedmi protiválečnými aktivisty, kteří byli obviněni ze spiknutí s úmyslem podněcovat nepokoje. Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Sacha Baron Cohen, Danny Flaherty, Michael Keaton nebo Frank Langella.
Online na Netflixu od 16.10.2020

Online na Netflix (titulky) od 16. 10. 2020

12 novinek, kvůli kterým byste si měli v říjnu zaplatit Netflix  |  Tipy na film  |   |  116 líbí se

Tomáš Durčák

Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.


Další články jako 12 novinek, kvůli kterým byste si měli v říjnu zaplatit Netflix

Tipy na film  |  před 2 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Podzimní hitparáda novinek pokračuje a následující víkend je opět plný titulů, které by divák neměl vynechat. Čeká nás nový Mortal Kombat, jablečná Nadace, anebo Doom Patrol. A to je jen začátek. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny

11 filmů od Netflixu, které musíte vidět do konce roku

S nastupujícím podzimem se blíží období, kdy Netflix hodlá uvádět ty nejlepší pecky ze svého letošního katalogu. Pojďme se na ně pořádně podívat, je totiž rozhodně o co stát a na co se těšit. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

11 kyberpunk filmů, které byste měli vidět před Matrixem 4

Těšíte se na nový Matrix a chcete kyberpunku víc? V tomto článku najdete 11 příkladů filmů, které kyberpunk představují, nebo z něj jen vychází, případně filmů, ze kterých právě kyberpunk vycházel. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny

Netflix právě přidal 5 parádních filmů, které byste neměli přehlédnout

Streamovací gigant zařadil do své nabídky filmy, které by byla škoda minout. Najdete v nich vše od akce přes drama až výživný psycho-horor. číst více

Tipy na film  |  před 9 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Polovina září je tady a s pořádným zápřahem školního roku se vrací i Sexuální výchova. Netflix ale chystá i sci-fi novinku, parádní dokument pro fandy sportu a poslední slovo neříká ani konkurence! číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist