FB pixel TP pixel
Nejlepší Spider-Man se vrací! Trailer bombastického pokračování vám vytře zrak © Columbia Pictures

Nejlepší Spider-Man se vrací! Trailer bombastického pokračování vám vytře zrak

Spider-Man: Paralelní světy je mnoha kritiky i diváky považován za vůbec nejlepší pavoučí dobrodružství. které dokonce inspirovalo snímek Spider-Man: Bez domova. Nyní tento trhák konečně dostává své pokračování a už v traileru ukazuje, že bude ještě šílenější než posledně.

14. 12. 2022 14:30 | Filmové novinky

Přesně před 4 lety vstupoval do kin snímek Spider-Man: Paralelní světy, který překvapil diváky nejen svou ryze komiksovou estetikou, která dalece překonávala schopnosti hraných adaptací s pavoučím hrdinou, ale i komplikovaností a rozmáchlostí příběhu, který v rámci jednoho celovečeráku řešil osudy hned několika variant ochránce New Yorku. Výsledkem byla impozantní, strhující a dojemná podívaná, která již v závěru lákala na divočejší pokračování. To nyní s titulem Spider-Man: Napříč paralelními světy konečně přichází s prvním trailerem, který odhaluje opravdu ještě větší akčně komediální jízdu, jež by ovšem neměla tratit na emocionální síle. Snímek, jehož protagonistou bude opět Miles Morales, půjde do kin hned ve dvou částech, přičemž tu první uvidíme 1. června 2023, druhou pak v březnu 2024.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix chystá na Vánoce špionážní pecku. Trailer láká na hvězdu od Marvelu
Netflix chystá na Vánoce špionážní pecku. Trailer láká na hvězdu od Marvelu
14.12.2022 12:15:00 | Filmové novinky

Na vánoční svátky si Netflix připravil pětidílnou špionážní minisérii Vlastizrada. V hlavní roli agenta MI6 čelícímu obvinění ze zrady uvidíme sympaťáka Charlieho Coxe, který se proslavil především jako komiksový Daredevil.

Diváci určili nejlepší film roku 2022. Batman a Top Gun 2 podlehli konkurenci
Diváci určili nejlepší film roku 2022. Batman a Top Gun 2 podlehli konkurenci
13.12.2022 12:00:00 | Filmové novinky

Diváci v rámci People's Choice Awards hlasovali o nejlepší film a akčňák letošního roku. A výsledek byl docela překvapivý. Hlavní kategorii pro sebe totiž nezískal stihačkový hit Top Gun, ani zachmuřený a pomstychtivý Batman.

Zvrácený sci-fi seriál Netflixu se vrací. Trailer slibuje vánoční jatka plná krve
Zvrácený sci-fi seriál Netflixu se vrací. Trailer slibuje vánoční jatka plná krve
13.12.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Před dvěma lety jsme se na Netflixu dočkali povedené adaptace mangy Alice in Borderland, která společně s Hrou na oliheň patří mezi to nejkrvavější a nejzvrácenější, což na streamovací službě najdete. Nyní se první jmenovaný seriál vrací v dlouho očekávaném pokračování. Čeká nás pořádně brutální vybíjená.

Avatar nezůstane na Pandoře. Konečně víme, kdy se Neytiri podívá na Zemi
Avatar nezůstane na Pandoře. Konečně víme, kdy se Neytiri podívá na Zemi
13.12.2022 10:45:00 | Filmové novinky

Zatímco první dva filmy ze série Avatar se točí hlavně okolo planety Pandora a tamní flory a fauny, producent Jon Landau odhalil, že na této planetě do budoucna rozhodně nezůstaneme. Kromě možnosti prozkoumávat další planety nás čeká návrat na Zemi.