FB pixel TP pixel
Ant-Man 3 bude konečně epické sci-fi. První trailer představuje nového Thanose © Marvel Studios

Ant-Man 3 bude konečně epické sci-fi. První trailer představuje nového Thanose

Marvel už za pár měsíců odstartuje svou pátou fázi. A jak to tak vypadá, začne se opět zostra. Další společné dobrodružství čtveřice hmyzích hrdinů nás totiž zavede do fantaskního světa, ve kterém se seznámíme s Kangem Dobyvatelem!

24. 10. 2022 18:50 | Filmové novinky

Zatímco první Ant-Man se soustředil na přerod zlodějíčka Scotta Langa v hrdinu, sequel rozehrál rodinnou ságu a dále rozvinul celou mytologii okolo oblíbeného hrdiny. Nyní režisér Peyton Reed přichází s epickým vyvrcholením trilogie, v němž se do hlavních rolí vrátí čtveřice Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas a Michelle Pfeiffer.

Ant-Mani a Wasp zamíří do Kvantové reality a postupně odhalují zdejší populaci. Jedno je ale jisté, Janet Van Dyne skrývá nejedno tajemství z dob, kdy zde pobývala. Když k tomu navíc připočteme fakt, že za našimi hrdiny přichází s prosíkem obávaný arcizloduch Kang Dobyvatel, vychází nám z toho další velkolepé marvelovské dobrodružství.

Snímek, ve kterém se kromě hlavní čtyřky objeví i Jonathan Majors coby Kang, Kathryn Newton v roli Scottovy dcery Cassie a také legendární Bill Murray, debutuje v kinech 16. února 2023. Jak už bylo zmíněno, jedná se o start páté fáze a podle Kevina Feigeho je klíčový pro další vývoj okolo postavy obávaného Kanga. Čeká nás tedy jeden z vůbec nejdůležitějších projektů celého MCU!

Přidejte se do skupiny Disney+ Česko na Facebooku pro další novinky ze světa Disney.
Reklama
Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Nejočekávanější sci-fi seriál Netflixu přichází. Trailer slibuje Titanic z pekla
Nejočekávanější sci-fi seriál Netflixu přichází. Trailer slibuje Titanic z pekla
24.10.2022 16:30:00 | Filmové novinky

Netflix chystá seriálově našlapaný podzim! Už 17. listopadu se přiřítí zřejmě nejočekávanější sci-fi seriál současnosti, protože na novinku od tvůrců německého fenoménu Dark jsme čekali hodně dlouho a očekáváme přinejmenším stejně chytrou a napínavou podívanou jako posledně.

Hvězda Thora překoná hranice lidských možností. Trailer nového seriálu vás napumpuje
Hvězda Thora překoná hranice lidských možností. Trailer nového seriálu vás napumpuje
23.10.2022 14:20:00 | Filmové novinky

Chris Hemsworth je sportovec srdcem i duší, i on má ale strach ze stárnutí. V novém seriálu na Disney Plus se tedy ponoří do vod dlouhověkosti a boje proti stárnutí, když bude testovat limity vlastního těla. A bude u toho trpět, zatímco vy si ho náležitě užijete.

Budete mít husí kůži! Netflix v traileru ukazuje své největší letošní horory a thrillery
Budete mít husí kůži! Netflix v traileru ukazuje své největší letošní horory a thrillery
23.10.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Halloween se blíží a Netflix v uplynulých dnech a týdnech budoval svou letošní nabídku skutečně poctivě. Důkazem je nový trailer, který láká na každoroční Netflix & Chills, období, kdy se nás streamovací obr snaží vyděsit k smrti.

Nejočekávanější válečný film roku přichází na Netflix. Z traileru jde mráz po zádech
Nejočekávanější válečný film roku přichází na Netflix. Z traileru jde mráz po zádech
21.10.2022 17:30:00 | Filmové novinky

Týden před premiérou očekávaného válečného trháku Na západní frontě klid vyrukoval Netflix s definitivní upoutávkou, která vás prostě donutí si 28. října streamovací službu zapnout. Ze zobrazovaného násilí a dopadů války vám nebude dobře.