Aquaman byl dlouhé roky za otloukánka, ale režisér James Wan a Jason Momoa z něj udělali totálního borce, který nás baví svým otevřeným přijetím fantasy žánru a snahou na nic si nehrát. A dvojka bude očividně totální bomba.
Jason Momoa patří mezi největší akční borce současnosti a zdá se, že Aquaman 2 s podtitulem The Last Kingdom na tom rozhodně nic měnit nebude. Režisér James Wan slibuje pro dvojku ještě víc akce, ještě víc fantasy a ještě víc epičnosti. Což jsme si mysleli, že snad po jedničce, která strkala velikostí do kapsy i Ligu spravedlnosti, ani nejde. Jenže první video z natáčení a parádní storyboardy a concept arty ukazují, že DC pojede s dvojkou Aquamana ve velkém stylu a nabídne nám nová monstra (obří kobylky!) a Aquamana na zlatém mořském koníkovi. Vrátí se i padouch Black Manta, který pase po pomstě za smrt svého otce, a fanoušky prostě musí nadchnout team up bývalého krále Orma (Patrick Wilson) a Momoy, který se prostě narodil pro to, aby hrál Arhura Curryho.
⏰ 16. 10. 2021 🧑💼 Petr Semecký 📰 Filmové novinky
Nech si každý pátek podvečer zdarma doručit do svého inboxu náš nový newsletter s filmovými tipy, trailery či novinkami. Jdu na to!
Další: Novinky · České · Tipy · Data · Kvízy · Trailery · Rozhovory · Vše