FB pixel TP pixel
The Rock v bombastickém traileru Black Adama drtí nejmocnější hrdiny světa © Warner Bros / DC comics

The Rock v bombastickém traileru Black Adama drtí nejmocnější hrdiny světa

Hierarchie moci ve vesmíru DC se konečně změní! Už v říjnu totiž na plátna kin dorazí antihrdina Black Adam v podání Dwayna Johnsona, který je mocnější než sám Superman. A v dalším traileru svou moc dokazuje, když v pohodě seřeže celý Spolek spravedlnosti.

24. 7. 2022 13:30 | Filmové novinky

Black Adam byl kdysi otrokem v dávné zemi Kahdaq. Pak ale nabyl nadlidských schopností a stal se jednou z nejmocnějších bytostí DC vesmíru. Nyní přichází na filmová plátna. Svět potřebuje hrdiny, dostane ale jen Adama. Egyptský antihrdina je proto konfrontován mocným čarodějem Kentem Nelsonem alias Doctorem Fatem, který ho hodlá spolu s týmem Justice Society of America zastavit. Jenže, jak vidíme v traileru, nebude to jen tak...

Black Adama má na svědomí režisér Jaume Collet-Serra, který už s Rockem spolupracoval na dobrodružné disneyovce Expedice: Džungle. Proti Dwaynovu antihrdinovi se pak postaví výše zmíněný tým superhrdinů Americký spolek spravedlnosti. Jeho členy ztvární Pierce Brosnan, Noah Centineo, Aldis Hodge a Quintessa Swindell. A co víc, o propojení s ostatními DC filmy se postará Viola Davis v roli Amandy Waller! Premiéra v tuzemských kinech je plánována na 20. října.

Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Trailer Black Panthera 2 láká na velkolepý střet s Aquamanem od Marvelu
Trailer Black Panthera 2 láká na velkolepý střet s Aquamanem od Marvelu
24.07.2022 13:10:00 | Filmové novinky

Snímek Black Panther: Wakanda Forever bude epickým zakončením čtvrté fáze marvelovského sdíleného vesmíru, který získal nový název The Multiverse Saga. Nejmocnější říše suchozemského světa ve filmu narazí na bájnou podmořskou Atlantidu a jak to tak vypadá, události ovlivní celý mnohovesmír.

Nejdražší seriál Netflixu přichází. Trailer Sandmana slibuje úchvatnou fantasy
Nejdražší seriál Netflixu přichází. Trailer Sandmana slibuje úchvatnou fantasy
24.07.2022 12:50:00 | Filmové novinky

Na Comic-Conu nezahálí ani Netflix, který dva týdny před premiérou zveřejnil další trailer k seriálovému Sandmanovi. Prominentní člen rodiny Věčných Sen zjišťuje, že se možná blíží konec jeho velké říše. Dokáže mu zabránit a přitom zastavit pekelného Lucifera a padoucha Korinťana?

Hra o trůny nemá šanci. Tříminutový trailer Pána prstenů ukazuje bitvy i Balroga
Hra o trůny nemá šanci. Tříminutový trailer Pána prstenů ukazuje bitvy i Balroga
22.07.2022 20:30:00 | Filmové novinky

Vítěze nejepičtější fantasy roku 2022 bychom očividně měli. Amazon opravdu nelhal, když slíbil, že se seriál Pán prstenů: Prsteny moci bude moci chlubit podobou, která se dorovná filmům. Takhle velkolepou ságu jsme na televizních obrazovkách ještě neviděli.

Fantasy Dračí doupě má velkolepý první trailer. Fanoušky hry nadchne
Fantasy Dračí doupě má velkolepý první trailer. Fanoušky hry nadchne
22.07.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Po více než dvacet let starém filmu a dvou dalších videofilmech se značka DnD vrátí na velká plátna. V produkci Paramountu se můžeme těšit na vysokorozpočtový reboot s démonickým padouchem v podání Hugha Granta. Paramount nyní útočí s prvním trailerem!