FB pixel TP pixel
Cobra Kai potvrzuje 4. řadu prvním trailerem. A hned s návratem legendy! © TMDB

Cobra Kai potvrzuje 4. řadu prvním trailerem. A hned s návratem legendy!

Čtvrtá řada Cobra Kai by měla do pár měsíců dorazit na Netflix, a tak streamovací služba láká na nové přírůstky do sbírky karatistů. A tentokrát se vrátí legendární padouch, kterého naznačila již třetí řada.

Filmové novinky

Je to pravda! Terry Silver, ultimátní padouch a svůdce na scestí, bude přítomen ve čtvrté řadě nyní již netflixovské hitovky Cobra Kai. A to je moc dobře, protože poté, co se Johnny definitivně přidal na stranu Daniela, aby vedli společně Miyagi-Do, série potřebuje dalšího padoucha k Johnu Kreesovi. Terryho si samozřejmě všichni fanoušci vybavují z třetího Karate Kida, kde se snažil Daniel-sanovi zamotat hlavu. Předchozí řada Cobra Kai pak Terryho ukázala společně s Kreesem ve Vietnamu, kde si společně prošli peklem, které zrodilo jejich pevné přátelství. Nikoho pak asi nepřekvapí, že si svou slavnou roli zopakuje Thomas Ian Griffith, jemuž očividně notně prošedl jeho culík. Ostatně právě ten je z krátké upoutávky nejnápadnější, odmyslíme-li si Silverův slavný filmový dialog o tom, že pointou boje je zabránit nepříteli v možnosti jakýkoli boj vykonávat. Netflix bohužel zatím neoznámil datum uvedení, očekává se však, že bychom se ho měli dočkat ještě letos, případně začátkem příštího roku.

 1 687 zobrazení   109 se líbí
Her o trůny bude hromada. HBO rozjíždí přípravu dalšího seriálu
Her o trůny bude hromada. HBO rozjíždí přípravu dalšího seriálu
27.05.2021 13:30:00 | Filmové novinky

Hry o trůny není nikdy dost, řeklo si vedení HBO, a tak nás brzy čeká řada nových příběhů ze Západozemí. Rod draka se nyní natáčí, přípravy na dalších seriál jsou ale v plném proudu.

Hvězda Dámského gambitu straší v traileru na potenciální horor roku
Hvězda Dámského gambitu straší v traileru na potenciální horor roku
25.05.2021 18:50:00 | Filmové novinky

Režisér geniálních komedií a akční šlupky Baby Driver přichází s retro hororem, ve kterém hlavní roli ztvárnila hvězda Dámského gambitu Anya Taylor-Joy. A soudě dle traileru nás čeká pořádně stylová a drásavá podívaná.

Rušil vás u Armády mrtvých mrtvý pixel? Nebojte, televize je v pořádku
Rušil vás u Armády mrtvých mrtvý pixel? Nebojte, televize je v pořádku
25.05.2021 12:45:00 | Filmové novinky

Při sledování akčního zombie nářezu Armáda mrtvých od Zacka Snydera zakusilo mnoho diváků nepříjemnou zkušenost. Pozornost jim při koukání odváděly mrtvé pixely na obrazovce.

První trailer poslední řady Papírového domu ohlašuje datum premiéry!
První trailer poslední řady Papírového domu ohlašuje datum premiéry!
24.05.2021 16:30:00 | Filmové novinky

Tohle už není jenom bitva. Tohle je rovnou válka! Přesně takhle láká Netflix na velkolepé finále jednoho ze svých největších seriálových megahitů, který dorazí na podzim.