FB pixel TP pixel
Netflix ukončil natáčení Enoly Holmesové 2. Henry Cavill motivuje fanoušky © Netflix

Netflix ukončil natáčení Enoly Holmesové 2. Henry Cavill motivuje fanoušky

Natáčecí fáze druhého dílu netflixovského rodinného hitu Enola Holmesová je konečně u konce a my můžeme pomalu vyhlížet jeho premiéru. Na svém Instagramu se o tuto informaci podělil sám Sherlock Holmes Henry Cavill.

Filmové novinky 2. 12. 2021 10:00 | Filmové novinky

Loňský překvapivý hit Enola Holmesová patřil na Netflixu k nejsledovanějším pořadům, a i když nesbíral nijak zvlášť pochvalné reakce, diváci na něm oceňovali především bezprostřední herecký projev Millie Bobby Brown (Stranger Things) v hlavní roli a hravou a oddychovou atmosféru celého snímku, která se dokonale hodí k večernímu rodinnému pokoukání. Snímek byl natočen podle knih britské spisovatelky Nancy Springer o Enole Holmesové, mladší a neméně chytré sestře nejslavnějšího detektiva na světě. Enola v prvním snímku zjistila, že její matka (Helena Bonham Carter) záhadně zmizela a rozhodla se ji vypátrat, aby nakonec odkryla nebezpečné spiknutí. Vedle Millie si ve snímku zahrál i další netflixovský miláček Henry Cavill v roli jejího bratra Sherlocka.

A právě zaklínač Cavill nyní na svém Instagramu oznámil, že se natáčení druhé Enoly nachýlilo ke svému konci. Pronesl to spíše mezi řečí, když motivačně promlouval o své nechuti jít si zaběhat po posledním natáčecím dni, kterou ale nakonec překonal, a vyzýval ke sportu i své sledující fanoušky. O samotném příběhu druhého dílu Enoly toho není mnoho známo, ale ví se, že mimo výše zmíněnou trojici, se do pokračování vrátí Adeel Akhtar jako Lestrade, Susan Wokoma jako Edith a Louis Partridge jako Tewkesbury. Kromě toho se k známému hereckému obsazení v novém díle připojili David Thewlis (Harry Potter), Sharon Duncan-Brewster (Duna) či Abbie Hern (Pakt). Režírovat bude opět Harry Bradbeer. Datum premiéry není dosud známo, počítá se ovšem někdy s druhou polovinou příštího roku.

 4 906 zobrazení   38 se líbí
Norský remake naší Popelky pobuřuje. Češi si ale na Čínu hrát nemohou
Norský remake naší Popelky pobuřuje. Češi si ale na Čínu hrát nemohou
01.12.2021 18:00:00 | Filmové novinky

Mediálním prostorem dnes silně otřásla kauza o norské verzi tuzemské klasiky Tři oříšky pro Popelku. Opravdu může distribuční společnost zasahovat do střihu filmů?

Spider-Man se rozhodně neloučí. Tvůrci odhalují další plány s Marvelem
Spider-Man se rozhodně neloučí. Tvůrci odhalují další plány s Marvelem
01.12.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Třetí Spider-Man s tváří Toma Hollanda klepe na dveře a otázka, zda se s námi tímto filmem pavoučí hrdina rozloučí, rezonovala ve společnosti čím dál tím víc. Amy Pascal, producentka této pavoučí trilogie, dala napjatým fanouškům jasnou odpověď:

Tvůrci Bridgertonových lákají v traileru na drama o slavné podvodnici
Tvůrci Bridgertonových lákají v traileru na drama o slavné podvodnici
30.11.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Producentka Shonda Rhimes si pro Netflix na příští rok přichystala krom pokračování hitové romance Bridgertonovi také nový seriál Neskutečná Anna. Ten vznikl na motivy pravdivého příběhu a mapuje cestu podvodnice, která si podmanila newyorskou smetánku.

Zaklínač ukázal první souboj z druhé řady. Fanoušci her budou jásat!
Zaklínač ukázal první souboj z druhé řady. Fanoušci her budou jásat!
29.11.2021 16:00:00 | Filmové novinky

Ano! Fantasy událost sezony se již nezadržitelně blíží a Geralt se svou schovankou Ciri již brzy usadí na našich obrazovkách. Netflix se proto rozhodl navnadit fanoušky řádným soubojovým klipem.