FB pixel TP pixel
Netflix ukončil natáčení Enoly Holmesové 2. Henry Cavill motivuje fanoušky © Netflix

Netflix ukončil natáčení Enoly Holmesové 2. Henry Cavill motivuje fanoušky

Natáčecí fáze druhého dílu netflixovského rodinného hitu Enola Holmesová je konečně u konce a my můžeme pomalu vyhlížet jeho premiéru. Na svém Instagramu se o tuto informaci podělil sám Sherlock Holmes Henry Cavill.

2. 12. 2021 10:00 | Filmové novinky

Loňský překvapivý hit Enola Holmesová patřil na Netflixu k nejsledovanějším pořadům, a i když nesbíral nijak zvlášť pochvalné reakce, diváci na něm oceňovali především bezprostřední herecký projev Millie Bobby Brown (Stranger Things) v hlavní roli a hravou a oddychovou atmosféru celého snímku, která se dokonale hodí k večernímu rodinnému pokoukání. Snímek byl natočen podle knih britské spisovatelky Nancy Springer o Enole Holmesové, mladší a neméně chytré sestře nejslavnějšího detektiva na světě. Enola v prvním snímku zjistila, že její matka (Helena Bonham Carter) záhadně zmizela a rozhodla se ji vypátrat, aby nakonec odkryla nebezpečné spiknutí. Vedle Millie si ve snímku zahrál i další netflixovský miláček Henry Cavill v roli jejího bratra Sherlocka.

A právě zaklínač Cavill nyní na svém Instagramu oznámil, že se natáčení druhé Enoly nachýlilo ke svému konci. Pronesl to spíše mezi řečí, když motivačně promlouval o své nechuti jít si zaběhat po posledním natáčecím dni, kterou ale nakonec překonal, a vyzýval ke sportu i své sledující fanoušky. O samotném příběhu druhého dílu Enoly toho není mnoho známo, ale ví se, že mimo výše zmíněnou trojici, se do pokračování vrátí Adeel Akhtar jako Lestrade, Susan Wokoma jako Edith a Louis Partridge jako Tewkesbury. Kromě toho se k známému hereckému obsazení v novém díle připojili David Thewlis (Harry Potter), Sharon Duncan-Brewster (Duna) či Abbie Hern (Pakt). Režírovat bude opět Harry Bradbeer. Datum premiéry není dosud známo, počítá se ovšem někdy s druhou polovinou příštího roku.

 4 906 zobrazení   38 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Norský remake naší Popelky pobuřuje. Češi si ale na Čínu hrát nemohou
Norský remake naší Popelky pobuřuje. Češi si ale na Čínu hrát nemohou
01.12.2021 18:00:00 | Filmové novinky

Mediálním prostorem dnes silně otřásla kauza o norské verzi tuzemské klasiky Tři oříšky pro Popelku. Opravdu může distribuční společnost zasahovat do střihu filmů?

Spider-Man se rozhodně neloučí. Tvůrci odhalují další plány s Marvelem
Spider-Man se rozhodně neloučí. Tvůrci odhalují další plány s Marvelem
01.12.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Třetí Spider-Man s tváří Toma Hollanda klepe na dveře a otázka, zda se s námi tímto filmem pavoučí hrdina rozloučí, rezonovala ve společnosti čím dál tím víc. Amy Pascal, producentka této pavoučí trilogie, dala napjatým fanouškům jasnou odpověď:

Tvůrci Bridgertonových lákají v traileru na drama o slavné podvodnici
Tvůrci Bridgertonových lákají v traileru na drama o slavné podvodnici
30.11.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Producentka Shonda Rhimes si pro Netflix na příští rok přichystala krom pokračování hitové romance Bridgertonovi také nový seriál Neskutečná Anna. Ten vznikl na motivy pravdivého příběhu a mapuje cestu podvodnice, která si podmanila newyorskou smetánku.

Zaklínač ukázal první souboj z druhé řady. Fanoušci her budou jásat!
Zaklínač ukázal první souboj z druhé řady. Fanoušci her budou jásat!
29.11.2021 16:00:00 | Filmové novinky

Ano! Fantasy událost sezony se již nezadržitelně blíží a Geralt se svou schovankou Ciri již brzy usadí na našich obrazovkách. Netflix se proto rozhodl navnadit fanoušky řádným soubojovým klipem.