FB pixel TP pixel
HBO nelení, chystá spin-off komiksovky Birds of Prey © Warner Bros.

HBO nelení, chystá spin-off komiksovky Birds of Prey

Warneři to s premiérami nových sólovek DC hrdinů exkluzivně na HBO Max myslí vážně. Po Batgirl a Blue Beetleovi totiž vlastní snímek získá i Black Canary a její příběh bude přímo spin-offem loňské týmovky Birds of Prey.

Filmové novinky

Kvůli pandemii se na HBO Max letos objevily všechny projekty studia Warner Bros. souběžně se svou kinopremiérou (pokud vůbec nějakou měly). A jelikož na Maxu se snímkům mnohdy dařilo lépe, než v kině, zkouší Walter Hamada a DC Entertainment novou strategii. Některé své nové snímky uvedou exkluzivně na HBO Max. Aktuálně už jsou potvrzeny premiéry nových filmů, jako jsou Batgirl a Blue Beetle, velice pravděpodobně přímo na Max dorazí i další oznámené projekty jako Amazons (plánovaný spin-off Wonder Woman), Hourman, Plastic Woman či Zatanna. Přímo a jedině do kin a s odstupem 40 dní před premiérou na HBO Max pak dorazí The Flash, The Batman, Black Adam nebo Aquaman: The Lost Kingdom. Velice nejistá je pozice Supergirl, o které se spekulovalo jak přímo coby o Max exkluzivitce, tak o velkofilmu přímo pro kina.

HBO nelení, chystá spin-off komiksovky Birds of Prey © Warner Bros.

Batgirl a Blue Beetla na Maxu nově doplní Black Canary, jež konečně, po měsících spekulací, získala svůj vlastní sólový projekt. Nový snímek by měl být přímo spin-offem loňské týmovky Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) od Cathy Yan a Christiny Hodson a hlavní roli si v něm zopakuje herečka Jurnee Smollett. Scénář filmu dostala na starost talentovaná tvůrkyně Misha Green, která začínala jako spoluautorka scénářů k Zákonu gangu a s Jurnee spolupracovala už na úspěšných seriálech Útěk za svobodou a hlavně Lovecraftova země. Misha rovněž nedávno dostala na starost dvojku Tomb Raider, Black Canary by ale podle všeho měla mít přednost. V jednom z tweetů z nedávné doby Misha prostřednictvím kryptických emoji naznačila, že by v Canařině sólovce mohli v rámci DCEU debutovat i Green Arrow či Bronze Tiger. Film pak pravděpodobně debutuje někdy během roku 2023 a doplní tak už oznámenou kinopremiéru druhého Shazama.

 201 zobrazení  
Apple TV+ láká finálním trailerem na 2. řadu svého seriálového klenotu
Apple TV+ láká finálním trailerem na 2. řadu svého seriálového klenotu
27.08.2021 17:00:00 | Filmové novinky

Dramatický seriálový hit The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon patří k nejúspěšnějším seriálům streamovací stanice Apple TV+. Ta nyní láká novým trailerem na druhou řadu své vlajkové lodě.

Chystají se dva nové projekty ze světa Stargate. Budou na Amazonu?
Chystají se dva nové projekty ze světa Stargate. Budou na Amazonu?
26.08.2021 13:00:00 | Filmové novinky

Mohou se fanoušci Stargate začít těšit? Podle zákulisních informací to totiž vypadá, že jsou ve vývoji dva nové projekty z tohoto univerza.

Prequel zombie řežby Armáda mrtvých má konečně datum premiéry
Prequel zombie řežby Armáda mrtvých má konečně datum premiéry
25.08.2021 8:00:00 | Filmové novinky

Prequel Snyderovy Armády mrtvých příznačně pojmenovaný jako Armáda lupičů na obrazovky Netflixu vrátí nejzábavnější postavu Dietera Ludwiga. Po traileru dostal snímek i datum premiéry.

Je to tam! První trailer na Spider-Mana 3 odhaluje hrátky s multivesmírem
Je to tam! První trailer na Spider-Mana 3 odhaluje hrátky s multivesmírem
24.08.2021 9:50:00 | Filmové novinky

Sony a Marvel konečně zveřejnili první ukázku na film Spider-Man: Bez domova, ve kterém by se v samotném finále měli sejít všichni dosavadní pavoučí muži.