FB pixel TP pixel
Apple TV+ láká finálním trailerem na 2. řadu svého seriálového klenotu © Apple TV+

Apple TV+ láká finálním trailerem na 2. řadu svého seriálového klenotu

Dramatický seriálový hit The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon patří k nejúspěšnějším seriálům streamovací stanice Apple TV+. Ta nyní láká novým trailerem na druhou řadu své vlajkové lodě.

27. 8. 2021 17:00 | Filmové novinky

Pokud mělo za dobu existence streamovací platformy Apple TV+ smysl uvažovat o jejím předplatném, určitě to bylo jednak kvůli sportovnímu feel-good dojáku Ted Lasso s Jasonem Sudeikisem, který si nedávno odbyl druhou řadu, tak především kvůli vlajkové lodi služby – seriálu The Morning Show. Ten za účasti hvězd Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Stevea Carella, Marka Duplasse nebo Billyho Crudupa nabízí nelichotivý pohled do fungování ranní televizní show a zpravodajského zákulisí plného intrik.

Seriál se setkal s kladným diváckým i kritickým přijetím, a tak není divu, že mnoho fanoušků již netrpělivě vyhlíží druhou řadu. Její první díl dorazí na obrazovky předplatitelů již 17. září a s týdenní periodicitou se dočkáme dohromady deseti nových epizod. Soudě podle traileru bude druhá série pokračovat bezprostředně po událostech z konce té první, kdy Alex (Jennifer Aniston) odešla z role spolumoderátorky poté, co odhalila toxické misogynní prostředí ve stanici. Ředitel Cory (Billy Crudup) ji ale osobně vyhledá, a poprosí ji o návrat do pořadu. Další kolo manipulací, pletich a lží se může opět roztočit.

 679 zobrazení  
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Chystají se dva nové projekty ze světa Stargate. Budou na Amazonu?
Chystají se dva nové projekty ze světa Stargate. Budou na Amazonu?
26.08.2021 13:00:00 | Filmové novinky

Mohou se fanoušci Stargate začít těšit? Podle zákulisních informací to totiž vypadá, že jsou ve vývoji dva nové projekty z tohoto univerza.

Prequel zombie řežby Armáda mrtvých má konečně datum premiéry
Prequel zombie řežby Armáda mrtvých má konečně datum premiéry
25.08.2021 8:00:00 | Filmové novinky

Prequel Snyderovy Armády mrtvých příznačně pojmenovaný jako Armáda lupičů na obrazovky Netflixu vrátí nejzábavnější postavu Dietera Ludwiga. Po traileru dostal snímek i datum premiéry.

Je to tam! První trailer na Spider-Mana 3 odhaluje hrátky s multivesmírem
Je to tam! První trailer na Spider-Mana 3 odhaluje hrátky s multivesmírem
24.08.2021 9:50:00 | Filmové novinky

Sony a Marvel konečně zveřejnili první ukázku na film Spider-Man: Bez domova, ve kterém by se v samotném finále měli sejít všichni dosavadní pavoučí muži.

Sci-fi Cowboy Bebop se blíží! Netflix zveřejnil první fotky a datum premiéry
Sci-fi Cowboy Bebop se blíží! Netflix zveřejnil první fotky a datum premiéry
23.08.2021 20:30:00 | Filmové novinky

Dlouho chystaná a ještě více očekávaná seriálová adaptace Cowboye Bebopa se konečně začíná přibližovat a Netflix odtajnil první fotky hlavních hrdinů.