FB pixel TP pixel
Netflix představuje nové drama The Society v prvním teaser traileru © TMDB

Netflix představuje nové drama The Society v prvním teaser traileru

Netflix vypustil první náhled pod pokličku svého nového seriálu The Society, který se bude odehrávat v chaotickém světě, kde si teenageři mohou dělat, co se jim zlíbí, protože jejich rodiče záhadně zmizeli.

5. 4. 2019 15:00 | Filmové novinky

Seriál je inspirován klasickým románem Pán much z roku 1954, za který autor William Golding obdržel Nobelovu cenu. Následuje skupinku teenagerů, kteří jsou nečekaně převezeni do přesné napodobeniny jejich bohatého města v Nové Anglii, kde však není ani stopy po jejich rodičích. Zatímco se snaží zjistit, co se stalo, a různými způsoby si užívají nečekaně nabyté svobody, stává se pomalu a jistě prioritou číslo jedna přežití.

Ženské jádro obsazení tvoří Kathryn Newton (Sedmilhářky, Tři billboardy kousek za Ebbingem), Rachel Keller (Legion, Fargo), Kristine Forseth (Apostle) a Olivia DeJonge (The Visit). Autorem scénáře je Chris Keyser (Správná pětka), režii převzal Marc Webb (500 dní se Summer, The Amazing Spider-Man). Desetidílný seriál má exkluzivní premiéru na Netflixu 10. května.

 230 zobrazení   4 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Terminátor 6: První fotky a další novinky z pokračování Dark Fate
Terminátor 6: První fotky a další novinky z pokračování Dark Fate
04.04.2019 15:30:00 | Filmové novinky

Na konci října vstoupí do kin šestý Terminátor a konečně jsme se dočkali nových fotografií. Uvidíme na nich nejen Lindu Hamilton (Sarah Connor), ale poprvé také terminátora v podání Arnolda Schwarzeneggera. Doufáme, že se brzy také objeví první trailer.

Hra o trůny: Proč není ukázka Zimohradu v ruinách příliš relevantní?
Hra o trůny: Proč není ukázka Zimohradu v ruinách příliš relevantní?
04.04.2019 12:00:00 | Filmové novinky

HBO rozjíždí na YouTube poněkud netradiční marketing. Pokud odebíráte oficiální kanál GameofThrones a máte aktivní zvoneček, zřejmě vás překvapilo, že se na něm v posledních 3 dnech objevily hned 3 nové teasery. Co v nich uvidíte?

Konečně oficiálně potvrzeno. The Umbrella Academy dostala druhou řadu
Konečně oficiálně potvrzeno. The Umbrella Academy dostala druhou řadu
03.04.2019 16:00:00 | Filmové novinky

I když to mnoho fanoušků tohoto komiksového seriálového hitu bralo jako hotovou věc, dosud Netflix oficiálně pokračování v podobě druhé řady nepotvrdil. To se naštěstí včerejškem změnilo.

Hra o Trůny: Finále 8. řady nebude úplným koncem. A máme nové záběry
Hra o Trůny: Finále 8. řady nebude úplným koncem. A máme nové záběry
02.04.2019 | Filmové novinky

8. řada Hry o trůny dorazí už za dva týdny a HBO pokračuje v opatrném poodhalování dalších novinek. Světlo světa spatřily dvě nové upoutávky obsahující několik zajímavých záběrů i nová série fotografií, které primárně zobrazují Daenerys v Zimohradu. Další novinkou je oznámení dvouhodinového dokumentu, který HBO odvysílá po finále 8. řady.