FB pixel TP pixel
Konečně oficiálně potvrzeno. The Umbrella Academy dostala druhou řadu © TMDB

Konečně oficiálně potvrzeno. The Umbrella Academy dostala druhou řadu

I když to mnoho fanoušků tohoto komiksového seriálového hitu bralo jako hotovou věc, dosud Netflix oficiálně pokračování v podobě druhé řady nepotvrdil. To se naštěstí včerejškem změnilo.

Filmové novinky

Seriál na motivy komiksu z dílny vydavatelství Dark Horse od scénáristy Gerarda Waye a ilustrátora Gabriela Bá vyšel na Netflixu 15. února s rozsahem deseti dílů. Tímto projektem z alternativního vesmíru, sledujícím skupinu sedmi nadaných dětí, které jsou vychovávány multimilionářem, který je učil ovládat své schopnosti, připomínající mix X-menů a Watchmenů, chtěl streamovací gigant ukázat, že se obejde bez přítomnosti Marvelu. Po ukončení spolupráce Netflix potřebuje zaplnit segment superhrdinských seriálů a dle dostupných čísel se mu to s The Umbrella Academy nadmíru podařilo. Podle agentury Parrot Analytics jde o nejsledovanější seriál vydaný na digitálních platformách. Navíc se přidaly i poměrně vstřícné kritiky, takže se oficiální potvrzení druhé řady pro mnohé zdálo jako formalita.

Žádné velké změny by se s druhou řadou neměly odehrát: Ellen Page, Tom Hopper, David Castaneda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher a Justin H. Min by se všichni měli vrátit před kameru, stejně jako Steve Blackman (Altered Carbon, Fargo) by měl projekt znovu vést jako showrunner. Druhá řada by měla opět obsahovat deset hodinových epizod a natáčení bude znovu probíhat v létě v kanadském Torontu. Očekávat pokračování osudů hrdinů pak můžeme pravděpodobně na počátku příštího roku.

 87 zobrazení   10 se líbí
Hra o Trůny: Finále 8. řady nebude úplným koncem. A máme nové záběry
Hra o Trůny: Finále 8. řady nebude úplným koncem. A máme nové záběry
02.04.2019 | Filmové novinky

8. řada Hry o trůny dorazí už za dva týdny a HBO pokračuje v opatrném poodhalování dalších novinek. Světlo světa spatřily dvě nové upoutávky obsahující několik zajímavých záběrů i nová série fotografií, které primárně zobrazují Daenerys v Zimohradu. Další novinkou je oznámení dvouhodinového dokumentu, který HBO odvysílá po finále 8. řady.

Christian Bale přibral pro roli písečného červa v adaptaci Duny přes 200 tun
Christian Bale přibral pro roli písečného červa v adaptaci Duny přes 200 tun
01.04.2019 | Filmové novinky

Server The Hard Times informoval čtenáře, že Christian Bale, herec známý svými výraznými fyzickými proměnami, pro svou novou roli opět významně nabral svalovou a tukovou hmotu. Pro věrné ztvárnění písečného červa přibral přes 200 tun.

Brie Larson nakonec v novém filmu Charlieho Kaufmana neuvidíme
Brie Larson nakonec v novém filmu Charlieho Kaufmana neuvidíme
28.03.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Slavný scénárista Charlie Kaufman pro Netflix natáčí psychologický thriller I’m thinking of Ending Things, ve kterém měla původně účinkovat Brie Larson. Ta se ale rozhodla z projektu odejít. Nahradí ji tak herečka Jessie Buckley.

Trailer k 3. řadě Stranger Things je nejsledovanějším videem Netflixu na YouTube
Trailer k 3. řadě Stranger Things je nejsledovanějším videem Netflixu na YouTube
27.03.2019 15:00:00 | Filmové novinky

První plnohodnotná upoutávka k vysoce očekávané 3. řadě seriálu Stranger Things se necelý týden po svém zveřejnění stala nejsledovanějším videem Netflixu na jeho YouTube kanále. Jde o potvrzení nedočkavosti fanoušků, kteří od uzavření druhé řady netrpělivě čekají na návrat do Hawkins ve státě Indiana.