FB pixel TP pixel
Netflix ukázal trailery na tři novinky. Nechybí Transformers, ani akce © TMDB

Netflix ukázal trailery na tři novinky. Nechybí Transformers, ani akce

Červenec je v plném proudu, což mimo jiné znamená, že Netflix tasí plnohodnotné upoutávky na své nejžhavější novinky, které v nejbližších dnech a týdnech zamíří na obrazovky televizí. A jako obvykle se jedná o mix, který má zasáhnout v podstatě všechny věkové skupiny.

Filmové novinky

Transformers: Války o Cybertron

Už 30. července se na Netflix chystá nová série populárních Transformers, která potěší hlavně fandy původní generace hrdinů ze Cybertronu. Transformers: Války o Cybertron nás totiž zavedou na domovinu Autobotů a Decepticonů, kteří se budou prát o všemocnou Prajiskru. Stylizace je tentokrát do počítačového anime, ale původní vzhled robotů zůstal zachován. Zapomenout tak můžete na organičtější design Michaela Baye. Optimus, Bumblebee a Megatron pořád vypadají jako staré roztomilé plechovky, tak jak to máme rádi. Koncem měsíce nás čeká úvodních 6 epizod s podtitulem Obležení, v budoucnu pak mají následovat další dvě kapitoly.

Stánek s polibky 2

Sympatická romanťárna Stánek s polibky sice nepřinesla žánrovou revoluci, fajn podívaná to ale byla. A tak není divu, že se už 24. července dočkáme pokračování, ve kterém pohledná Elle bude řešit, jak se vyrovnat se vztahem na dálku, posledním ročníkem střední školy a výběrem vysněné vysoké. Má jít za svou láskou, anebo tam, kam jde jejím nejlepší kamarád? Do všeho pak samozřejmě hodí vidle i nový fešák ze školy, takže o romantiku a pláč nebude nouze.

Old Guard: Nesmrtelní

Recenze na očekávanou fantasy akci Old Guard: Nesmrtelní už jsou venku a některé z nich tvrdí, že se jedná o nejlepších akční film, který Netflix zatím vytvořil. Pod kotel očekávání přikládá polínka i samotný Netflix, který vytasil ještě jednu finální upoutávku, která má všechno, co od žánru komiksové blbiny s nemrtvými bojovníky Křížových výprav očekáváme. Jsou tu hlášky, střípky akce, v rámci mezí logiku dávající zápletka a charisma Chiwetela Ejiofora a Charlize Theron. Prostě bychom lhali, kdybychom tvrdili, že televizi 10. července nezapneme.

 7 903 zobrazení   49 se líbí
Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
06.07.2020 13:00:00 | Filmové novinky

Ve věku 91 let odešel dost možná nejlepší skladatel všech dob - Ennio Morricone. Skladatel, který svůj život zasvětil tvorbě hudby pro filmy a televizi, měl na sklonku života za sebou stovky projektů a přesto dokázal do každého z nich vtisknout svou nekonečnou originalitu.

Tvůrci Westworldu chystají adaptaci herní série Fallout. Kde ji uvidíme?
Tvůrci Westworldu chystají adaptaci herní série Fallout. Kde ji uvidíme?
03.07.2020 10:00:00 | Filmové novinky

Jonathan Nolan a Lisa Joy, tvůrci oblíbeného a 3. řadou znovu úspěšně nastartovaného seriálu Westworld přebírají otěže adaptace neméně legendární videoherní série Fallout. Ven se dostal dokonce i krátký teaser.

Netflix jede trailerové hody. Nechybí fantasy, animák a rodinná podívaná
Netflix jede trailerové hody. Nechybí fantasy, animák a rodinná podívaná
02.07.2020 | Filmové novinky

Prázdninová nabídka Netflixu rozhodně nebude chudá a vybrat by si měl každý. Nové trailery lákají mimo jiné na animovaný muzikál, komediální drama, seriál pro děti nebo fantasy legendu.

Hurá! Nejlepší krimi seriál Netflixu dostane poslední 4. řadu!
Hurá! Nejlepší krimi seriál Netflixu dostane poslední 4. řadu!
01.07.2020 | Filmové novinky

Netflix právě oficiálně potvrdil, že jeden z jeho kriticky i divácky nejoblíbenějších současných seriálů se dočká čtvrté řady, která bude zároveň jeho poslední. Osudy rodiny Byrdeových ze seriálu Ozark se tak uzavřou.