FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Ochránce

V bohaté knihovně Netflixu se zanedlouho objeví již 4. řada oblíbeného tureckého fantasy Ochránce. Seriál vypráví příběh o mladíkovi Hakanovi, istanbulském obchodníčkovi, který po smrti svého adoptivního otce zjišťuje, že je napojen na prastarý tajný řád, jehož úkolem je chránit město. Stává se tedy takzvaným Ochráncem, který musí bránit Istanbul proti nesmrtelnému protivníkovi. Napínavé akční fantasy plné bojových scén v pohádkovém příběhu již od 9. července na Netflixu.

Online na Netflix (titulky) od 15. 12. 2018 , nové díly od 9. 7. 2020

Prokletá

Na motivy knihy Toma Wheelera, kterou svými ilustracemi opatřil Frank Miller, se na naše obrazovky dostane další variace na artušovskou legendu. Tentokráte se známého příběhu dočkáme z pohledu Nimue, mladé hrdinky s tajemným darem, jejímž osudem je stát se mocnou Jezerní paní. Po smrti své matky najde nečekaného společníka v Artušovi, mladém žoldnéři, s nímž mají za cíl najít Merlina a doručit bájný meč Excalibur. Role heroinky Nimue se zhostí Katherine Langford, Merlina pak ztvární Gustaf Skarsgard. Na Netflixu od 17. července.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 17. 7. 2020

Řád

Teen hororové fantasy Řád určitě potěší své fanoušky a fanynky. Přichází totiž s druhou řadou, aby rozvinulo příběh o studentovi Jacku Mortonovi, který se, aby pomstil smrt své matky, připojí k tajnému řádu praktikujícímu magii. Při seznamování s organizací také odkrývá temnou minulost své rodiny a ocitá se uprostřed nelítostného boje proti vlkodlakům. Na Netflixu od 18. července.

Online na Netflix (titulky) od 7. 3. 2019 , nové díly od 18. 6. 2020

Válečná jeptiška

Další fantasy, které je primárně zaměřeno na teenagery tentokráte vypráví příběh o devatenáctileté Avě, která se probere v márnici, na zádech má vyrytý božský artefakt a ovládá superschopnosti. Zjišťuje, že je nyní členkou prastarého řádu jeptišek bojujícího s démony a chránícího Zemi. Navíc mocné síly nebe i pekla se ji snaží najít a ovládnout. Seriál slibující zábavnou akční podívanou plnou trikových scén adaptující stejnojmenný komiks nabídne Netflix od 2. července.

Online na Netflix (titulky) od 2. 7. 2020

Déšť

I když se postapokalyptický dánský seriál u kritiků nesetkal s nadšeným přijetím, diváci si k němu cestu našli a 6. srpna se dočkají jeho uzavření finální třetí řadou. Příběh seriálu se odehrává šest let po té, kdy virus, který přinesly dešťové srážky, vyhladil téměř celou Skandinávii. Sourozenci Simone a Rasmus po celou dobu ukrytí v bunkru se nyní vydávají hledat svého otce, který je tam zanechal a už se nevrátil. Po cestě nacházejí další přeživší, se kterými se snaží najít bezpečné místo.

Online na Netflix (titulky) od 4. 5. 2018 , nové díly od 6. 8. 2020

Netflix válí s 5 trailery na novinky a pokračování z žánrů sci-fi a fantasy  |  Filmové novinky  |   |  58 líbí se

Petr Kollár

Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.


Další články jako Netflix válí s 5 trailery na novinky a pokračování z žánrů sci-fi a fantasy

Filmové novinky  |  včera 12:00

Netflixovský mistr stalkingu je zpátky. Mrkněte na trailer 3. řady thrilleru Ty

Za necelý měsíc doputuje na obrazovky předplatitelů Netflixu již třetí řada psychologického krimi hitu TY. Netflix si tak pro jeho fanoušky připravil plnohodnotný navnazující trailer. číst více

Filmové novinky  |  před 2 dny

Nový Mortal Kombat je konečně dostupný online. Kde si ho pustit?

S novým Mortal Kombatem to bylo dlouhé tažení. Kinům se nakonec vyhnul a i cesta do domácností trvala déle, než se čekalo. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny

Sexuální výchova je zpět! Připomeňte si předchozí děj ve vtipném videu

Dnes se konečně na naše obrazovky dostává 3. řada hitového teenagerského seriálu Sexuální výchova. Pro ty, kdo kvůli dlouhé odmlce tápou, jaké události se v předchozí sérii udály, připravil Netflix vtipné rekapitulační video. číst více

Filmové novinky  |  před 5 dny

Horor od tvůrců V zajetí démonů a Stranger Things? Netfix láká na novinky

Přichází podzim, což je samozřejmě doba dlouhých nocí a času na strašidelné příběhy. Netflix proto přichází s novými ukázkami, v nichž nabídne napínavou duchařinu, slasher s litry krve a seriál hororového mistra. číst více

Filmové novinky  |  před 6 dny

Fantasy Netflixu se vrací! Zámek a klíč má tajuplný první trailer 2. řady

Zámkovi se vrací a opět budou muset bojovat o to, aby kouzelné klíče nepadly do špatných rukou. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist