FB pixel TP pixel
POTVRZENO: Zaklínač dorazí až krátce před Vánocemi © TMDB

POTVRZENO: Zaklínač dorazí až krátce před Vánocemi

Oficiální a verifikovaný účet nizozemské odnože Netflixu sdílel v nyní již smazaném postu počet „bezesných“ nocí, které budou muset fanoušci do premiéry Zaklínače přetrpět. Dost možná nechtěně tak ukončil měsíce až roky trvající spekulace o datu vydání seriálu.

12. 9. 2019 0:00 | Filmové novinky

Ověřené účty @NetflixNetherlands na Facebooku a #NetflixNL na Twitteru dnes zveřejnily posty, které velmi pravděpodobně „propálily“ datum oficiální premiéry očekávané fantasy série The Witcher. Fanoušky Geralta (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan) a Yennefer (Anya Chalotra) dle postů čeká ještě 97 bezesných nocí, než 1. řada dorazí. To znamená, že se dočkáme 17. prosince. Ještě si tedy počkáme, ale aspoň už si v kalendáři můžete označit pevné datum.

POTVRZENO: Zaklínač dorazí až krátce před Vánocemi © TMDB

Zde se sluší připomenou květnový pravděpodobný leak, o němž informoval NSFW blog Recapped, který tehdy zveřejnil informaci, že celá 1. řada Zaklínače bude vydána 20. prosince letošního roku. Zřejmě slušný zdroj. Prosincová premiéra snad také naznačuje, že Netflix začne na přelomu roku natáčet druhou řadu. Dle postů z Instagramu scénáristy Declana de Barry to navíc vypadá, že scénáristé aktuálně na pokračování pilně pracují, což by časově mohlo souhlasit.

POTVRZENO: Zaklínač dorazí až krátce před Vánocemi © TMDB

 308 zobrazení   74 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Netflixovský Zaklínač nabral posilu ze Hry o trůny i Star Wars
Netflixovský Zaklínač nabral posilu ze Hry o trůny i Star Wars
11.09.2019 | Filmové novinky

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak tvůrci fantasy filmů a seriálu dosahují magického nádechu krajiny i jednotlivých lokací? Mnohdy za to můžou neopěvovaní a zřídkakdy zmiňovaní hrdinové, kterým se říká scénografové. A tvůrcům Zaklínače se jednoho scénografa s působivou praxí podařilo ulovit.

Warneři chtějí nového Harryho Pottera s původním hereckým trojlístkem
Warneři chtějí nového Harryho Pottera s původním hereckým trojlístkem
10.09.2019 | Filmové novinky

Divadelní hra Harry Potter and the Cursed Child londýnského divadla West End se možná dočká zfilmování. Pokukuje po ní studio Warner Bros., které by rádo obsadilo i původního Harryho.

Tarantino zvažuje prodlouženou verzi Tenkrát v Hollywoodu pro Netflix
Tarantino zvažuje prodlouženou verzi Tenkrát v Hollywoodu pro Netflix
09.09.2019 10:00:00 | Filmové novinky

Quentin Tarantino točí dlouhé filmy. Někdy jsou tak dlouhé, že vystřižené scény nechané na podlaze střižny by mohly posloužit jako dodatečný materiál k minisérii. A právě tu režisér zvažuje v případě svého hitu Tenkrát v Hollywoodu. Kterých scén bychom se mohli dočkat?

Vše, co chcete vědět o seriálovém Pánu prstenů z dílny Amazonu
Vše, co chcete vědět o seriálovém Pánu prstenů z dílny Amazonu
06.09.2019 | Filmové novinky

Amazon již o svém přísně utajovaném seriálu, který má být ambiciózním projektem ve stylu Hry o trůny, prozradil pár podstatných detailů. Které to jsou a co z nich vyplývá? Například že Saurona bude muset hrát konkrétní herec a zřejmě potkáme několik starých známých.