FB pixel TP pixel
PRVNÍ REAKCE: Pro Bonda nenastal čas zemřít, recyklaci se ale nevyhnul © Universal Pictures

PRVNÍ REAKCE: Pro Bonda nenastal čas zemřít, recyklaci se ale nevyhnul

Již 30. září má premiéru dlouho odkládaný snímek Není čas zemřít. V pořadí 25. bondovka nabrala kvůli pandemii covidu-19 zpoždění, ale nyní bere kina útokem. Jak dopadla rozlučka s Danielem Craigem, který agenta s povolením zabíjet ztvárňoval od roku 2006?

29. 9. 2021 17:20 | Filmové novinky

Reakce se v mnohém liší, avšak až na pár výjimek se shodnou na jednom – Daniel Craig předvádí v roli agenta Jejího Veličenstva znovu skvělý výkon. Podle mnohých se tedy dlouhé čekání vyplatilo a ve filmu nás prý navíc čeká srdcervoucí rozloučení, které oči fanoušků nenechá suché. Některé reakce pak považují Není čas zemřít za nejuspokojivější zakončení v historii všech bondovek a kupodivu sklízí pozitivní ohlasy i stopáž filmu, která činí dlouhých 163 minut, což je doposud nejvíc z celé série. Na filmu je podle všeho sice delší stopáž cítit, ale nevadí.

Objevují se samozřejmě i méně spokojené reakce. Když dáme stranou ty opravdu extrémně negativní, které Bonda rovnou posílají do propadliště dějin, zůstane nám zklamání, že se má jednat v Craigově éře pouze opět o to samé, akorát v delší podobě. Někteří kritici film dokonce označují za obyčejnou bondovku a vadí jim minimum napětí. V celkovém součtu jsou však první reakce na 25. bondovku spíše pozitivní a pochvalují si, že film má vše, co by měl mít. O kvalitách se můžete sami přesvědčit již za pár hodin.

 362 zobrazení  
Vojtěch Balák
Filmový a seriálový nadšenec, který se rád pohybuje v audiovizuálním světě a ještě raději o něm píše. Milovník hororů a sci-fi všeho druhu. Rád nahlédne i do komiksového světa, zvláště pak do toho plného živých mrtvých. Když zrovna nekouká na film, cestuje, fotí a dělá grafiku.
Eternals od Marvelu jsou prý nevhodní pro mládež. Čím film tolik pohoršuje?
Eternals od Marvelu jsou prý nevhodní pro mládež. Čím film tolik pohoršuje?
28.09.2021 14:00:00 | Filmové novinky

Nejambicióznější marvelovský film 4. fáze Marvel Cinematic Universe to nebude mít s distribucí očividně jednoduché. A může si za to tak trochu sám

Přijde Marvel o Avengers? Disneyho čeká soud o Iron Mana a další hrdiny
Přijde Marvel o Avengers? Disneyho čeká soud o Iron Mana a další hrdiny
27.09.2021 16:00:00 | Filmové novinky

Disney se krátce po roztržce se Scarlett Johansson musí připravovat na další významnou soudní při. Jeho divizi Marvel Entertainment totiž hrozí, že přijde o práva na své slavné komiksové postavy.

PRVNÍ FOTKA: Postapokalyptický seriál The Last of Us ukazuje Joela a Ellie
PRVNÍ FOTKA: Postapokalyptický seriál The Last of Us ukazuje Joela a Ellie
27.09.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Seriál The Last of Us má první oficiální fotku, která ukazuje Joela a Ellie. Jak moc zůstali věrní předloze?

Tříminutový trailer 2. řady Zaklínače vás dostane. Čekání bude bolestivé
Tříminutový trailer 2. řady Zaklínače vás dostane. Čekání bude bolestivé
25.09.2021 21:30:00 | Filmové novinky

Nejočekávanější seriálový návrat roku má od Netflixu sice už ohlášené datum premiéry druhé řady (17. prosince), ale s ukázkami se zatím dost šetřilo. Aktuální TUDUM to ale vynahradil a přinesl hned tři nové klipy z druhé řady Zaklínače.