FB pixel TP pixel
RECENZE: Napínavá thrillerová chuťovka Triple Frontier © TMDB

RECENZE: Napínavá thrillerová chuťovka Triple Frontier

Pryč jsou časy, kdy označení "produkce Netflixu" s sebou nesla negativní a trochu laciný nádech. Netflix investuje do svých filmů a seriálů obrovské peníze a není v poslední době lepšího důkazu než hvězdně obsazený akční thriller Triple Frontier s Benem Affleckem, Oscarem Isaacem či Charliem "Artušem" Hunnamem.

23. 6. 2019 0:00 | Video

Těžko se na Netflixu hledá film, jenž by nabízel hvězdnější obsazení než thrillerová jednohubka Triple Frontier. Ben Affleck, Pedro Pascal, Oscar Isaac, Charlie Hunnam a Garrett Hedlund představují elitní komando, které si dalo za cíl sestřelit místního drogového bosse a připravit ho o jeho nečistými praktikami nastřádané peníze. Ale jak už to v podobných filmech bývá, řada věcí se zvrtne a plán se musí opakovaně pozměnit. A protože režíruje odborník na komorní, leč atmosférické napínáky J.C. Chandor (Vše je ztraceno), můžete si být jistí, že scénář rozhodně nebude potupně sklánět hlavu před přehnaným množstvím akce a naopak se bude soustředit na herce, drama, napínání atmosféry a vůbec budování kvalitního filmového zážitku. Ostatně více film rozebírá Jakub Neumann aka Toren CZ v naší nové recenzi. A rozhodně nešetří spokojeností.

 202 zobrazení   5 se líbí
RECENZE: Atmosférický hit Dark od Netflixu prostě musíte vidět
RECENZE: Atmosférický hit Dark od Netflixu prostě musíte vidět
21.06.2019 12:00:00 | Video

Již dnes startuje na Netflixu druhá řada německého seriálu Dark, jenž je exkluzivně k vidění na Netflixu. A to je ideální čas připomenout si, co nás u seriálu v první řadě dokonale zaháčkovalo.

RECENZE: Bonding
RECENZE: Bonding
18.06.2019 | Video

RECENZE: Nabízí Rim of the World víc než vykrádačku Stranger Things?
RECENZE: Nabízí Rim of the World víc než vykrádačku Stranger Things?
13.06.2019 12:00:00 | Video

Obliba Stranger Things logicky musela nastartovat vlnu nápodob. Jednou z nich je novinka režiséra s pseudonymem McG, který do dějového mixéru přihodil ještě Jurský park a Den nezávislosti. Co z toho vzniklo?