FB pixel TP pixel
Zombie nářez roku? Netflix ukázal fantastický trailer nového Resident Evilu © Netflix

Zombie nářez roku? Netflix ukázal fantastický trailer nového Resident Evilu

Netflix předvedl fenomenální trailer na svou verzi videoherní adaptace Resident Evil s podtitulem Lék. A zatím se zdá, že nás čeká dost možná nejlepší filmová či seriálová verze vůbec. I když budou fanoušci pomalu budovaného napětí rozhodně zklamaní.

6. 6. 2022 19:30 | Filmové novinky

Tak tohle vypadá hodně dobře. Po Resident Evil: Raccoon City už se mohlo zdát, že je obrozený Resident Evil v totálních troskách, netflixovský seriál, který nemá ze zmíněným filmem naštěstí nic společného, má však ambice nabídnout jeden z nejlepších žánrových zážitků letošního roku a možná být i nejlepším z Resident Evilů vůbec. Jak odhaluje nový, akcí, krví a zombies totálně nabušený trailer, zlotřilá společnost Umbrella se opět snaží hrát na Boha a opět to šíleným způsobem nevyjde. Seriál bude postavený na dvou časových liniích, ve kterých budeme sledovat dcera Alberta Weskera. Poznáme tak situaci před propuknutím apokalypsy i její průběh. A zdá se, že kromě hladových nemrtvých nebude nouze ani o hromadu monster. Na 17. červenec se najednou vážně hodně těšíme.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Fantasy Zámek a klíč končí. Netflix ukázal trailer finální řady a datum premiéry
Fantasy Zámek a klíč končí. Netflix ukázal trailer finální řady a datum premiéry
06.06.2022 18:50:00 | Filmové novinky

Oblíbená fantasy Netflixu Zámek a klíč míří do svého závěru. Již dříve ohlášená třetí řada nyní dostává finální podobu díky prvnímu zveřejněnému traileru. Streamer zároveň odhalil, kdy třetí řada objeví v nabídce.

Addamsova rodina je zpátky! Netflix ukázal první trailer seriálu Tima Burtona
Addamsova rodina je zpátky! Netflix ukázal první trailer seriálu Tima Burtona
06.06.2022 18:30:00 | Filmové novinky

Netflix během prvního dne akce Geeked Week představil první krátkou upoutávku chystaného seriálu Wednesday, který se bude soustředit na nejvíce nihilistickou postavu milované Addamsovy rodiny. Seriál režíruje mistr temné komedie Tim Burton

Nové Hunger Games mají první trailer. Konečně známe novou Katniss
Nové Hunger Games mají první trailer. Konečně známe novou Katniss
06.06.2022 17:20:00 | Filmové novinky

Studio Lionsgate představilo první upoutávku na chystanou novou část ze série Hunger Games. Snímek s podtitulem The Ballad Of Songbirds And Snakes vstoupí do kin již příští rok a ukáže novou hrdinku z 12. kraje.

Na Doctora Strange už do kina nechoďte. Megahit od Marvelu míří online
Na Doctora Strange už do kina nechoďte. Megahit od Marvelu míří online
05.06.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Disney konečně odhalil termín online premiéry svého posledního hitu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. A dobrou zprávou je, že si film užijí online v brzkém termínu i čeští diváci, protože již bude v České republice dostupná streamovací služba Disney Plus.