FB pixel TP pixel
Jak se povedl reparát Sebevražedného oddílu? Mrkněte na první reakce © TMDB

Jak se povedl reparát Sebevražedného oddílu? Mrkněte na první reakce

Týmu padouchů ze snímku Sebevražedný oddíl se v roce 2016 moc nedařilo a diváci jej vesměs odmítli. Druhý film, který zanedlouho vstupuje do kin, by měl být podle prvních reakcí novinářů úplně jiným šálkem kávy.

Filmové novinky

V roce 2016 se režisér David Ayer snažil oživit DC univerzum zábavnou akční jízdou, ve které do rolí padouchů a záporáků, kteří musí zachránit svět pozval Willa Smithe, Margot Robbie nebo Joela Kinnamana. Bohužel krom fajn soundtracku nebylo na snímku prakticky nic zajímavého a režijně i scénáristky šlo o zapomenutelnou jednohubku. 6. srpna do kin a na HBO Max vstupuje pokračování, jehož režijní otěže převzal po Ayerovi tvůrce Strážců Galaxie James Gunn. Warneři pustili film prvním novinářům a dle jejich reakcí to vypadá, že bychom se konečně měli dočkat přesně takového titulu, jakým měl být první díl. Tedy brutálním, vtipným a veskrze zábavným akčním výplachem.

Sebevražedný oddíl verze 2021 je prý hodně krvavý a divoký blockbuster a svůj eRkový rating si bezesporu zaslouží. Slabší povahy by se mu měly určitě vyhnout. Snímek má prý nepředvídatelný příběh, jedinečný styl a je neskutečně násilný, sprostý a velmi zábavný. Film jede od začátku ve vysokém tempu bez chvilky oddechu. Dokáže vytvořit dojem nesmírného chaosu a podivnosti, a ať už si o něm myslíme cokoli, nudit se u něj rozhodně nebudeme. Herecké obsazení je excelentní a vytváří na place tu správnou chemii. Obzvláště Margot Robbie jako Harley Quinn a Idris Elba jako Bloodsport si své role viditelně užívají. James Gunn prý stvořil vizuálně ohromující, šílené a odvážné dílo, které na druhou stranu dokáže být ve správné chvíli emotivní a diváci si v něm vytvoří vztah k pochybným hrdinům, na kterých jim záleží. Skeptici znechucení prvním dílem by tomuto pokračování měli určitě dát šanci. A ano, dle očekávání je prý King Shark naprosto borec a krade si každou scénu pro sebe jako marvelovský Groot ze Strážců galaxie.

 7 241 zobrazení  
Robin je mrtvý. Třetí řada Titans má parádní trailer a stěhuje se na HBO
Robin je mrtvý. Třetí řada Titans má parádní trailer a stěhuje se na HBO
18.07.2021 10:00:00 | Filmové novinky

Třetí řada komiksovky Titans mění svůj domov a jako hlavní zápletku volí ikonický skon Jasona Todda. Dokáže Dick Grayson zastavit mstivého Red Hooda?

10 červencových novinek, kvůli kterým si musíte předplatit Netflix
10 červencových novinek, kvůli kterým si musíte předplatit Netflix
18.07.2021 7:00:00 | Filmové novinky

Jaké zajímavé novinky si pro nás na červenec připravil Netflix? Nechybí krvavá hororová trilogie, rodinné dobrodružství Guillermo del Tora nebo akční komedie s Jeanem-Claudem Van Dammem.

Nové trailery Netflixu lákají na zombie akci a pomstychtivého Jasona Momou
Nové trailery Netflixu lákají na zombie akci a pomstychtivého Jasona Momou
15.07.2021 10:30:00 | Filmové novinky

Ve dvou nových trailerech se Netflix snaží upozornit své předplatitele na pokračování jihokorejské historické zombie rubačky a na revenge thriller s Jasonem Momou v hlavní roli.

Loki nekončí! Dostal 2. řadu seriálu a vrátí se i do filmů. Čím mění MCU?
Loki nekončí! Dostal 2. řadu seriálu a vrátí se i do filmů. Čím mění MCU?
14.07.2021 17:00:00 | Filmové novinky

Šestidílná série Loki dnes ráno zakončila svou pouť na streamovací službě Disney+. Nakonec se ale nebude jednat o minisérii, nýbrž o první řadu, která navíc zásadně mění celý vesmír Marvelu a ukazuje nového superpadoucha.