FB pixel TP pixel
Trailer nového Sexu ve městě konečně odhalil datum premiéry © HBO

Trailer nového Sexu ve městě konečně odhalil datum premiéry

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. A HBO proto láká krátkou upoutávkou na jejich nová dobrodružství v seriálovém pokračování pojmenovaném And Just Like That...

Filmové novinky

Představovat komediálně vztahový seriál Sex ve městě, který se poprvé objevil na obrazovkách HBO v roce 1998 a dostal 6 řad a dva filmy, asi není úplně potřeba. Carrie, Miranda, Charlotte a Samantha se vryly do populární kultury opravdu silně, když vystihly dobovou poptávku po silných emancipovaných single třicátnicích, jejichž hlavním životním cílem není usadit se a mít děti, ale užívat si své práce a svých životů. Postupem času ovšem sílily kritické hlasy poukazující na nízkou seriálovou diverzitu, časté stereotypy či všudypřítomný konzum a materialismus. HBO hledající nový obsah pro svou streamovací službu ale usoudilo, že nastal čas, aby se hrdinky opět vrátily.

I když dvě filmová pokračování dopadla prachbídně, divácký hlad po Sexu ve městě je stále silný. Na obrazovky předplatitelů se tak v novém seriálu A jak to bylo dál: Nová kapilota Sexu ve městě vrátí Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis a ukáží, jak těžký život mají zaopatřené newyorské padesátnice. Bohužel s Kim Cattrall, která odmítla návrat do role Samanthy, se již nepotkáme. HBO k seriálu vydalo krátkou upoutávku, v níž oznamuje, že bude mít nový seriál premiéru již 9. prosince.

 1 512 zobrazení   216 se líbí
Pozdravte Master Chiefa! První záběry seriálu Halo slibují premiéru online
Pozdravte Master Chiefa! První záběry seriálu Halo slibují premiéru online
15.11.2021 21:00:00 | Filmové novinky

Nová seriálová adaptace populární videohry Halo dorazí v příštím roce na streamovací službu Paramount Plus.

Eternals: Co znamenají potitulkové scény pro budoucnost Marvelu?
Eternals: Co znamenají potitulkové scény pro budoucnost Marvelu?
15.11.2021 8:00:00 | Filmové novinky

Eternals vnesli do marvelovského sdíleného univerza svěží vítr a úplně odlišný příběh, než na jaký jsme bývali zvyklí. Asi největší poprask pak vyvolaly jejich dvě potitulkové scény. Pojďme si je probrat a omrknout, co nás čeká dále.

Chystá se nový seriál Hvězdné brány. Kdo se má vrátit z týmu SG-1?
Chystá se nový seriál Hvězdné brány. Kdo se má vrátit z týmu SG-1?
15.11.2021 7:00:00 | Filmové novinky

Tvůrce seriálové Hvězdné brány odhalil, že pracuje na pokračování, které naváže na ikonickou sérii SG-1. A počítá s tím, že přivede zpět i milované postavy.

Marvel ukázal první záběry ze seriálů Moon Knight, She-Hulk a Tajná invaze
Marvel ukázal první záběry ze seriálů Moon Knight, She-Hulk a Tajná invaze
12.11.2021 19:00:00 | Filmové novinky

Marvel na oslavu dvouletého výročí služby Disney+ ukázal i první záběry z očekávaných seriálů Moon Knight a She-Hulk.