FB pixel TP pixel
8 minut ze Stranger Things 4 ukazuje vraždící Eleven. Délka epizod je šílená © Netflix

8 minut ze Stranger Things 4 ukazuje vraždící Eleven. Délka epizod je šílená

Netflix zveřejnil dlouhých 8 minut ze čtvrté řady Stranger Things a bratři Dufferovi se rozhodně nedrží zpátky. Hned na úvod servírují pohled na minulosti, který končí masovým vražděním v podání Eleven. Zároveň známe stopáže jednotlivých epizod a máme pocit, že se někdo v Netflixu zbláznil.

22. 5. 2022 13:00 | Filmové novinky

Prvních 8 minut ze čtvrté řady Stranger Things nás bere do roku 1979, tedy čtyři roky před události první řady. Doktor Martin Brenner v podání Matthew Modina zde testuje chlapce jménem Ten (Desítka) ze stejných telepatických schopností, která má i Eleven. Během experimentu ale dojde v laboratoři k neštěstí a jak posléze zjišťujeme, za smrt dalších doktorů i testovaných dětí může očividně právě malá Eleven.

Zároveň došlo k odhalení délky epizod. 27. května čeká na fanoušky hned 7 epizod z tzv. Volume I, které budou mít v šesti případech hodinu a patnáct minut a v jednom (7. epizoda) hodinu a 38 minut. Volume II, které dorazí 1. července, bude mít pouze dvě epizody, především ta poslední ale bude pořádně macatá a svou velikostí překoná dokonce i některé z filmů o Avengers. Osmá epizoda bude mít stopáž hodiny a 25 minut. Závěrečná 9. epizoda pak bude mít rovnou 2 a půl hodiny, což je v televizní historii absolutně bezprecedentní a jsme hodně zvědaví, kdo ji dokouká na jediný zátah. Jak si již dělají někteří fanoušci legraci na internetu, kdysi se epizodám s takovou délkou říkalo prostě... filmy.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Riverdale končí. Seriálový megahit čekají poslední díly
Riverdale končí. Seriálový megahit čekají poslední díly
22.05.2022 12:15:00 | Filmové novinky

Jeden z nejpopulárnějších seriálů současnosti se blíží ke svému konci. Ředitel společnosti CW oznámil, že oblíbený Riverdale čekají závěrečné díly, které mají dát příběhu Archieho a jeho přátel adekvátní finále.

Drsný Daredevil od Netflixu znovu ožívá! Noví tvůrci vzbuzují pochybnosti
Drsný Daredevil od Netflixu znovu ožívá! Noví tvůrci vzbuzují pochybnosti
20.05.2022 9:30:00 | Filmové novinky

Slavný hrdina z Hell's Kitchen, který přes den pracuje jako špičkový právník a v noci v ulicích New Yorku působí jako ďábelský hrdina, se vrátí v novém seriálovém projektu. Muže beze strachu by v něm měl znovu ztvárnit Charlie Cox, vrátí se patrně i zloduch Kingpin v podání Vincenta D'Onofria.

Nejlepší komiksovka Netflixu je zpět! V traileru už zase čelí konci světa
Nejlepší komiksovka Netflixu je zpět! V traileru už zase čelí konci světa
19.05.2022 18:00:00 | Filmové novinky

Umbrella Academy patří mezi ty seriály Netflixu, které si během dvou řad dokázaly udržet kvalitativní úroveň a mnohé diváky dokonce v pokračování bavily i víc než při svém debutu. Dokáže třetí a zdánlivě ještě šílenější řada nezklamat?

Nejbrutálnější komiks současnosti se vrací. Trailer servíruje šílenství
Nejbrutálnější komiks současnosti se vrací. Trailer servíruje šílenství
18.05.2022 16:50:00 | Filmové novinky

Šílená parta lovců superhrdinů pod vedením nekompromisního Butchera se vrací. Trailer na třetí sérii veleúspěšného seriálu The Boys slibuje řádnou směsici akce a brutality. Banda nebude mít s členy Sedmičky žádné slitování. Jak ale kartami zamíchá prohnilý Soldier Boy?