FB pixel TP pixel
Nejlepší komiksovka Netflixu je zpět! V traileru už zase čelí konci světa © Netflix

Nejlepší komiksovka Netflixu je zpět! V traileru už zase čelí konci světa

Umbrella Academy patří mezi ty seriály Netflixu, které si během dvou řad dokázaly udržet kvalitativní úroveň a mnohé diváky dokonce v pokračování bavily i víc než při svém debutu. Dokáže třetí a zdánlivě ještě šílenější řada nezklamat?

19. 5. 2022 18:00 | Filmové novinky

Seriálová adaptace ujetého sci-fi komiksu Gerarda Waye a Gabriela Bá s názvem The Umbrella Academy vstoupila poprvé do katalogu Netflixu v roce 2019 a obratem si získala popularitu mezi miliony předplatiteli. Umbrella Academy sice nedosahuje pověsti Zaklínače nebo Bridgertonových a neláme historické tabulky sledovanosti, zjevně ale uspokojuje vedení streamovací služby natolik, aby si vysloužila i třetí řadu. Rodinka Hargreevesova se vrátí na Netflix již 22. června a tentokrát se bude muset postavit alternativní verzi sebe sama. Události druhé řady totiž vytvořily paradox, který způsobil, že je z Umbrella Academy najednou Sparrow Academy a jejími členy jsou z valné části úplně jiní hrdinové, kteří jsou navíc spíše padouchy, kteří pro vraždu nejdou zrovna daleko. Těšit se tedy můžeme na další porci bizarního cestování časem a divoké akční scény, které tvoří pozadí pro drama o dysfunkční rodině hrdinů s hromadou mentálních démonů.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Nejbrutálnější komiks současnosti se vrací. Trailer servíruje šílenství
Nejbrutálnější komiks současnosti se vrací. Trailer servíruje šílenství
18.05.2022 16:50:00 | Filmové novinky

Šílená parta lovců superhrdinů pod vedením nekompromisního Butchera se vrací. Trailer na třetí sérii veleúspěšného seriálu The Boys slibuje řádnou směsici akce a brutality. Banda nebude mít s členy Sedmičky žádné slitování. Jak ale kartami zamíchá prohnilý Soldier Boy?

Hulk dostává seriál. První trailer nové marvelovky má akci i kotel humoru
Hulk dostává seriál. První trailer nové marvelovky má akci i kotel humoru
18.05.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Marvel pokračuje v trendu starších hrdinů předávajících pomyslnou štafetu nové generaci hrdinů. Nyní přišla řada na zeleného obra Hulka, který bude mentorovat svou sestřenku Jennifer Walters aka She-Hulk!

Hemsworth a režisér Top Gunu 2 ukázali zvrhlý trailer nového sci-fi Netflixu
Hemsworth a režisér Top Gunu 2 ukázali zvrhlý trailer nového sci-fi Netflixu
17.05.2022 17:00:00 | Filmové novinky

Režisér Joseph Kosinski a hvězda série Vyproštění a hvězdný Thor Chris Hemsworth spojují síly a v traileru prezentují nové sci-fi Spiderhead, které ukazuje zvrhlý experiment s drogami, který úplně nevyjde podle představ.

První trailer nového Predátora ukazuje střet s indiány. Film kina vynechá
První trailer nového Predátora ukazuje střet s indiány. Film kina vynechá
17.05.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Dlouho očekávaný návrat sci-fi série Predátor je konečně je tady. Již 5. srpna bude mít premiéru nový snímek Prey, který nás zavede 300 let do minulosti a vesmírného lovce postaví proti indiánům.