FB pixel TP pixel
Temné sci-fi Dark se loučí. Netflix v novém traileru oznámil datum premiéry © TMDB

Temné sci-fi Dark se loučí. Netflix v novém traileru oznámil datum premiéry

Netflix se loučí s jedním z jeho nejpopulárnějších neanglicky mluvených seriálů, temným dramatem o cestování časem Dark. Tato německá depka doputuje stylově 27. června, tedy v den apokalypsy, která se v odehrála v seriálu.

Filmové novinky

Trailer ke třetí a zároveň poslední řadě německého seriálu Dark oznamující datum jeho online premiéry je venku a my můžeme zvolna očekávat zakončení této pomalu plynoucí, temné a depresivní podívané, jež ve spletitém příběhu, v němž se cestuje časem a odkrývají tajemství čtyř rodin, která je ovlivňují po tři generace, nakousává témata svobodné vůle a determinace lidského osudu. Jak podotkli showrunneři seriálu Jantje Friese a Baran bo Odar: přestože je jim líto, že se loučí se seriálovými postavami, které jim za tu dobu přirostly k srdci, jsou rádi, že mohou příběh dovyprávět, a poskytnout divákům odpovědi na otázky, které jako autoři scénáře přinesli. A v neposlední řadě jim také pomohou tuto zamotanou story ve finální řadě rozmotat.

Nechme se tedy překvapit jak bude seriál ukončen a těšme se opět na Jonase (především Louis Hofmann), Marthu (Lisa Vicari) a Bartosze (Paul Lux), nebo na dokonalou dobovou výpravu s hutným hudebním podkresem. Uvedení závěrečné řady přesně v den, kdy se v seriálu odehrála apokalypsa (tedy 27. června) je přesně tím pomrknutím na fanoušky seriálu, které určitě mnohé z nich potěší.

 5 465 zobrazení   32 se líbí
Netflix láká na 3 očekávané hity: Komiksovku, sci-fi heist či komedii
Netflix láká na 3 očekávané hity: Komiksovku, sci-fi heist či komedii
26.05.2020 | Filmové novinky

Netflix se opět vytáhl s další várkou trailerů, když tentokrát zamířil převážně do vod sci-fi a fantasy. Těšit se tak v brzké době můžeme na superhrdinskou akci s Charlize Theron, dystopické loupežné krimi nebo nový sitcom od Steva Carella.

Snyder Cut Justice League opravdu vzniká pro uvedení na HBO Max
Snyder Cut Justice League opravdu vzniká pro uvedení na HBO Max
21.05.2020 | Filmové novinky

Téměř tři roky po uvedení Ligy spravedlnosti, kterou měl na svědomí Joss Whedon, se Zack Snyder dočkal. Jeho původní verze, jež je mezi fanoušky nazývána Snyder Cut, se totiž objeví na brzy startující streamovací službě HBO Max.

Netflix láká na očekávanou oscarovku, komedii a Umbrella Academy 2
Netflix láká na očekávanou oscarovku, komedii a Umbrella Academy 2
20.05.2020 12:00:00 | Filmové novinky

Netflix opět myslí na svou širokou diváckou základnu a láká své rozmanité fanoušky na bláznivou komedii s Willem Ferrellem, pokračování úspěšného superhrdinského seriálu a na ambiciózní drama oscarového Spikea Lee.

Na HBO dorazil jeden z nejlepších a nejvtipnějších seriálů roku
Na HBO dorazil jeden z nejlepších a nejvtipnějších seriálů roku
18.05.2020 14:00:00 | Filmové novinky

Na streamovací službě HBO GO se díky zakoupené licenci od americké Hulu objevila očekávaná a předně skvěle hodnocená seriálová novinka o Kateřině Veliké. Nečekejte však nudné kostýmní drama. Čeká vás totiž trefná, nekompromisní a sexy satira.