FB pixel TP pixel
Jak si pustit The Grand Tour na Amazon Prime © TMDB

Jak si pustit The Grand Tour na Amazon Prime

Dnes odstartovala na Amazonu, ve které se vrací oblíbena trojice z Top Gear. Dobrou zprávou je, že k pořadu, alespoň minimálně k jeho prvnímu dílu, se dnes už dostaneme i my a to zdarma a legálně. Přinášíme základní shrnutí.

Filmové novinky
Reklama  132 zobrazení  
Amazon Prime Video v ČR? Něco se chystá!
Amazon Prime Video v ČR? Něco se chystá!
19.10.2016 | Filmové novinky

Po spuštění Netflixu v České republice na začátku toho roku to vypadá, že by k nám mohl dorazit i jeho úhlavní konkurence - videotéka nákupního obra Amazon. Jako Čech už máte dnes možnost se oficiálně dostat k vybranému obsahu, podle náznaků odjinud to vypadá, že Amazon chystá podobný krok jako Netflix a tedy masové zpřístupnění svého obsahu pro celý svět.

Vítězové Zlatých Glóbů 2016
Vítězové Zlatých Glóbů 2016
09.01.2016 | Filmové novinky

V předzvěsti Oscarů byly dnes ráno vyhlášeny v LA vítězové filmových a televizních Glóbů. Filmové kategorie ovládl muzikál La La Land, televizní poté drama The Crown či minisérie The Night Manager. Podívejte se na seznam vítězů.

Deset palčivých otázek o Netflixu
Deset palčivých otázek o Netflixu
07.01.2016 8:00:00 | Filmové novinky

Včera přišel (nejen) do České republiky Netflix. Potichu, bez nějakého velkého ohlašování pro české diváky. Podívali jsme se na nejpalčivější otázky, které filmové a seriálové fanoušky trápí. Tady je máte.