☰ Menu
Filmtoro
Hledej ⟫

Borci z Top Gearu opět spolu. Clarkson však jen napůl a Česko je otazníkem

Borci z Top Gearu opět spolu. Clarkson však jen napůl a Česko je otazníkem © Amazon Studios

Nejeden fanoušek Top Gearu a tria Hammond, May a Clarkson loni na podzim uronil slzu, když se legendární petrolheadi ve svém posledním díle The Grand Tour definitivně rozloučili. Pánové však nakonec poslední slovo ještě neřekli – Amazon totiž oznámil, že se už za měsíc na obrazovku vrátí. Akorát ne všichni tři a zatím ne pro našince.


Na první dobrou tahle novinka určitě mnoho lidí potěší. Amazon chystá nový automobilový titul od režiséra Phila Churchwarda, který v minulosti dělal jak Top Gear, tak The Grand Tour. A už brzy od něj Amazon Prime uvede novinku s názvem „The Not Very Grand Tour“, v jejímž obsazení nechybí Jeremy Clarkson, James May ani Richard Hammond.

Ano! Kluci se vracejí z důchodu a bude opět sranda? Ne tak docela. Dle zatím dostupných informací o pořadu, který by měl už 18. dubna Prime Video uvést ve Velké Británii, totiž nepůjde o novou epizodu The Grand Tour, jakou bychom dle názvu čekali. A nevrátí se ani všichni tři automobiloví bardové, ale pouze Hammond a May.

Ti se budou v rámci pořadu společně dívat na nostalgické klipy ze své bohaté, benzínem nasáklé minulosti a pravděpodobně na ně nějakým způsobem reagovat nebo je komentovat. Jeremy Clarkson by se tak v The Not Very Grand Tour měl objevit pouze v rámci oněch retro záběrů, ale osobně přítomen nebude. Titul nese produkční rok 2024 a zajímavostí je, že tvůrci s největší pravděpodobností měli přístup i k záběrům z původního Top Gearu.

Podle fanoušků nádech této série zřejmě ilustruje nedávné video zveřejněné na kanálu Jamese Maye na YouTube, kde s Hammondem po letech zavítali zpět do původních prostor u letiště Dunsfold, kde sídlil produkční tým Top Gearu i legendární testovací trať, vznikal scénář a podobně. Fanoušci nicméně i tak neskrývají nadšení a jak mnoho z nich podotýká, i kdyby Hammond a May jen seděli na židlích v místnosti a povídali, pořad si zapnou. Premiéra je však zatím od Amazonu potvrzena jen pro Velkou Británii, nicméně bylo by velkým překvapením, kdybychom se pořadu dříve či později také nedočkali.

Zdroj: RadioTimes


⏰ 21. 3. 2025   🧑‍💼 Tomáš Durčák   📰 Streaming novinky   🩶 38


📰 Poslední filmové novinky

Další: Novinky ·  České ·  Tipy ·  Data ·  Kvízy  ·  Trailery ·  Rozhovory ·  Vše


TP pixel