FB pixel TP pixel
Akční sci-fi nářez se Star-Lordem míří rovnou online! Máme první záběry © TMDB

Akční sci-fi nářez se Star-Lordem míří rovnou online! Máme první záběry

Chris Pratt se ve sci-fi novince Tomorrow War vydává do budoucnosti, aby zabránil mimozemské invazi. A první záběry vypadají parádně. Film uvede exkluzivně streamovací služba Amazon Prime Video, která za film zaplatila 200 milionů dolarů.

28. 4. 2021 22:00 | Filmové novinky

Už 2. července vyrukuje streamovací služba Amazon Prime Video se svou velkou letošní novinkou Tomorrow War. Tu chtěl původně uvádět do kin Paramount, avšak s pandemií na krku uznal, že bude jistější, pokud práva na distribuci filmu prodá. Amazon následně nabídl monumentálních 200 milionů dolarů za to, aby mohl globálně uvést film o tom, jak se Chris Pratt snaží zachránit Zemi před invazí mimozemšťanů. Tentokrát je v tom ale twist. Pratt je totiž naverbován jednotkou z budoucnosti roku 2051 a když se přidá ke speciální jednotce, dostane za úkol doslova přepsat tragickou budoucnost planety. Co by však neudělal pro svou malou dcerku a její šťastný život na matičce Zemi.

Reklama  5 586 zobrazení   52 se líbí
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Začalo natáčení nové Hry o trůny! Kdy dorazí na HBO a kdo byl obsazen?
Začalo natáčení nové Hry o trůny! Kdy dorazí na HBO a kdo byl obsazen?
28.04.2021 16:00:00 | Filmové novinky

První z mnoha plánovaných vedlejších projektů spadajících do univerza fenoménu Hry o trůny s názvem House of the Dragon se posunul k natáčecí fázi. HBO fanouškům nabídlo fotky hlavních herců.

Netflix v létě uvede 30 nových filmů. Máme první ukázky největších hitů
Netflix v létě uvede 30 nových filmů. Máme první ukázky největších hitů
27.04.2021 16:30:00 | Filmové novinky

Netflix se toho nebojí a na letní měsíce chystá pořádný nášup nových filmových titulů. Nechybí mezi nimi ani řada očekávaných hitů, které mají jasný úkol. Udržet nás alespoň večer v pohodlí domova u televize!

93. Oscary ovládla režisérka očekávané marvelovky a ožralý Mikkelsen
93. Oscary ovládla režisérka očekávané marvelovky a ožralý Mikkelsen
26.04.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Pandemický rok zná konečně své nejlepší filmy. Alespoň z pohledu americké Akademie, která letos se zpožděním oproti tradičnímu termínu rozhodla o svých filmových oblíbencích. Především v Marvelu se nyní mohou klepat po rameni.

První trailer na Spielbergovu West Side Story bere dech úžasným vizuálem
První trailer na Spielbergovu West Side Story bere dech úžasným vizuálem
26.04.2021 | Filmové novinky

60 let trvalo Hollywoodu, než natočil nové filmové zpracování slavného muzikálu West Side Story. A protože za kormidlem stojí Steven Spielberg, čeká nás nepochybně žánrová událost roku!