FB pixel TP pixel
Zapomeňte na The Last of Us. Na HBO dorazila nejlepší komedie současnosti © Aerofilms

Zapomeňte na The Last of Us. Na HBO dorazila nejlepší komedie současnosti

Komediální pecka režiséra Rubena Östlunda se po třech měsících dostává na jednu z nejpoužívanějších maistreamových streamovacích služeb současnosti. Jedná se o film, který byste rozhodně měli vidět. Nejen kvůli tomu, že vyhrál Cannes a byl nominovaný na Oscara.

17. 3. 2023 19:10 | Filmové novinky

Trojúhelník smutku se stal v uplynulém roce instantní klasikou. Černý humor, skvěle vykreslené postavy a nečekané výbuchy smíchu i tělesných tekutin totiž fungují jako skvělý mix, kterému prostě musíte podlehnout. Takhle má vypadat vítěz Cannes pro 21. století. Trefný komentátor pokřivené společnosti Ruben Östlund ve své novince, která byla i nominovaná na Oscara, ladně spojuje divácké skupiny a žánry, které by vás ani nenapadly dát dohromady, a prostě umí. Přesvědčit se o tom nyní můžete i na HBO Max, kde je Östlundova hitovka nově dostupná.

Již od konce prosince byl přitom film dostupný i na KVIFF TV, které mělo dosud film v nabídce exkluzivně jako jediné. Nyní se tedy otěže povolují a Trojúhelník smutku může zamířit i na další služby. Satirické komedii, která se nebojí rýpat do sociálních rozdílů a pokryteckých oligarchů, se mimochodem daří i na dalších službách. V rámci USA jde o velký hit na streamovací službě Hulu, přičemž velmi dobré prodeje film zaznamenal globálně i na iTunes a Google Play, kde se stabilně drží v desítce nejprodávanějších titulů.

Zdroj: FlixPatrol

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix přidal další dva české filmy. V březnu se jich objevilo už šest a dorazí další
Netflix přidal další dva české filmy. V březnu se jich objevilo už šest a dorazí další
17.03.2023 17:45:00 | Filmové novinky

Netflix se v březnu ohledně českých filmů pořádně rozjel a už v polovině měsíce servíruje nejpestřejší tuzemskou nabídku ve svém katalogu od loňského prosince. Dobrou zprávou navíc je, že se jedná povětšinou o dobré snímky, které stojí za pozornost.

SkyShowtime přidal v březnu skoro 60 filmů. Slíbené české seriály mají zpoždění
SkyShowtime přidal v březnu skoro 60 filmů. Slíbené české seriály mají zpoždění
16.03.2023 18:30:00 | Filmové novinky

Nová streamovací služba SkyShowtime vstoupila do Česka před měsícem a před pár týdny slíbila v tiskové zprávě i seriály, které převzala od HBO. Jenže sliby jsou jedna věc a činy druhá. Takže i když je dva dny po slíbeném termínu, tuzemské novinky v nabídce stále nenajdete. Vyvážit to mají desítky jiných titulů.

Velké očekávání a ohromné zklamání. Disney ruší svůj nejvelkolepější fantasy seriál
Velké očekávání a ohromné zklamání. Disney ruší svůj nejvelkolepější fantasy seriál
16.03.2023 15:15:00 | Filmové novinky

Pokud jste fanoušky výpravného fantasy seriálu Willow, máme pro vás špatnou zprávu. Disney se rozhodl nadále ve výrobě projektu s Warwickem Davisem v hlavní roli nepokračovat a seriál zrušil.

Nejlepší hororový tvůrce současnosti ukázal paranoidní novinku. Trailer je strhující
Nejlepší hororový tvůrce současnosti ukázal paranoidní novinku. Trailer je strhující
15.03.2023 13:00:00 | Filmové novinky

Produkční společnost A24 se momentálně řadí (i díky čerstvým devíti Oscarům) ke světové filmové špičce. Její filmy jsou vždy perfektně formálně zpracované, odvážné a neustále své diváky překvapují a přesně tak vypadá i jejich žhavá hororová novinka.