FB pixel TP pixel
Filmový Vyšehrad má rázný první trailer. Lavi se přiřítí už na jaře © Bioscop

Filmový Vyšehrad má rázný první trailer. Lavi se přiřítí už na jaře

Úspěšný internetový seriál Vyšehrad z roku 2016 v čele s Jakubem Štáfkem dostane celovečerní film. Seriál, který si svou premiéru odbyl na dnes již zaniklé streamovací službě Obbod, míří na stříbrná plátna.

3. 11. 2021 9:00 | Filmové novinky

Zatímco česká streamovací služba Obbod ukončila svůj provoz z důvodu příliš velké konkurence na trhu a nezájmu lidí, seriál Vyšehrad utkvěl v paměti mnoha diváků, kteří volali po pokračování. Nedočkaví fanoušci dostali letos sestřih všech epizod seriálu a několik málo záběrů z připravovaného filmu navíc. Vyšehrad: Seryjál mimo jiné nabídl také kvalitnější obraz a lepší mix zvuku. Projekt tak posloužil jako připomínka pět let starého seriálu a lákadlo na připravovaný snímek.

Ve filmu se objeví staré známé tváře. Těšit se tak můžeme na Laviho agenta Jardu Mizinu v podání Jakuba Prachaře nebo na Ondřeje Pavelku v roli Pavla Krále. Ve filmu se objeví i rodiče Laviho, které ztvární Ivana Chýlková a David Prachař. Fanoušky jistě potěší, že do režisérského křesla opět usedli Martin Kopp a Jakub Štáfek, který se zároveň spolu s Tomášem Vávrou podílel na scénáři. Ústřední hrdina Julius Lavický (Jakub Štáfek) přezdívaný „Lavi“ se vrátí v celovečerním filmu Vyšehrad: Fylm příští rok 14. 4. 2022.

 559 zobrazení   52 se líbí
Vojtěch Balák
Filmový a seriálový nadšenec, který se rád pohybuje v audiovizuálním světě a ještě raději o něm píše. Milovník hororů a sci-fi všeho druhu. Rád nahlédne i do komiksového světa, zvláště pak do toho plného živých mrtvých. Když zrovna nekouká na film, cestuje, fotí a dělá grafiku.
Nová marvelovka ukazuje upírského hrdinu i napojení na Spideyho a Venoma
Nová marvelovka ukazuje upírského hrdinu i napojení na Spideyho a Venoma
02.11.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Studio Sony tasí nový trailer na marvelovku Venom, která se bude pohybovat jak ve světě megahitu Venom, tak ve světě Spider-Mana. Svět Marvelu se stává zamotanějším, než kdy dřív.

Netflix ukázal v traileru jihokorejskou novinku od tvůrce Vlaku do Pusanu
Netflix ukázal v traileru jihokorejskou novinku od tvůrce Vlaku do Pusanu
02.11.2021 7:00:00 | Filmové novinky

Jihokorejské seriály pomalu zaplňují Netflix a zdá se, že to jen tak neskončí. Aktuálně se můžeme těšit na temný hororový seriál od tvůrce snímku Vlak do Pusanu.

Režisér Dne nezávislosti srazí Zemi s Měsícem. Nový trailer ukazuje zkázu
Režisér Dne nezávislosti srazí Zemi s Měsícem. Nový trailer ukazuje zkázu
01.11.2021 17:00:00 | Filmové novinky

Režisér Roland Emmerich miluje katastrofy a tentokrát si vyšlápl na samotný Měsíc, který bude vychýlen z orbity a poslán na Zemi. Jako vážně.

První trailer seriálu Boba Fett odhaluje podsvětí Předaleké galaxie
První trailer seriálu Boba Fett odhaluje podsvětí Předaleké galaxie
01.11.2021 15:45:00 | Filmové novinky

Zapomeňte na Mandaloriana, konci letošního roku bude na Disney+ vládnout nájemný lovec Boba Fett, který se kdysi dávno v jedné předaleké galaxii pokusí ovládnout mezigalaktické podsvětí.