FB pixel TP pixel
Vývoj počtu českých titulků na Netflixu © TMDB

Vývoj počtu českých titulků na Netflixu

Jak přibývají české titulky na Netflixu? Podívejte se na graf vývoje podle měsíců od začátku roku 2016. Počty zahrnují pouze nyní aktivní filmy, celkový počet tak může být ještě o něco vyšší, protože některé tituly již zmizely. Za přeložení v daném měsíci považujeme pokud se začalo pracovat na překladu alespoň 1 epizody.

1. 2. 2019 0:00 | Statistiky
Tomáš Vyskočil
Svůj první filmový web spustil už v roce 1999. Od té doby si uvědomil, že nebude dělat nic jiného než psát o filmech na internet. A tak založil a spustil FilmPub, první velký filmový magazín. O pár let později přešel na seriály a pro pár fanoušků spustil Lost.cz. Protože těch fandů bylo najednou dost, rozhodl se spustit i další weby a tak vznikla Edna.cz. Mezitím pracoval a psal třeba pro Premiere, DiViDi a další filmové časopisy. Když mu kamarádi před pár lety říkali, že stahují pirátské filmy, protože u nás není nabídka, tak si jeden víkend sedl, naprogramoval skript, který stáhl všechny dostupné nabídky u nás a tak vzniklo Filmtoro. Filmy a seriály už neopustí, protože filmy a seriály nikdy neopustily jeho.
Ze kterých zemí jsou filmy online nejčastěji?
Ze kterých zemí jsou filmy online nejčastěji?
08.01.2019 | Statistiky

Že nejvíce filmů a seriálů online pochází z USA se dá čekat. Ale tipli byste si, jaký je poměr vůči ostatním zemím? A kolik titulů je evropských? A kolik pochází z Česka resp Československa?

Z jakého roku jsou filmy online?
Z jakého roku jsou filmy online?
03.01.2019 | Statistiky

Servírují nám půjčovny staré filmy nebo nové? Čísla mluví jasně, převažuje nabídka z posledních 10 až 15 let, dokonce i rok 2016 už je úspěšnější než cokoliv před rokem 2003. Pak už nabídka padá a z šedesátých, sedmdesátých nebo osmdesátých let už je jen několik malých desítek za každý rok. Nabídku přes rokem 1950 už jsme ani nezahrnuli, jedná se řádově o 30 kusů.

Počet filmů a seriálů online v Česku
Počet filmů a seriálů online v Česku
01.01.2019 | Statistiky

Jak se průběžně vyvíjí počet filmů a seriálů, které jsou u nás k dispozici online? Podívejte se na graf od začátku roku 2016. V jednotlivých měsících jsou zachyceny tituly, které se v daném měsíci objevily a jsou stále ještě k dispozici online. Absolutní počet tak mohl být větší, náš graf ale zachycuje trend vývoje stále dostupných titulů.

České online půjčovny od největší k nejmenší
České online půjčovny od největší k nejmenší
01.01.2019 | Statistiky

Statistika, která ukazuje, která česká půjčovna je podle počtu titulů aktuálně nejbohatší. Počítají se pouze aktuálně aktivní filmy, dokumenty nebo seriály, které si lze pustit na území Česka.